Setkání RP a šéfů odborů
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Setkání RP a šéfů odborů
a) nevím, proč to řešíte v tématu týkajícímu se setkání RP a šéfů odborů
b) Petře, kde je ten klíčový problém, proč nemůžeš pracovat? Být šéf odboru není pro práci na čemkoli klíčové.
c) Petře, máš o volby stále zájem.
d) Petře, jak ti mohou šéfové odborů a RP pomoci v naplnění tohoto tvého zájmu.
CF neodsouhlasilo zvláštní odbor na volby. Proto mi přijde přesvědčování CF a všech lidí kolem, proč má být volební odbor, mrháním času - přijde mi lepší přemýšlet, jak to tedy udělat co nejlépe.
b) Petře, kde je ten klíčový problém, proč nemůžeš pracovat? Být šéf odboru není pro práci na čemkoli klíčové.
c) Petře, máš o volby stále zájem.
d) Petře, jak ti mohou šéfové odborů a RP pomoci v naplnění tohoto tvého zájmu.
CF neodsouhlasilo zvláštní odbor na volby. Proto mi přijde přesvědčování CF a všech lidí kolem, proč má být volební odbor, mrháním času - přijde mi lepší přemýšlet, jak to tedy udělat co nejlépe.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Setkání RP a šéfů odborů
Jano
add b) problém je v nekomunikaci dnešního MO z něhož jsem raději po pěi týdnech nečinnosti vedoucího vystoupil. Než abych se dál mě podílet na nečinnosti byť už jen svým jménem. Tvoje představa o řízení bez volantu je zajímavá a opět mě překvapuje. Je to však jen odpověď otázkou na mou dříve položenou otázku. Proč je pro ČPS takový problém zřídit Volební odbor.
Jsme pokud vím demokratická strana a pokud členové nechtějí volební odbor tak tento nebude a já je nemám právo prudit s nějakýma volbama které tito nepovažují za podstatné. O tom to Jano je! Snad už by ti to mohlo být jasnější. Já to jinak vysvětlit neumím.
add c) ano volby stále považuji za naprostou prioritu naší činnosti protože v nich se ukáže jestli jsem mimo mísu nebo oslovujeme životní potřeby našich spoluobčanů.
add d) pokračovat v tom co začali už v listopadu 2009, že navrhnou rozpravu a následně hlasování o vzniku Volebního odboru
O mrhání časem by se tady dalo mluvit v mnoha souvislostech. Já dělám na co mám jako člen právo - diskutuji na fóru.
Pokud chceš o mrhání časem můžeš založit vlastní vlákno.
Tam se můžeš ptát vedoucích odborů na činnost jejich a jejich lidí. Já jsem musel vystoupit z MO pro jeho naprostou nečinnost. Nečinnosti vedoucího TO jste si v RV ani nevšimly a kdyby jí Kamil sám nepřiznal dál by jste chrápaly jako medvědi. Co dělá další místopředseda RP p. MZ o tom raději pomlčím.
add b) problém je v nekomunikaci dnešního MO z něhož jsem raději po pěi týdnech nečinnosti vedoucího vystoupil. Než abych se dál mě podílet na nečinnosti byť už jen svým jménem. Tvoje představa o řízení bez volantu je zajímavá a opět mě překvapuje. Je to však jen odpověď otázkou na mou dříve položenou otázku. Proč je pro ČPS takový problém zřídit Volební odbor.
Jsme pokud vím demokratická strana a pokud členové nechtějí volební odbor tak tento nebude a já je nemám právo prudit s nějakýma volbama které tito nepovažují za podstatné. O tom to Jano je! Snad už by ti to mohlo být jasnější. Já to jinak vysvětlit neumím.
add c) ano volby stále považuji za naprostou prioritu naší činnosti protože v nich se ukáže jestli jsem mimo mísu nebo oslovujeme životní potřeby našich spoluobčanů.
add d) pokračovat v tom co začali už v listopadu 2009, že navrhnou rozpravu a následně hlasování o vzniku Volebního odboru
O mrhání časem by se tady dalo mluvit v mnoha souvislostech. Já dělám na co mám jako člen právo - diskutuji na fóru.
Pokud chceš o mrhání časem můžeš založit vlastní vlákno.
Tam se můžeš ptát vedoucích odborů na činnost jejich a jejich lidí. Já jsem musel vystoupit z MO pro jeho naprostou nečinnost. Nečinnosti vedoucího TO jste si v RV ani nevšimly a kdyby jí Kamil sám nepřiznal dál by jste chrápaly jako medvědi. Co dělá další místopředseda RP p. MZ o tom raději pomlčím.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání RP a šéfů odborů
Uvedom si, ze lamentovanim ze ten nebo onen - ma jiny nazor, dela veci jinak, mel podporu clenu a byl zvolen, zatimco tvoje navrhy neprosly a v ramci MO ses zadneho ukolu samostatne neujal, prestoze si dostal pridelenou pomerne zcela zasadni koordinacni funkci a to jeste pripomenu ze si dokonce svou ucast dlouho odmital - tak tim akorat radu z nas otravujes a zdrzujes. Uz nastal cas abych ti to rek, protoze mi tvoje zpravy v duchu biju napoplach, honem rychle neco delejte, proc nikdo nechce muj volebni odbor, koukejte jak sou ostatni zly a jak jedinej kdo chce mir na Zemi sem ja, atakpodobne, lezou krkem.
