Stránka 4 z 7

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 12:25
od Jiri Vontroba
Jako malý,no.
Jirko, až se tady budeme chovat všichni jako v politické straně, tak se budu chovat podle toho. Včera jsme měli v Ostravě pracovní schůzku. Konstatovali jsme, že pro úspěch strany ve volbách se nedělá téměř nic. Do konce prosince sliboval Honza dodat nějaký mediální plán dokonce s rozpočtem. Kde ho máme? Místo toho jsem tam v pdfku našel nějaké bláboly, o interní kampani. Super. Nemáme ani peníze, nemáme sponzory. Místo diskuse o tématech která by měla probíhat, protože to zcela zjevně nezajímá jenom mě, se probírá posílání přihlášky Topolánkovi a pak zase žaloba na něho. Při volbě do RV si někdo stanoví větší počet volených, než je počet kandidátů. To snad ani není možné, to se mělo oznámit před rozpravou, byl bych se na ni vykašlal. Praktické záležitosti se neřeší. Spousta lidí přestala úplně chodit na fórum. Nejdříve se tady válčilo o pozice(zejména MO) a pak se začaly rozebírat nesmysly. Myslím, že téma o kontrole našich poslanců není vůbec úsměvné, v naší situaci je to spíš k pláči. Zvláště, když se neřeší věci, co by se nyní akutně řešit měly.
Příští týden musím vyhlásit na kraji schůzi. Mám v úmyslu probrat volební propagaci v kraji. Nevím co má v plánu strana jako celek, nevím jestli můžeme počítat s nějakou finanční pomocí, nevím co bude chtít po kraji celostátní kampaň. Nevím nic. Mám jen otázku, kdy budeme něco vědět. Taky by možná bylo dobré o kampani podiskutovat, ať tam zase nejsou nějaké nesmysly. Jsou čtyři měsíce do voleb, co chcete za tu dobu a ještě k tomu bez peněz stihnout?

To že si dá někdo do avataru obrázek podobný nějakému diktátorovi už vůbec nehodlám řešit. Chovejme se jako politická síla a já si přestanu dělat srandu.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 12:26
od Lukas.Novy
Prosim timto Marka, at vymeni sveho Chaplina za neco vice realneho, pripravil sem par ukazek:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 12:47
od Jaroslav.Kucera
Pomohlo vám to? Na příští schůzi se budu poohlížet po laufu stíhače tanků, novorozenci s knírem a hovniválovi... (omlouvám se pokud jsem někoho vynechal). A toho koho podle xichtu nebudu znát prostě můžu ignorovat, protože absolutně nebudu mít šajn čím ČPS přispěl.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 12:49
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 12:51
od Jaroslav.Kucera
Petře, ty nejsi Sysifos ani hovnivál. Tak si prosím fotku změň na původní.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 13:00
od Jana.Syrovatkova
Děti, děti.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 13:51
od Michal.Zdrazil
Prosím Petra Bajgara aby přestal napadat moji osobu, tyto urážky mi příjdou nevhodné a shazjí mou osobu. Pokud se to bude opakovat, podám stížnost ke komisi. Takové opakované znevažování a urážení členů ČPS je nemístné a pro mne silně neakceptovatelné.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 14:13
od Mikulas.Ferjencik
Při volbě do RV si někdo stanoví větší počet volených, než je počet kandidátů.

To není pravda Jirko, právě se o tom hlasuje viz: https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 212&t=2862

Podotýkám, že těch pět je možnost, která prošla v Albrechticích a nyní je kandidátů 8. V RV už 9 lidí sedí. Omlouvám se za OT, ale musel jsem reagovat.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 14:47
od Jiri Vontroba
Mikuláši mě to naštvalo už večer, když to Jakub vyhlásil, řešil jsem to s pár lidma ale naštěstí jsi ty reagoval s tou námitkou dříve. Za což ti děkuji.

Re: Avatary a podpisy na fóru

Napsal: 05 led 2010, 15:06
od Petr.Bajgar
Vážím si Jardy Kučery a jdu hledat nějakou podobenku.
jednotlivec je na velké úkoly vždy slabý