Petře, neber to tak vážně, zapomínáš, že jsme v obludáriu, ne v politické straně.Petr.Bajgar píše:Já za sebe jednoznačně říkám, že Pirátky v PP-CZ chci. Pokud to ale nebudou namyšlené samolibé individualistky očekávající jen včeobecný nekritický obdiv kolegů a vděčnost za to, že nás poctili svým členstvím. Politika je složitá a komplikovaná součást našich zivotů a proto je nám jistě velice potřebná vnímavost, vytrvalost, komunkační a organizační schopnosti, které některé ženy mají na mnohem vyšší úrovni než mnozi jednoúřelově zaměření muži. Proto také trvale hledám další ženy, které by obohacovaly a kultivovaly naši politiku.
Pirátky
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Karel.Rada
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 708
- Registrován: 12 srp 2013, 23:36
- Profese: O
- Dal poděkování: 1802 poděkování
- Dostal poděkování: 1338 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátky
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirátky
Karle, asi jsem i přes svůj věk navní, jenže já mám pořád za to, že je potřeba nenechat Pirátskou stranu obludkám a obludám. Protože tím v podstatě zahodíme naděje mnoha spoluobčanů vkládané do tohoto projektu.Karel.Rada píše:Petře, neber to tak vážně, zapomínáš, že jsme v obludáriu, ne v politické straně.
Jak se říká "Učeny z nebe nespadl", natož aby z nebe spadla učená a zkušená celá politická strana. Proto je podle mého podstatne nejen pro nás a dnešní generace, učit se společně jak vlastně dělat něco tak složitého jako je politika, ve které se naprosto přirozeně střetávají pohledy představy a zájmy jedinců se snahou nacházet průniky na kterých by se sjednotilo společné usilování.
Když se necháme zase zahnat do svých soukromých bublinek, vyhrajou šmejdi proti kterým jsme se chtěly a měly spojit.
- Rostislav.Reha
- Kontrolní komise
- Příspěvky: 4692
- Registrován: 15 říj 2013, 12:16
- Profese: informatik
- Bydliště: Ostrava
- Dal poděkování: 6802 poděkování
- Dostal poděkování: 7520 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátky
Ted by me jen zajimalo, kde ty piratky brat...lovit na ulici? 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 2):
- Vojtech.Pikal, Mikulas.Peksa
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
Junior clen KK.
Junior clen KK.
- Karel.Rada
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 708
- Registrován: 12 srp 2013, 23:36
- Profese: O
- Dal poděkování: 1802 poděkování
- Dostal poděkování: 1338 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátky
Starý dobrý zvyk : chňapnout za vlasy a odtáhnout do křoví. Předci se s tím nes... nemazali.Sansom píše:Ted by me jen zajimalo, kde ty piratky brat...lovit na ulici?
Řiká se, že pravda bolí. Že by to bylo tím ?Michal.Ketner píše:realita, diferenciace pohlaví , genelizaci , každej príspěvek proste bolíKarel.Rada píše:Možná, že malá účast žen souvisí trochu s jejich smyslem pro realitu. Jelikož se piráti od reality vzdalují mílovými kroky, obávam se, že získat se dají jen naivní fanynky bez vlastního rozumu. Ostatní rychle odpadnou.
Realita opravdu existuje, i když jí nejsme schopni uchopit v plné šíři.
Diferenciace pohlaví také existuje. Holky mají prsa a nemají koule. To jsem si ověřil už v dětství a zatím se to nezměnilo.
Generalizace je také přípustná, pokud se nějaký jev opakuje pravidelně jen s nepatrnými vyjímkami.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvek:
- Vaclav.Fortik
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Pirátky
Především to chce mluvit s našim spoluobčany a nestydět se přitom za to že jsme čelny Pirátské strany.Sansom píše:Ted by me jen zajimalo, kde ty piratky brat...lovit na ulici?
Chce to chodit na veřejné akce a dávat o sobě vědět, že dál existujeme dál pracujeme a snažíme se politickýmy-vyjednávacímy prostředky hájt zájmy našch spoluobčanů.
Chce to sbírat kontakty na naše podporovatele a zvát je na naše setkání a ptát se jich na jejch názory a postoje a učt se vzájemné součinnosti a spolupráci.
