Stránka 6 z 7

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 17:17
od Karel.Fuzik
V pohodě Jirko. Jen pak nechápu, čemu se divíš, když sem nikdo nechodí a tim padem ani nehlasuje. Kdybych byl jen o trochu slabší nátura, už bych sem ani nepáchnul. Zdá se, že všichni, opakuji všichni, tady začali ukazovat svou nejhorší stránku. A nic nemění, že nejhorší stránka je u spousty lidí celkem přijatelná :)

Mé příspěvky v rozšířeném programu tak úplně OT nejsou, že? Kam jinam bys to napsal?

Osobně mám pocit, že s vyjímkou ZO (a asi zčasti AO + Předsedající CF) nefunguje vubec nic. Asi to tak není, ale ten pocit prostě mám.

PS: Prosím moderátory, aby všechny příspěvky (včetně tohoto), co sem nepatří přesunuli do nového vlákna.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 17:22
od Martin.Svadlenka
Petr Bajgar píše: V českých pověstech toto myslím vyjadřují přemyslovy pruty.
Myslíš asi svatoplukovy pruty..
Jinak máš alespoň u mne ban, Petře..

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 17:44
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 17:50
od Petr.Bajgar
Proč Martin Švadlenka muže mít na své podobence brýle a vousy které už nenosí? Navíc i ořez podobenky znemožňuje jeho identifikaci.
Je stejně k nepoznání, jako kdyby tam měl obrázek Bárta Simpona.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 17:52
od Martin.Svadlenka
Petr Bajgar píše:
Martin Svadlenka píše:
Petr Bajgar píše: V českých pověstech toto myslím vyjadřují přemyslovy pruty.
Myslíš asi svatoplukovy pruty..
Jinak máš alespoň u mne ban, Petře..
Děkuji za upozornění, ano jistě máš pravdu, jsou to bájné svatoplukovy pruty. Máš za jedna.
Jinak pokud to není tajné, mohl by jsi sdělit tomuto fóru, kde se kope právě do mně, svůj důvod, tedy představit svůj argument pro tvůj názor? To je totiž základním předpokladem demokratické diskuze. Pokud ovšem nechceš jen sdělit nějaký svůj pocit, že se ti třeba nelíbí barva mojí kůže nebo tak něco?
Slušnost, Petře..

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 18:06
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 18:12
od Martin.Svadlenka
Petr Bajgar píše:Někdo je na tebe sprostý?
Och to je mi líto!

Pokud ti vadí něco u mně nauč se svobodně demokraticky argumentovat a pojmenuj co ti případně vadí.

PS: používej Google a poznávej obsah pojmů, jako je například demokratická diskuze to je totiž potřeba se učit a ne o tom jen psát
Ne, Petře, nejde o mě..
Myslím si však, že právě demokratická diskuse se od výrazů, které jsi v tomto threadu použil, bez problémů obejde.
Takže - argumenty ano, vulgarismy ne..
Ale vidím to tak třeba jen já, Petře, někomu jinému to může připadat normální.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 18:29
od Petr.Bajgar
Martine děkuji ti za tvůj názor a možná se budeš divit, ale zcela s ním souhlasím.

Jenže už mi opravdu docházejí síly v tomto nerovném boji stojím osamocen proti mocným a jejich prdelkám. Bez vulgarizmů jsem se pokoušel jednat a argumentovat mnoho týdnů jenže tito lidé nechtějí rozumět slušnému jednání. V tom je zásadní nedorozumění. Zkus přijít za lumpem a říct mu "Tytyty nehodný chlapče, toto tvé konání není správné". No a po mně to chceš? Proč? Já jsem nic nezpronevěřil já nikoho neobelhávám a nenechávám se zvolit neexistujícími členy. Tak se neobouvej do mně. Jsi mladý člověk to nemusí znamenat ani naivní a už vůbec by z tebe neměl nikdo dělat hlupáka. Jsou ale i varianty, že by ti to třeba nevadilo, nebo by se ti to mohlo i líbit. Znám i takové lidi, kteří si nechávají zcela záměrně lhát.
Mně to ale vadí, pokud ze mně někdo dělá blbce, obelhává mně a mé kolegy z KS Ol.

Potom je taky potřeba vedle sebe postavit provinění. Já žádám volám a dnes už opravdu zoufale křičím, aby nám byla vrácena čest kterou MZ pošpinil a ještě na nás posměšně shlíží ze svého protrítu a ty mi kážeš o slovníku. No skvělé Martine to jsem myslel, že jako Valach máš na víc. No nic, já taky nejsem žádnej zázrak. Měj se fajn.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 18:35
od Martin Broz
Vis Petre, ty nikdy nejdes rovnou k veci. Vsechno moc okecavas. Porad padlujes ale nikdo krome Tebe se v tom pak nevyzna a to je mozna ten zakladni problem, napriklad mezi nama dvema. Hodis nekam ku obrovskou kouli slov. Pomoci primeru a prirovnani se priblizujes k necemu, kam se ale malokdy doberes. Veci nejsou tak slozite. Nakonec stejne rozhoduje ANO/NE.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 18:57
od Martin.Svadlenka
Petr Bajgar píše:Martine děkuji ti za tvůj názor a možná se budeš divit, ale zcela s ním souhlasím.

Jenže už mi opravdu docházejí síly v tomto nerovném boji stojím osamocen proti mocným a jejich prdelkám. Bez vulgarizmů jsem se pokoušel jednat a argumentovat mnoho týdnů jenže tito lidé nechtějí rozumět slušnému jednání. V tom je zásadní nedorozumění. Zkus přijít za lumpem a říct mu "Tytyty nehodný chlapče, toto tvé konání není správné". No a po mně to chceš? Proč? Já jsem nic nezpronevěřil já nikoho neobelhávám a nenechávám se zvolit neexistujícími členy. Tak se neobouvej do mně. Jsi mladý člověk to nemusí znamenat ani naivní a už vůbec by z tebe neměl nikdo dělat hlupáka. Jsou ale i varianty, že by ti to třeba nevadilo, nebo by se ti to mohlo i líbit. Znám i takové lidi, kteří si nechávají zcela záměrně lhát.
Mně to ale vadí, pokud ze mně někdo dělá blbce, obelhává mně a mé kolegy z KS Ol.

Potom je taky potřeba vedle sebe postavit provinění. Já žádám volám a dnes už opravdu zoufale křičím, aby nám byla vrácena čest kterou MZ pošpinil a ještě na nás posměšně shlíží ze svého protrítu a ty mi kážeš o slovníku. No skvělé Martine to jsem myslel, že jako Valach máš na víc. No nic, já taky nejsem žádnej zázrak. Měj se fajn.
Chápu, že ti docházejí síly a chápu, že tě to hodně štve.
Ale takhle sympatizanty nezískáš. Naopak - riskuješ zbytečně ztrátu těch zbylých.
Myslím, že většině z nás by mohlo být z informací zde ve fóru jasné, co se u vás s financemi stalo a proč.
Není proto třeba přecházet do osobních útoků vůči Michalovi. Je to prostě kontraproduktivní.
I přes tu patálii je potřeba si udržet určitý nadhled a úroveň.
Vím, že to není snadné, ale tvé osočování (byť pochopitelné) fakt to celou věc nikam neposune.
Chladnou hlavu přeju, Petře