Re: Chystáte se na zasedání RV?
Napsal: 15 lis 2010, 06:19
od Petr.Bajgar
[quote="Jiri Kaderavek"]Aby snad ostatní věděli o čem je řeč, ten uzemněný MP byl Kamil Horký na konci prvního měsíce svého nicnedělání v TO, a uzemněn byl za to, že protože na něj čakala přítelkyně, tak nás všechny přerušoval, aby nám sdělil, že účastníci setkání se sjeli zbytečně, protože kecají o zbytečnostech, neb ČPS nemá vyjasněný politický program. Sdělil jsem mu, že i na tom právě pracujem, a že jeho vystoupení je vůči lidem, kteří vážili cestu přes půl republiky neuctivé. Petr Bajgar nikým neohlášen a bez vědomí všech účastníků, neohlášen odposlouchával naše hovory ze sousedního boxu kavárny. Taková je to sketa, bojí se i pozdravit. A teď prosím moderátory, když je vyjasněno a každému byl dán prostor, aby zasáhli a tuhle nechutnost a zbytečnost stáhli.[/quote]Ano zmíněný MP byl K.Horky, který před CF dlouhé měsíce obětavě řešil v rámci svých možností co mohl a jak mohl.
Jak by asi, podle výše uvedené logiky J.K. dopadl tehdejší předseda I.Bartoš, který na toto jednání nedorazil vůbec? Nebo snad jeho jednání vůči všem zůčastněným bylo zodpovědné? Když se ohlásil telefonicky až v neděli odpoledne, že se jednání nezůčastní? O přítelkyni K.Horkého, která na něj měla čekat nic nevím, takže to nebudu komentovat. Zato si jasně vzpomínám, že K.Horky se hlásil ke slovu se žádostí o projednání managerského přístupu k řízení, operativnějšího a efektivnějšího fungování vedení i celé ČPS. Jediný kdo se proti J.Kadeřávkovi dokázál aspoň částečně prosadit byl R.Adámek.
Přijel jsem na jednání kvůli blížícím se volbám a tomu, že jsem se chtěl osobně setkat a mluvit s lidmi, kteří na toto oficiální jednání přijeli jednat. Nijak jsem se neskrýval a mnohé účastníky jsem tiše a dálku zdravil, tak abych jako pouhý člen ČPS a nerušil průběh jednání. Čekal jsem na přestávku v jednání.
Tolik k vyjádření J.Kadeřávka.