Stránka 1 z 3

Nefunkční RP

Napsal: 05 pro 2014, 20:45
od Simona.Skorepova
Nezaregistrovala jsem, že současné RP je nějak mimořádně aktivní. Tedy kromě toho, že si napsalo do svého profilu - jsem RP. Takže je to tak, jak jsem předpokládala - jedem na vlně Bartoš, ty pyčo, ale neznámá Ostrava. P.S. Co děláte?
P.S.1 - anketu si založte sami

Re: Nefunkční RP

Napsal: 05 pro 2014, 21:14
od Vaclav.Malek
Spíš toho dělají (pořád) moc...

Re: Nefunkční RP

Napsal: 05 pro 2014, 21:17
od Simona.Skorepova
Simona Skorepova píše:Nezaregistrovala jsem, že současné RP je nějak mimořádně aktivní. Tedy kromě toho, že si napsalo do svého profilu - jsem RP. Takže je to tak, jak jsem předpokládala - jedem na vlně Bartoš, ty pyčo, ale neznámá Ostrava. P.S. Co děláte?
P.S.1 - anketu si založte sami
Ano, málem gapi.

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 10:59
od Dominik.Burget
Simona Skorepova píše:Nezaregistrovala jsem, že současné RP je nějak mimořádně aktivní. Tedy kromě toho, že si napsalo do svého profilu - jsem RP. Takže je to tak, jak jsem předpokládala - jedem na vlně Bartoš, ty pyčo, ale neznámá Ostrava. P.S. Co děláte?
P.S.1 - anketu si založte sami
Možná se asi málo zajímáte ;)
OT, radši se lépe informujte.
Oni ne kecy, oni činy

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 11:04
od Dominika.Michailidu
Simona Skorepova píše: kromě toho, že si napsalo do svého profilu - jsem RP


já neudělala ani to.. to samo :)

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 11:46
od Robert.Magni
Bez nějakého rýpání.Prosím nějaký příklad činnosti.A nebo nečinnosti. Díky

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 11:58
od Adam.Skorepa
OFFTOPICPřekvapuje mě, že má matka dosáhla úrovně stupidity Heleny Jarolímkové... no, je dobře, že se s ní nevídám.

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 12:05
od Ivo.Vasicek
zabzicek píše:Bez nějakého rýpání.Prosím nějaký příklad činnosti.A nebo nečinnosti. Díky
Stačí sledovat vlákna RP, např.:jednani-republikoveho-predsednictva-f52 ... z%C3%A1pis
..
vnitrostranicka-diskuse-f75/jednani-rp- ... 27523.html

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 13:01
od Maria.Vasickova
Simona Skorepova píše:Nezaregistrovala jsem, že současné RP je nějak mimořádně aktivní. Tedy kromě toho, že si napsalo do svého profilu - jsem RP. Takže je to tak, jak jsem předpokládala - jedem na vlně Bartoš, ty pyčo, ale neznámá Ostrava. P.S. Co děláte?
P.S.1 - anketu si založte sami
Simono,za jakých okolností bys byla ochotna říct, že RP je aktivní? Jak by se to mělo projevit?

Re: Nefunkční RP

Napsal: 08 pro 2014, 18:03
od Vojtech.Pikal
Oznámení moderátora:
Jelikož podnět neobsahuje anketu a nesplňuje tedy základní požadavky na čelnský podnět, přesouvám jej do vnitrostranické diskuze.Pro správně založení podnětu na odvolání předsednictva doporučuji si přečíst návod.
Předsedající out.