Komunalky 2014 Error

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Komunalky 2014 Error

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ahoj all co to budete číst.

Chtěl bych poprosit, aby na hlavní stránce www.pirati.cz se udělal banner a dal místo banneru ,,Aktuální kampaň,,. Jelikož podle moje ho názoru je teď aktuální téma obsadit co nejvíce zastupek v komunálkách.

1. Lidi mi z různých vesnic volají, že by chtěli kandidovat po případnu vstoupit do strany, ale že nikde nevidí srozumitelný návod.

Ano už je možná teď pozdě na banner a po kliknutí na něj udělat srozumitelný návod, nebo aspoň dát odkaz na http://www.pirati.cz/volby/2014/komunal/start,
ale je potřeba se pokusit tuhle chybu napravit aspoň do příště.

2. Vládou je dáno do 5.srpna. Chápu že je potřeba primárky atd.....ale proč se to nemůže z 15.července přesunout na 1 srpna, kde je pak šibeniční ale přece čas všechny primárky dodělat. Nehledně na to že do 11.srpna je čas kandidátku změnit, odvolat, atd...

Ptám se, tak proč si dáváme zbytečně klacek pod nohy, když pak je na to stejně čas udělat administrativní a ochranné věci?

3. Lidi co mi volají z vesnic věčinu říkají, že jsou na dovolence nebo tam jedou a že by zvládli sestavit plnou kandidátku 100% do 25.července. Osobně bych toto datum taky rači měl.

Na závěr bych poprosil pro změnění datumu z 15.července aspoň na 25.července nebo nejlíp na 1.srpna. Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvky (celkem 5):
Petr.Balaz, Roman.Kucera, Filip.Krska, Petr.Vileta, Jan.Nezhyba
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Komunalky 2014 Error

Příspěvek od Martin.Kucera »

Zdenek Frolec píše:2. Vládou je dáno do 5.srpna. Chápu že je potřeba primárky atd.....ale proč se to nemůže z 15.července přesunout na 1 srpna, kde je pak šibeniční ale přece čas všechny primárky dodělat. Nehledně na to že do 11.srpna je čas kandidátku změnit, odvolat, atd...

Ptám se, tak proč si dáváme zbytečně klacek pod nohy, když pak je na to stejně čas udělat administrativní a ochranné věci?
Podstatné je dodat do toho 15. 7. aspoň lídra a čelo kandidátky. Pokud zbytek dodáte do toho 25. 7., nejspíš vám nikdo hlavu neutrhne.

Ale na "je čas" prostě nelze spoléhat, už se to v minulosti vymstilo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Martin.Shanil, Vojtech.Pikal
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Komunalky 2014 Error

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Martin Kucera píše:
Zdenek Frolec píše:2. Vládou je dáno do 5.srpna. Chápu že je potřeba primárky atd.....ale proč se to nemůže z 15.července přesunout na 1 srpna, kde je pak šibeniční ale přece čas všechny primárky dodělat. Nehledně na to že do 11.srpna je čas kandidátku změnit, odvolat, atd...

Ptám se, tak proč si dáváme zbytečně klacek pod nohy, když pak je na to stejně čas udělat administrativní a ochranné věci?
Podstatné je dodat do toho 15. 7. aspoň lídra a čelo kandidátky. Pokud zbytek dodáte do toho 25. 7., nejspíš vám nikdo hlavu neutrhne.

Ale na "je čas" prostě nelze spoléhat, už se to v minulosti vymstilo.
Rozumím, ale kvůli té kandidátce musel jeden borec ze Bzence zrušit dovolenku a přesunut ji, jelikož měl dnes měl odjet a dojet až 17 a pak by je do 25 obchodil. To je ten problém o kterém mluvím.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komunalky 2014 Error

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Ještě se to dá stihnout třeba za 4 roky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Lukas.Findeis
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“