Naposledy upravil(a) Martin Broz dne 04 led 2010, 14:51, celkem upraveno 2 x.
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Setkání RP a šéfů odborů
To co napsal Martin Brož je nějaký jouk?
Nebo je v tom nějaký božský záměr, který jen naprosto nechápu?
Mediální odbor ještě nevydal ani měsíce avizovanou mediální koncepci.
Chce snad MB deklarovat neveřejnou velice aktivní činnost?
Znovu opakuji že se mnou JP od 24.11. ani jednou nespojil.
Kolega mi doporučoval na takové nesmyslné příspěvky z vysoka ...
Nejspíš by to bylo lepší než reagovat na nesmysly podobného typu.
Nebo je v tom nějaký božský záměr, který jen naprosto nechápu?
Mediální odbor ještě nevydal ani měsíce avizovanou mediální koncepci.
Chce snad MB deklarovat neveřejnou velice aktivní činnost?
Znovu opakuji že se mnou JP od 24.11. ani jednou nespojil.
Kolega mi doporučoval na takové nesmyslné příspěvky z vysoka ...
Nejspíš by to bylo lepší než reagovat na nesmysly podobného typu.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Setkání RP a šéfů odborů
Něco mi uniklo? MB přestoupil k ODS?
To je ostatně jeho věc, já zůstávám členem ČPS.
V podstatě s jediným právem, účastnit se diskuze jak mi velí stanovy ČPS.
Pan MB ať si svoje nesmysly strčí za klobouk.
Jestli je ČPS ještě demokratická strana budu psát co si myslím a proč si to myslím.
Je to totiž moje členské právo i povinnost, poukazovat na chyby jejichž tolerování se nám škaredě vymstí.
Ti co byli zvoleni mají zase ukazovat, že nás neobelhali.
Jenže tak to zatím zjevně nefunguje.
To je ostatně jeho věc, já zůstávám členem ČPS.
V podstatě s jediným právem, účastnit se diskuze jak mi velí stanovy ČPS.
Pan MB ať si svoje nesmysly strčí za klobouk.
Jestli je ČPS ještě demokratická strana budu psát co si myslím a proč si to myslím.
Je to totiž moje členské právo i povinnost, poukazovat na chyby jejichž tolerování se nám škaredě vymstí.
Ti co byli zvoleni mají zase ukazovat, že nás neobelhali.
Jenže tak to zatím zjevně nefunguje.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání RP a šéfů odborů
Zase to nema hlavu ani patu. Prestan blabolit porad o ODS, ty ses tim uplne uhranutej.
To co sem napsal nejsou zadne nesmysly. Tak to proste bylo a kazdy ma moznost si to overit.
To co sem napsal nejsou zadne nesmysly. Tak to proste bylo a kazdy ma moznost si to overit.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Setkání RP a šéfů odborů
Pane MB začínám mít opět vážné obavy o vaše hlavně duševní zdraví.
O vašem přestupu k ODS jsem zatím nikde nepsal. I tentokráte to byla spíš řečnická otázka. Možná jste si to nějak popletl, nebo už je to skutečnost a více méně veřejné tajemství? Potom by bylo lepší dokumentovat vaši činnost pro ČPS ať se potom nedivíme.
Zadám MB, aby uvedl kde je možnost ověřit jak jeho "To" prostě bylo.
Nestojím o nějakou jeho dojmologii nebo vtípky.
O vašem přestupu k ODS jsem zatím nikde nepsal. I tentokráte to byla spíš řečnická otázka. Možná jste si to nějak popletl, nebo už je to skutečnost a více méně veřejné tajemství? Potom by bylo lepší dokumentovat vaši činnost pro ČPS ať se potom nedivíme.
Zadám MB, aby uvedl kde je možnost ověřit jak jeho "To" prostě bylo.
Nestojím o nějakou jeho dojmologii nebo vtípky.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání RP a šéfů odborů
To je jednoduche. Je to napsano v diskuzich pripadne v SZ.
Kazdopadne mam tvyho prazdnyho recneni uz tak akorat dost, timto a tim co sem napsal nahore sem ti to jenom sdelil. Preber si to sam.
Krome toho tu mame fungujici KK, ktere se predem omlouvam za zbytecnou praci, pokud k ni dojde.
Kazdopadne mam tvyho prazdnyho recneni uz tak akorat dost, timto a tim co sem napsal nahore sem ti to jenom sdelil. Preber si to sam.
Krome toho tu mame fungujici KK, ktere se predem omlouvam za zbytecnou praci, pokud k ni dojde.