Stránka 3 z 3
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 08:52
od Zdenek.Pech
Zdali bylo tvé jednání výsledkem vysokého jasu monitoru nebo byla příčina jiná, to necháme na uživatelích a jejich úsudku - vyjádřil ses jistě dle svého nejlepšího uvážení. Co se týče uzavření fóra, obvyklý postup při žádosti je cca 24hodinová lhůta pro případné komentáře zúčastněných. Poté bude téma uzavřeno.
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 09:48
od Filip Prochazka
Spirit píše:Omlouvám se za ty vulgarismy, objevily se tu naprostým nedopatřením a přičítám to vysokému jasu na monitoru. Na všech místech, kde se objevuje
kurva má být pochopitelně
karma
.... netrvám už na vysvětlení jeho výroků a považuji tedy toto vlákno za uzavřené.
Take to povazuji za uzavrene, jen bych pro ostatni ctenare s dovolenim doplnil screenshot spiritova projevu vcetne invektiv. Zda se, ze jas monitoru byl skutecne velmi vysoky.
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 12:34
od Spirit
2 Filip Procházka: Ten jas se samozřejmě týkal jenom včerejších postů, kdy jsem pracoval na starém CRT monitoru. Jinak ten screen shot máš pro to abys ho mohl pochopit trochu šejdrem.
To že je pro mě vlákno uzavřené neznamená, že by se nutně muselo zamykat.
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 14:00
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 14:20
od Spirit
Děkuji Petru Bajgarovi, že si na mě přece jenom nakonec našel čas.
Zastupitelská demokracie generuje volené zástupce lidu(politiky), na které občané delegují své rozhodovací pravomoci a de facto se jich ve prospěch politiků pravidelně vzdávají. Až doposud byl, s výjimkou např. některých antických městských států, takový systém ten nejlepší možný, jaký mohl ve státě fungovat. Moderní informační technologie ale umožňují okamžité a masové zapojení kteréhokoliv občana a proto je dnes možné postupně zavést úplnou
přímou demokracii, kde už politici(volení zástupci lidu) nebudou potřeba.
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 14:34
od Petr.Bajgar
příspěvek zrušen pro nadbytečnost
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 20:37
od Spirit
Ubi sementem feceris, ita mettes.
Re: Odpovědi pro Petra Bajgara
Napsal: 28 pro 2009, 20:49
od Martin Broz
Technologie za 100 let pokrocila tak, ze meni svet vic nez politika. A politici s tou technologii ted bojuji. Jsou to spatni spravci a jeste horsi vladci. Presto dal spravuji a vladnou. Ja verim tomu, ze diky dalsimu rozvoji jich opravdu nebude jednou treba.