Stránka 3 z 6
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 28 zář 2015, 21:34
od Lukas.Findeis
Ivo.Vasicek píše:Kde ještě jsi viděl utajené vlákno, že generalizuješ?
volby-interni-krajska-diskuse-f691/
Ivo.Vasicek píše:Dle čeho soudíš, že je kravina projednávat koaliční návrh v rámci strany bez toho, aby projednávání sledovala veřejnost včetně zainteresovaných a konkurence?
Dle toho, že podle mých informací žádný jiný kraj žádné uzavřené subfórum nemá.
Ivo.Vasicek píše:chceš se přidat ke Krtkovi?
Lukas.Novy píše:Ano ja. Nevidim ani v navrhu memoranda nic, co by stalo za utajeni.
Argument ad hominem? Jak to souvisí s tématem?
Za tento příspěvek dostal jeho autor Lukas.Findeis 4 poděkování od:
Alexandr.Mansurov, Jiri.Kaderavek.sen, Lukas.Novy, Ondrej.Profant
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 00:03
od Jindrich.Bartek
Dle toho, že podle mých informací žádný jiný kraj žádné uzavřené subfórum nemá.
A kolik z těch krajů jedná o koalici a koaličních podmínkách?
Skutečně tento argument myslíš vážně? Dle této logiky by např. žádná změna, např. legalizace nemohla nikdy nastat. Každý by jen říkal, ne to nechci. Proč? Protože podle mých informací žádný jiný stát legalizaci nezavedl.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 00:22
od Lukas.Findeis
Vzhledem k tomu, že už máme za sebou spoustu koalic a žádná utajená subfóra, tak to myslím vážně. I letos počítám s tím, že koalice budou i jinde než u vás a nikdo si kvůli tomu uzavřená fóra nezakládá.
Argument s legalizací kulhá na obě nohy. Bavíme se tu o něčem co se v rámci strany běžně dělá nějak a vy jediní to děláte jinak. A snažíte se navodit dojem, že to jinak dělat nejde. To na vaší straně chybí argumenty pro utajení nebo pro to, že to ostatní dělaj špatně.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 07:13
od Ivo.Vasicek
Lukas.Findeis píše:Vzhledem k tomu, že už máme za sebou spoustu koalic a žádná utajená subfóra, tak to myslím vážně. I letos počítám s tím, že koalice budou i jinde než u vás a nikdo si kvůli tomu uzavřená fóra nezakládá.
Argument s legalizací kulhá na obě nohy. Bavíme se tu o něčem co se v rámci strany běžně dělá nějak a vy jediní to děláte jinak. A snažíte se navodit dojem, že to jinak dělat nejde. To na vaší straně chybí argumenty pro utajení nebo pro to, že to ostatní dělaj špatně.
V Praze jste to projednávali mimo fórum. a to ne všichni. Návrhy se pak objevily už hotové. Zde byl zájem vást i přípravu na jednání se zelenými na föru. Vzhledem k tomu, že víme, že naše fórum čtou tak je to minimálně trapné. Po volbách jsou vlákna otevřena.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 11:51
od Lukas.Novy
Z minulych voleb vime:
- zapojeni fora je jen zasterka, prakticky je mu jen reseni tajne ukazano, realny vliv nema
- v tajnem foru nebylo nikdy nic, co by nasi pozici mohlo poskodit
- zverejneni sem provedl ja natvrdo pred tydnem, jinak by se zadne nekonalo.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 13:03
od Adam.Skorepa
Ivo.Vasicek píše:Lukas.Findeis píše:Vzhledem k tomu, že už máme za sebou spoustu koalic a žádná utajená subfóra, tak to myslím vážně. I letos počítám s tím, že koalice budou i jinde než u vás a nikdo si kvůli tomu uzavřená fóra nezakládá.
Argument s legalizací kulhá na obě nohy. Bavíme se tu o něčem co se v rámci strany běžně dělá nějak a vy jediní to děláte jinak. A snažíte se navodit dojem, že to jinak dělat nejde. To na vaší straně chybí argumenty pro utajení nebo pro to, že to ostatní dělaj špatně.
V Praze jste to projednávali mimo fórum. a to ne všichni. Návrhy se pak objevily už hotové. Zde byl zájem vást i přípravu na jednání se zelenými na föru. Vzhledem k tomu, že víme, že naše fórum čtou tak je to minimálně trapné. Po volbách jsou vlákna otevřena.
Pak doporučuji jednat mimo fórum a za KS přijít s již hotovým návrhem. PKS a jeho vyjednavači k tomu mandát mají (k jednání o volební spolupráci a shromažďování jejích variant).
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 13:46
od Tomas.Kolacny
Hehe a me nekdo bude neco rikat o utajovani..

Prece nemuzu vyjednavat o programovych prioritach bez komunikace s potencialnimi kandidaty..

U zelenych (i kdyz tvrdi, ze maj primarky) je pry celkem jasne, kdo bude kandidovat v cele (Hlavenka, Vencalek, Drapalova) a z toho vychazi i vyjednavaci tym, ale ja odmitam klesnout na uroven konvencnich stran..
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 14:05
od Lukas.Novy
Nase i jejich priority jsou verejna informace.
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 14:13
od Tomas.Kolacny
Verejna informace to bude ve chvili, kdy se to schavli.. Zatim jsou to jen naprosto nezavazne nazory zucastnenych a neni na miste, aby si Zeleni cetli nase uvahy a plany pro vyjednavani driv, nez je v ramci vyjednavani budeme chtit vyuzit..
Re: Vyjednávání o možné koalici se SZ
Napsal: 29 zář 2015, 16:49
od Zdenek.Frolec
Já si myslím pokud se znovu KF ustanoví, že chce jít solo a nebude další ,,puč,, ze strany uražených, že nebudou chrochtat u koryt, tak toto vlákno se bude moc klidně zamčít
