Stránka 2 z 16

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 18:53
od Lukas.Novy
Co hodlame projednavat ohledne KK? Neda se to vyresit online? Prozatim nevidim z pohledu KK duvod k ucasti, mozna bude lepsi, kdyz bude nejdrive predlozen navrh poradu jednani, hmm?

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 19:12
od Jan.Podhajsky
Jop, nějakej plán by byl fajne.

Dneska zase budu jednat s Vilémem z Komise pro copyright a zase přijde na plac koordinace. Určitě dáme dohromady svojí představu, co budem chtít od předsednictva zaštítit.

Páč jestli to bude jenom určování priorit, tak to fakt může proběhnout vonlajn.

Bohužel o den dřív na kalbu přiject nemůžu pže tchýně zrovna slaví narozeniny. Takže jestli to bude jenom o tom, že nám budou předložený priority, tak se mi zdá takovej sraz píčou ke zdi (lidově řečeno), pže si raději užiju volného dne. :)

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 19:43
od Robert.Adamek
Pánové, dámy,
jedná se o setkání šéfů odborů/komisí s předsednictvem, osobní setkání vždy přináší jasnější pohled než online konverzace, na tom se valná většina z nás shodla. Není to párty nebo setkání kamarádů ze školy, čili tam mají být opravdu jen šéfové.
Na probrání toho bude jistě hodně a máme pouze 1 den, takže nepotřebujeme, aby to někdo další něčím narušoval.
Jak nám tak šéfům jste dali svou důvěru v hlasování, takže předpokládám, že ji stále mají.

Důvody proč/jak/atd. prosím ponechte stranou. Jste do těchto funkcí zvoleni a stáli jste o ně, máte zajisté vizi, nápady, řešení, požadavky atd tohle nám nepřednese žádný váš zástupce i přes to, že je členem vaší komise/odboru.

Proto opravdu poníženě žádám, aby se k tomuto tématu zbytečně nevyjadřovali lidé, kteří nejsou šéfové některého z odborů/komise. Nemáme jistě nikdo zájem na tom, aby zde vzniknul flame.

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 20:03
od Jana.Syrovatkova
Ale ten program a plán by se hodil. Já si namátkou pamatuji dořešení požadavků na TO, ale možná i něco jiného. Osobně zjišťuji, že za FO potřebuji spíše koordinaci s kraji. Ten program to chce i proto, aby se nakonec dořešilo to potřebné.

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 20:56
od Robert.Adamek
Program bude oznámen včas.

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 21:17
od Lukas.Novy
Jak bude znam program, zvazi KK ucast, 2 lidi to maji pres celou republiku, jeden pres pul, mejte, prosim, ohled. Vyslali bychom pripadne zastupce, ale musime se nejdrive domluvit mezi sebou. Diky.

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 21:47
od Robert.Adamek
1) Nejsi šéf KK čili se tě to v tuto chvíli netýká, zástupce nechceme, chceme šéfy, důvod jsem napsal výše
2) "Zvážíme" je něco jako máme vás u prdele, my si budeme dělat co uznáme za vhodné?

Pokud jsem tento přístup odhadl správně, pak nebudeme schopni fungovat nikdy jako strana. Pokud si každý bude dělat co chce dle vlastního uvážení, nemáme šanci se pohnout z místa. Přístup kontrolní komise k této záležitosti se mi nelíbí, protože jako jediná máí snad pocit, že si může dělat co chce, jak chce a kdy chce.

Chceme-li aby strana fungovala, měli bychom pracovat jednotně a chápat, že jsou určité požadavky, povinnosti a další věci, které je potřeba obětovat.

Pokud chcete předsednictvo jako figurky, neměli jste nás volit, měli jste zvolit betonové sloupy, ty by vám do ničeho nekecaly. Pokud ale předsednictvo požádá nebo nařídí, jak chcete, setkání s určitou částí strany, tak očekávám, že reakce nebudou "jestli se nám bude chtít".

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 21:55
od Jana.Syrovatkova
Hlavně - KK chce přístup k el. systémům strany, chce vědět, co se kde šustne - a pak nechce přijít na poměrně důležité jednání, kde se bude kout hodně a hodně. Mě spíše napadá zkusit ještě přizvat Jakuba Michálka nebo jiného právníka - kdyby se měly řešit i nějaké věci, kde se můžeme dostat do sporu (ale možná ho stačí mít jen na telefonu).

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 22:00
od Robert.Adamek
Jakub je šéf ZO, takže by měl určitě přijet, navíc mi slíbil podrobný výklad jednacího řádu :-)

Re: Setkání RP a šéfů odborů

Napsal: 24 lis 2009, 22:15
od Jana.Syrovatkova
Robert Adamek píše:Jakub je šéf ZO, takže by měl určitě přijet, navíc mi slíbil podrobný výklad jednacího řádu :-)
No jo, asi už spím.