Stránka 2 z 7
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 12:33
od Jana.Syrovatkova
Zajímalo by mě, kvůli čemu je tady vlastně tato hádka.
Co se mě týče, tak prohlížení portrétovek na různých dokladech mi přijde jako dobrá zábava - dost často bych na ní dotyčného nepoznala. Buzerovat někoho, že má jako avatar fotku celé postavy a nikoli jen obličej mi přijde asi tak podstatné jako to, zda si vezmu růžové nebo bílé spodní prádlo. Tedy za předpokladu, že ten předpis "jak má vypadat jméno, avatar, podpis" není někde jasně dostupný, aby se dal k přečtení každému nováčkovi, každý ho mohl dohledat - a zařídit se podle něj.
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 12:34
od Robert.Adamek
hledej

Sám to teď nejsem schopný najít, seš kontrolní komise. Vím že to tenkrát nařídil Kamil jako předseda, co tomu předcházelo a kde to je to těžko říct.
Jana: už to řeším
https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 225&t=2858
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 12:53
od Jiri Vontroba
Podřizuji se žádosti Roberta a měním avatar zpět na fotografii obličeje. Tu fotku s pohledem do hlavně tanku jsem použil jako způsob vyjádření svého postoje k výroku jednoho člena, ke kterému jsem se zavázal písemně nevyjadřovat. Pokud to vadilo někomu jinému, pak se omlouvám. Uznávám, že nejsme fórum World of Warcraft.
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 12:56
od Zdenek.Pech
No, to by snad stačilo... takže závěr z bouřlivé diskuse může být snad jen doporučení ve smyslu:
1. Používejte avatary
2. Avatar by měl zobrazovat vaši podobu (váš obličej by měl zabírat minimálně 40% obsahu)
3. Avatar by měl vypadat seriózně
4. Avatar by měl být statický (pro neodpoutávání pozornosti čtenáře)
No, dejme tomu - ještě je na tom možné zapracovat, sám nejspíš nesplňuju bod č.3, ale máme tu daleko důležitější věci.
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 13:19
od Anonym101
Robert Adamek píše:ŽÁDÁM VŠECHNY, KDOŽ NEMAJÍ JAKO AVATAR SVOJÍ FOTOGRAFII, NEBO NA KTERÉ NENÍ OBLIČEJ ALESPOŇ 40% VELIKOSTI AVATARU, ABY TENTO NEDOSTATEK OPRAVILI.
jak by asi vypadala fotka se 100% obliceje

Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 21:13
od Petr.Bajgar
[příspěvek zrušen pro nadbytečnost
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 21:33
od Michal.Zdrazil
Nemusí chtít podobobenku, chtějí jako Avatar fotku registrovaného člena ČPS.
Bohužel toto fórum nedisponuje možností jak avatara tak fotky - je zde pouze možnost avatara. A právě proto je požadována fotografie jako avatar

Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 04 led 2010, 21:42
od Lukas.Novy
Me se nejvic libil ten Robertuv se zeleno-modrym pozadim:
http://sklad.krtek.net/robert-xp.jpg
Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 05 led 2010, 00:18
od Anonym101
to jo, primo to kricelo "budu bojovat za svobodu"

Re: Avatary a podpisy na fóru
Napsal: 05 led 2010, 01:00
od Robert.Adamek
...a demokracii
