Stránka 2 z 3
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 27 lis 2009, 21:09
od Martin Broz
To je super. Tak si to predstavuju

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 27 lis 2009, 22:21
od Zdenek.Pech
Bral bych spis skolstvi, ale jako prdel je to dobry - zdravotnictvi vubec nerozumim, ale vzhledem k prakticky neresitelne situaci by to asi bylo spis prinosem

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 02:58
od Petr.Vileta
Pověřencem pro EU by mohl být Pavel Prchal a ředitelem cizinecké policie Petr Vyhnal.
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 04:08
od Lukas.Novy
Petr Vileta píše:Pověřencem pro EU by mohl být Pavel Prchal a ředitelem cizinecké policie Petr Vyhnal.
Ministrině práce a sociálnách věcí: Věroslava Všemdalová?
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 08:22
od Mikulas.Ferjencik
Ta je taky ve straně, jako ostatní stínoví ministři?
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 08:42
od Martin Broz
Všemdalová neni ve strane. Kdyby byla, uz je minimalne predseda.

Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 09:56
od Jana.Syrovatkova
Jirko, můžu ti dělat asistenta? Už se na to těším.
Mmch, je to sice prdel, ale myslím si, že dávat ministry podle tohoto klíče je stejně smysluplné jako podle klíčů stávajících - tzn. "kdo dá víc" resp. "která politická strana má méně ministrů a koho je tam potřeba dát". Tedy vyjma "vlády odborníků", kdy se ke stávajícímu klíči ("kdo dá víc"...) naroubovalo ještě "kdo vypadá jako odborník".
Jenom pozor, takhle tvořené ministry by si lidi jmény pamatovali, takže by pak bylo jasné, kdo by měl co dělat.
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 18:36
od Karel.Fuzik
A nebudeme některá ministerstva rušit? Je to sice škoda, protože máme na všechny posty ty nejlepší lidi

, ale zas něco ušetříme na rozpočtu . . .
Optimální počet by byl tak 6-8 ministerstev a nějaké volné miliardy, ne?
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 19:06
od Filip Prochazka
Karel Fuzik píše:A nebudeme některá ministerstva rušit? Je to sice škoda, protože máme na všechny posty ty nejlepší lidi

, ale zas něco ušetříme na rozpočtu . . .
Optimální počet by byl tak 6-8 ministerstev a nějaké volné miliardy, ne?
Ministr pro fuzi ministerstev - Karel Fuzik.
A pak jeste u nas ve Zline zaznel navrh na ministerstvo textilniho prumyslu. Kandidat na ministra by mohl byt Martin Svadlenka. Ale s timto vznikem noveho ministerstva by nejspise pote nesouhlasilo ministerstvo pro fuzi ministerstev.
Re: Stínová Jasná Vláda ČPS
Napsal: 28 lis 2009, 19:11
od Karel.Fuzik
Filip Prochazka píše:
Ministr pro fuzi ministerstev - Karel Fuzik.
A pak jeste u nas ve Zline zaznel navrh na ministerstvo textilniho prumyslu. Kandidat na ministra by mohl byt Martin Svadlenka. Ale s timto vznikem noveho ministerstva by nejspise pote nesouhlasilo ministerstvo pro fuzi ministerstev.
Jsi komik

Ach ty konfikty uvnitř strany !