Stránka 3 z 3

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 08:52
od Zdenek.Pech
Zdali bylo tvé jednání výsledkem vysokého jasu monitoru nebo byla příčina jiná, to necháme na uživatelích a jejich úsudku - vyjádřil ses jistě dle svého nejlepšího uvážení. Co se týče uzavření fóra, obvyklý postup při žádosti je cca 24hodinová lhůta pro případné komentáře zúčastněných. Poté bude téma uzavřeno.

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 09:48
od Filip Prochazka
Spirit píše:Omlouvám se za ty vulgarismy, objevily se tu naprostým nedopatřením a přičítám to vysokému jasu na monitoru. Na všech místech, kde se objevuje kurva má být pochopitelně karma :twisted:
.... netrvám už na vysvětlení jeho výroků a považuji tedy toto vlákno za uzavřené.
Take to povazuji za uzavrene, jen bych pro ostatni ctenare s dovolenim doplnil screenshot spiritova projevu vcetne invektiv. Zda se, ze jas monitoru byl skutecne velmi vysoky.

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 12:34
od Spirit
2 Filip Procházka: Ten jas se samozřejmě týkal jenom včerejších postů, kdy jsem pracoval na starém CRT monitoru. Jinak ten screen shot máš pro to abys ho mohl pochopit trochu šejdrem. ;)

To že je pro mě vlákno uzavřené neznamená, že by se nutně muselo zamykat.

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 14:00
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 14:20
od Spirit
Děkuji Petru Bajgarovi, že si na mě přece jenom nakonec našel čas. :)

Zastupitelská demokracie generuje volené zástupce lidu(politiky), na které občané delegují své rozhodovací pravomoci a de facto se jich ve prospěch politiků pravidelně vzdávají. Až doposud byl, s výjimkou např. některých antických městských států, takový systém ten nejlepší možný, jaký mohl ve státě fungovat. Moderní informační technologie ale umožňují okamžité a masové zapojení kteréhokoliv občana a proto je dnes možné postupně zavést úplnou přímou demokracii, kde už politici(volení zástupci lidu) nebudou potřeba.

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 14:34
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 20:37
od Spirit
Ubi sementem feceris, ita mettes.

Re: Odpovědi pro Petra Bajgara

Napsal: 28 pro 2009, 20:49
od Martin Broz
Technologie za 100 let pokrocila tak, ze meni svet vic nez politika. A politici s tou technologii ted bojuji. Jsou to spatni spravci a jeste horsi vladci. Presto dal spravuji a vladnou. Ja verim tomu, ze diky dalsimu rozvoji jich opravdu nebude jednou treba.