Defraudant Libor Špaček

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

kolik by měl zacálovat Libor ze svého?

nic - partaj má peněz dost
49
52%
10%
17
18%
20%
5
5%
50%
10
11%
sakum prdum celý.
14
15%

Celkem hlasujících: 95 - Celkem hlasů: 95

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Re: Defraudant Libor Špaček

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Libor Spacek píše:
Jakub Michalek píše: Jinak já skutečně jsem v zajetých kolejí a čekám, že když někdo udělá průser, tak si vysype popel na hlavu, omluví se, zaleze do koutku a bude pokorně prosit o pomoc ostatní členy, nikoliv svádět svůj průser na někoho jiného, odvádět od něho pozornost, tvrdit, že za to může systém rozpočtu, a milion dalších výmluv, které jsme tu četli. Takové chyby se dějí, všichni je akceptujeme a odpouštíme, pokud se zodpovědná osoba zachová slušně.
Já bych jenom rád uvedl správnou časovou postoupnost. Já si popel na hlavu nasypal a podal si pokornou žádost do RP, kde ale hned vystoupil Jakub a následně mi RP nevyhovělo. Budiž, je to jejich rozhodnutí, mají svoje příčiny. Potom další založili toto vlákno ve snaze hledat jiná řešení. Nejsem si vědom, že bych se nechoval slušně a sváděl to na někoho jiného. Pokud někdo nabyl v nějakých diskuzích tento mylný dojem, tak se mu přesto omlouvám. Těší mě, že Jakub zmiňuje odpouštění, ovšem netěší mě, když stejným dechem tvrdí, že se prý nechovám slušně a tudíž to stejně nejde. To mi přijde trochu divné. Třeba mě viní za "výmluvy" či kritiku jeho osoby v celkem nesouvisejících věcech, které tu vznesli jiní, ale za to já přece nemohu nést zodpovědnost.

Já říkal od začátku, že pokud nutno tak to zaplatím sám, jenom jsem poprosil a předkládal straně k uvážení, jestli ty prostředky nemůže nějak najít sama jako dodatečnou podporu, vzhledem k tomu, že se jednalo o relativně úspěšnou kampaň v její prospěch a já z toho neměl nic nežli spoustu práce a teď ještě nepříjemností. Od začátku jsem jasně říkal, že to dělám jenom pro zviditelnění Pirátů.

Také samozřejmě nemohu reálně rozhodovat o zaplacení, když mi nikdo ještě ani neukázal tu fakturu. Hlavně, že už jsem předem prohlášen za defraudanta, podvodníka, a kdoví co ještě. Alespoň v tom jsou Piráti vždycky více nežli dochvilní.
Stigma lidí, kteří dali do Pirátů srdce a energii místo kalkulu....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Ivan Sirko, Karel.Rada

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10335 poděkování
Dostal poděkování: 2560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko »

zabzicek píše:Co je GAPI ?
GAPI = Gologram Automatické Podpory Iluze
image.jpg
image.jpg (20.39 KiB) Zobrazeno 702 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvky (celkem 3):
Dominika.Michailidu, Helena Jarolimkova, Ondrej.Profant
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21

Karel.Rada
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada »

Je stejně zvláštní, jak někteří lidé dokáží v jednom krátkém příspěvku skloubit předpisy a morálku s podrazáctvím nejhoršího kalibru. Polopravda je stále nejúčinější zbraní,že. Jak vidno i piráti mají své všehoschopné.
Kdysi v mládí jsem si sestavil žebříček povolání, od kterých lze očekávat to nejhorší. S jedním doplňkem dávám k zamyšlení.
1) politici
2) právníci
3) exekutoři
douhá mezera

4) nájemní vrazi
5) zloději
Dlouhým pozorováním jsem dospěl k poznatku, že ta top hitparáda stále platí. A že jsou jedinci, kteří spadají do více kategorií. A že si hajzlíci všech kategorií jdou navzájem na ruku.
Sice už jsem byl upozorněn, že za přílišnou otevřenost mohu být onálepkován jako nepohodlný. Jenže na to jsem zvyklý už od komunistů a dokázal jsem s tím žít. Tak mě nějaká černá známka od pirátů nerozhází.
Takže ještě jednou: Libor nic nezpronevěříl, ani neprochlastal. Všechno použil na kampaň, kterou táhnul prakticky sám. Dosáhnul nebývale vysokého volebního výsledku. Jen se mu díky nepřehlednému systému financování vymkly náklady. Byla to chyba, ale byla ve prospěch strany. Lze z toho vyvodit, že příště musíme udělat opatření, aby kandidát přesně věděl, kolik může na kampaň utratit a dostal jak peníze tak i jinou podporu včas. Libor si už popel na hlavu nasypal. Takže teď je na čase, aby si nasypali popel na hlavu ti, kteří mají plnou hubu moralit, ale sami nepřehledný způsob financování zavinili. Jinak za piráty budou kandidovat jen vychcánkové, kteří v tom umí chodit. Mastit si kapsu je třeba dle předpisu. Takže v tom můžete nechat Libora vykoupat, ale pak jděte do řiti. I s prolhaným moralizováním. :evil:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvky (celkem 7):
Martin.Shanil, Ivan Sirko, Robert.Magni, next_ghost, Karel.Fuzik, Petr.Vileta, Jiri.Ulip

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 15330 poděkování
Dostal poděkování: 2908 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni »

