Portréty fcionářů
Napsal: 11 čer 2014, 12:41
Ahojte členstvo!
Napadla mě taková věc.
Poněvadž se neustále trápíme s tvorbou nějakých materiálů (jak pro offline tak pro online) a neustále je nedostatek dobrých a unifikovaných fotek, napadlo mě, že bychom mohli změnit kurz a přestat se o fotky na chvíli zajímat.
Moje idea spočívá v tom, že bychom našim fcionářům (za pomoci našich skvělých a šikovných grafiků/umělců (segra, wink wink)) vždy vytvořili jakýsi komiksový karikaturní "avatar", který by se potom dal používat na různé materiály jako jsou letáky, web a podobné srandy..
V tomto řešení vidím jako velkou výhodu lepší zpracovatelnost takového materiálu (nemusí se neustále řešit barevná teplota, rozlišení, světlo, etc. + ořezy a umístění portrétu do materiálu se hned stávají snesitelnějšími).
Navíc si myslím, že toto pojetí je mezi politickými subjekty možno považovat za originální, což je například pro mě také plus.
Poslední a pro mě ne nedůležitá věc: odklon od "xichtů" zpět k myšlenkám (a o tom bychom podle mě jako piráti měli být).
Co na to říkáte?
Napadla mě taková věc.
Poněvadž se neustále trápíme s tvorbou nějakých materiálů (jak pro offline tak pro online) a neustále je nedostatek dobrých a unifikovaných fotek, napadlo mě, že bychom mohli změnit kurz a přestat se o fotky na chvíli zajímat.
Moje idea spočívá v tom, že bychom našim fcionářům (za pomoci našich skvělých a šikovných grafiků/umělců (segra, wink wink)) vždy vytvořili jakýsi komiksový karikaturní "avatar", který by se potom dal používat na různé materiály jako jsou letáky, web a podobné srandy..
V tomto řešení vidím jako velkou výhodu lepší zpracovatelnost takového materiálu (nemusí se neustále řešit barevná teplota, rozlišení, světlo, etc. + ořezy a umístění portrétu do materiálu se hned stávají snesitelnějšími).
Navíc si myslím, že toto pojetí je mezi politickými subjekty možno považovat za originální, což je například pro mě také plus.
Poslední a pro mě ne nedůležitá věc: odklon od "xichtů" zpět k myšlenkám (a o tom bychom podle mě jako piráti měli být).
Co na to říkáte?
