Stránka 7 z 7

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 06 led 2010, 09:46
od Michal.Zdrazil
Martin Broz píše:Nakonec stejne rozhoduje ANO/NE.
Nedávno jsi se se mnou ťafl, že tohle není pravda ;) ... ale jinak s tebou souhlasím :ugeek:

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 06 led 2010, 11:30
od Robert.Adamek
Téma se opět odklonilo od původní podstaty tedy žádám AO o zamčení.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 06 led 2010, 12:39
od Zdenek.Pech
Na žádost člena RP pro zamčení tématu po přezkoumání vyhovuji -> zamykáme.