Bylo skutečně velkou chybou, že jsme nechaly smazat databázi tisíců spoluobčanů kteří za nás zasedali ve volebních komisích a se kterýmy bylo dnes možno komunkovat o další součnnosti. Marně jsem se svého času mnoho měsíců snažil vyzývat, aby k této absurditě nedošlo.
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Pirátky
Pěkná diskuze.
A teď ta fakta, jen za dva poslední roky. Vedoucí AO odešla po vypnutí fóra a vytrolení, vedoucí MO odešla po nechutných urážkách, další bývalá aktivní místopředsedkyně se stáhla po neustálých verbálních útocích
, a co jste udělali z nejmenované členky PLK netřeba připomínat, ale kráva bylo to nejněžnější oslovení.
A jak jsem si všimla máme tady aktuálně další "krávu".
Říkáte, že forma není důležitá, ale to je omyl - nezamiluji se do politické strany, kde ženě dávají za jiný názor /či myšlení/ nálepku "kráva". Ano, je to z hlediska vstupu do Pirátů logické,
A teď ta fakta, jen za dva poslední roky. Vedoucí AO odešla po vypnutí fóra a vytrolení, vedoucí MO odešla po nechutných urážkách, další bývalá aktivní místopředsedkyně se stáhla po neustálých verbálních útocích
, a co jste udělali z nejmenované členky PLK netřeba připomínat, ale kráva bylo to nejněžnější oslovení.A jak jsem si všimla máme tady aktuálně další "krávu".
Říkáte, že forma není důležitá, ale to je omyl - nezamiluji se do politické strany, kde ženě dávají za jiný názor /či myšlení/ nálepku "kráva". Ano, je to z hlediska vstupu do Pirátů logické,
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátky
Dokud tu budou silné individuality jako Bajgar, bude tu Pirátek jako šafránu.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Pirátky
No, tentokrát bych to na Bajgara neházela, máme tady jiné experty. A jak jsem pochopila už úplně na všechno.
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátky
vynechalas vedoucí PO. odvolat jsme ji nechtěli, přesto raději odešla, než by trpěla dehonestaci od několika (jednoho) individuí.Simona.Skorepova píše:Pěkná diskuze.
A teď ta fakta, jen za dva poslední roky. Vedoucí AO odešla po vypnutí fóra a vytrolení, vedoucí MO odešla po nechutných urážkách, další bývalá aktivní místopředsedkyně se stáhla po neustálých verbálních útocích, a co jste udělali z nejmenované členky PLK netřeba připomínat, ale kráva bylo to nejněžnější oslovení.
A jak jsem si všimla máme tady aktuálně další "krávu".
Říkáte, že forma není důležitá, ale to je omyl - nezamiluji se do politické strany, kde ženě dávají za jiný názor /či myšlení/ nálepku "kráva". Ano, je to z hlediska vstupu do Pirátů logické,
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
Re: Pirátky
Simono, máš a nemáš pravdu - nemáš ji v tom, že by Piráti odrazovali speciálně ženy, máš ji v tom, že odrazují I ŽENY.
Z nějakého mě nepochopitelného důvodu je tu posledních pár let snaha se lidí zbavovat a nic moc je nenabírat - kupodivu to nepřikládám nějaké konspirační teorii, jen neschopnosti, malosti a nezkušenosti jednotlivců a bordelu ve straně jako takovému.
Přirovnal bych to k té "debilní" zprávě Amnesty International, že ve školství diskriminujeme Romy - nikoli, diskriminujeme téměř všechny děti, každé jinak ...
Z nějakého mě nepochopitelného důvodu je tu posledních pár let snaha se lidí zbavovat a nic moc je nenabírat - kupodivu to nepřikládám nějaké konspirační teorii, jen neschopnosti, malosti a nezkušenosti jednotlivců a bordelu ve straně jako takovému.
Přirovnal bych to k té "debilní" zprávě Amnesty International, že ve školství diskriminujeme Romy - nikoli, diskriminujeme téměř všechny děti, každé jinak ...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 4):
- Petr.Bajgar, Mikulas.Peksa, Niki.Koci, Karel.Rada