Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

ok, Můj tip:
Lukáš Černohorský, Ivo Vašíček, Vojta Pikal, Markéta Gregorová, Adam Šoukal nebo Martin Šmída (i když já bych volila ještě trošku jinak)
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Vit.Konecny »

Michálek, Vašíček, Pikal, Černohorský, Profant - předsednictvo, které bych chtěl. Za předsedu Profant nebo Pikal.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Jakub.Burget »

Lukáš Černohorský, Ivo Vašíček, Janka Michailidu, Markéta Gregorová, Martin Šmída, Vojtěch Pikal, Mikuláš Ferjenčík, Jiří Kadeřávek

chybí nám víc žen...
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Pragmaticky - Ondra ProfantOFFTOPICchápu, že se teď chytá za hlavunebo Adam Šoukal OFFTOPICten se chytá za dvě hlavy - důvod - oba znalí, oba dostupní
Janka - jj, štve některé z vás, ale opět pragmaticky - není blbá, je tváří Pirátů
a regiony - zvažte to - rozhodně je silné Brno /JmK/ a Ostrava /MsK/ a jeden další kraj /Ústí, možná SčK, ale.../
Závěrem - "staří", kteří odcházejí, mají nechat prostor "novým", aby se projevili a teprve poté vznášet námitky. A třeba se poté vrátit /se vší úctou, co dokázali/.
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Jen pro informaci, proběhla schůzka s diskuzí o dalším směřování strany a její organizaci. Výstupy ze schůzky začínají zde: vnitrostranicka-diskuse-f75/restart-t23 ... ml#p337656 (ve vlákně je i informace o následujících schůzkách... bude nejspíš ještě jedna v úterý a jedna v pátek před CF, obě bohužel v Praze, ale za sebe se pokusím sepsat z každé, co jsem si zajímavého odnesl)
Doporučuji vlákno sledovat a zapojit se do diskuzí, chcete-li se jakkoliv podílet na rozvoji strany, případně jen zjistit názory dalších pirátů, včetně několika kandidátů do RP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
Helena Jarolimkova

You'll be redlacep!

Homo Pyratus
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2394
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3022 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Kdo by mohl soutěžit o kormidlo v RP (střízlivý výkop)

Příspěvek od Homo Pyratus »

ivane jeste je cas.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“