Karel Rada píše:Je stejně zvláštní, jak někteří lidé dokáží v jednom krátkém příspěvku skloubit předpisy a morálku s podrazáctvím nejhoršího kalibru. Polopravda je stále nejúčinější zbraní,že. Jak vidno i piráti mají své všehoschopné.
Kdysi v mládí jsem si sestavil žebříček povolání, od kterých lze očekávat to nejhorší. S jedním doplňkem dávám k zamyšlení.
1) politici
2) právníci
3) exekutoři
douhá mezera

4) nájemní vrazi
5) zloději
Dlouhým pozorováním jsem dospěl k poznatku, že ta top hitparáda stále platí. A že jsou jedinci, kteří spadají do více kategorií. A že si hajzlíci všech kategorií jdou navzájem na ruku.
Sice už jsem byl upozorněn, že za přílišnou otevřenost mohu být onálepkován jako nepohodlný. Jenže na to jsem zvyklý už od komunistů a dokázal jsem s tím žít. Tak mě nějaká černá známka od pirátů nerozhází.
Takže ještě jednou: Libor nic nezpronevěříl, ani neprochlastal. Všechno použil na kampaň, kterou táhnul prakticky sám. Dosáhnul nebývale vysokého volebního výsledku. Jen se mu díky nepřehlednému systému financování vymkly náklady. Byla to chyba, ale byla ve prospěch strany. Lze z toho vyvodit, že příště musíme udělat opatření, aby kandidát přesně věděl, kolik může na kampaň utratit a dostal jak peníze tak i jinou podporu včas. Libor si už popel na hlavu nasypal. Takže teď je na čase, aby si nasypali popel na hlavu ti, kteří mají plnou hubu moralit, ale sami nepřehledný způsob financování zavinili. Jinak za piráty budou kandidovat jen vychcánkové, kteří v tom umí chodit. Mastit si kapsu je třeba dle předpisu. Takže v tom můžete nechat Libora vykoupat, ale pak jděte do řiti. I s prolhaným moralizováním. :evil:
Naprosto se pod tohle podepisuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Ivan Sirko
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Karel.Fuzik
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1481 poděkování

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Taktéž podepisuji. S výhradou, že právníci patří až za nájemné vrahy :)

PS: Zdá se, že já jsem už nálepku nepohodlného dostal. Od těch, co mi ji dali, to beru jako vyznamenání . . .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Fuzik za příspěvky (celkem 3):
Helena Jarolimkova, Robert.Magni, Ivan Sirko
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status

Karel.Rada
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada »

Karel Fuzik píše:Taktéž podepisuji. S výhradou, že právníci patří až za nájemné vrahy :)

PS: Zdá se, že já jsem už nálepku nepohodlného dostal. Od těch, co mi ji dali, to beru jako vyznamenání . . .
Nesouhlasím, nájemný vrah dělá jen to, za co dostane zaplaceno. Právníci špinavosti aktivně vytváří a to je horší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvek:
Robert.Magni

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek »

Karel Rada píše:Je stejně zvláštní, jak někteří lidé dokáží v jednom krátkém příspěvku skloubit předpisy a morálku s podrazáctvím nejhoršího kalibru. Polopravda je stále nejúčinější zbraní,že. Jak vidno i piráti mají své všehoschopné.
1) politici
2) právníci
3) exekutoři
douhá mezera

4) nájemní vrazi
5) zloději
Ovšem je k zamyšlení, že jiní kandidáti s tím problém neměli... každopádně se to nezmění, když se nediskutuje ani taková ptákovina jako: https://www.loomio.org/d/MeDFkj0b/zruse ... predpisech .

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 7322 poděkování
Dostal poděkování: 5682 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Václave, nezasekni se na tom. Já chápu, že to chceš brát systematicky a nejdřív než měnit jednotlivé předpisy, chceš očesat to, o čem se v nich mluví. Přijde mi, že tady není vůle k rušení regp (a určitě do toho netahej logiku), nech to plavat a postup k dalšímu kroku. Jen nápad..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Petr.Vileta, Ivan Sirko, next_ghost
77S 2I 3I 3I

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek »

Dominika Michailidu píše:Václave, nezasekni se na tom. Já chápu, že to chceš brát systematicky a nejdřív než měnit jednotlivé předpisy, chceš očesat to, o čem se v nich mluví. Přijde mi, že tady není vůle k rušení regp (a určitě do toho netahej logiku), nech to plavat a postup k dalšímu kroku. Jen nápad..
Podle hlasování zde vůli ale vidím: https://www.loomio.org/d/MeDFkj0b/zruse ... predpisech , takže na tom budu dělat ještě intenzivněji... máte rádi SPAM? :D

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 15330 poděkování
Dostal poděkování: 2908 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni »

Vaclav Malek píše:
Dominika Michailidu píše:Václave, nezasekni se na tom. Já chápu, že to chceš brát systematicky a nejdřív než měnit jednotlivé předpisy, chceš očesat to, o čem se v nich mluví. Přijde mi, že tady není vůle k rušení regp (a určitě do toho netahej logiku), nech to plavat a postup k dalšímu kroku. Jen nápad..
Podle hlasování zde vůli ale vidím: https://www.loomio.org/d/MeDFkj0b/zruse ... predpisech , takže na tom budu dělat ještě intenzivněji... máte rádi SPAM? :D
Jo,je to 4:3 proti zrušení :D Určitě je o čem jednat,ale jseš s tím nesnesitelnej :fet: spamere :D
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“