Stránka 3 z 3

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 28 lis 2009, 21:19
od Jana.Syrovatkova
A ministrem pro tunelování by mohl být Krtek, co vy na to?

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 28 lis 2009, 22:22
od Karel.Fuzik
Jako že by to dělal nějak tak nově?

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 28 lis 2009, 23:29
od Lukas.Novy
Ja si spis brousil zuby na drapy na ministerstvo pokroku a inovace.

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 29 lis 2009, 03:47
od Karel.Fuzik
No jo, to je pěkné, ale takle to nesfúzuji nikdy :) Ale fakt je, že takové ministerstvo potřebujeme ze všeho nejvíce. Původně jsem chtěl počet ministerstev vydělit ludolfovým číslem a zaokrouhlit dolů, ať se pořád nemotáme v kruhu.

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 29 lis 2009, 10:49
od Adam.Soukal
Tak to já bych si teda vzal ministerstvo pro menšiny, přece jen víme, co jim jde nejlépe a to mám tak nějak podle příjmení v malíku ;)

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 30 lis 2009, 23:11
od Robert.Adamek
Beru to co Adam, je na mě jako ušité, ministr pro lidská práva a menšiny :-D

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS

Napsal: 30 lis 2009, 23:13
od Robert.Adamek
Lukas Novy píše:Ja si spis brousil zuby na drapy na ministerstvo pokroku a inovace.
To zní jak z Červeného trpaslíka, ostatně když už jsem si na to vzpomněl, tak ministerstvo proměny by nebylo od věci :-D