Stránka 2 z 3

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 22:09
od Jan.Podhajsky
ok. tohle ale bude asi muset probrat Republikovej výbor. Dám tam vědět.

Zůstaň připraven! :)

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 22:14
od Jan.Podhajsky
tady jde spíš o ty prváky než technologie :) si myslim

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 22:27
od Jaroslav.Kucera
Jen jsem chtěl naznačit, že ne všude to bude tak jednoduché. Ti prváci na kolejích se oproti dřívějšku příliš neznají a pro nás jednoduché kanály šíření byly zničeny. Ovšem kolejní vývěsky tam budou vždy a čte je prakticky každý ;)

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 22:57
od Robert.Adamek
vsb mame podchycenou, vymyslete co delat a infiltrujeme je :-)

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 23:19
od Jan.Podhajsky
Hele, zejtra se sejdu s Vilemem a Janou o tom, jak rychle jsou schopny v komisi pro autorsky prava a svobodnej internet (tak nejak:) vyrolovat nejaky zakladni FAQ, ktery bychom mohli sirit prave po vysokejch skolach.

Vybudovat takovouhle sit musime pomerne rychle, zaklad polozit nejlip do konce ledna, coz povazuju za realistickej termin.

Zkusim, kdyz tak prekecat cleny toho naseho o.s. jestli by se nechali infiltrovat CPS. Je nas tam 6, z toho 3 lidi se rok neozvali a nevim jestli jsou vubec zivy :)

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 23:21
od Jan.Podhajsky
Právě u VŠ studentů bude nejmenší problém s překladem našich cílů do "ty-lidštiny". Dělat obsah pro ty-lidi je vždycky nejtěžší.

Re: Pirsomol

Napsal: 16 lis 2009, 23:49
od Jan.Podhajsky
https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 045#p33426 a takle monitorovat plakatovani kolem uni. Supr!

Re: Pirsomol

Napsal: 18 lis 2009, 00:50
od Jana.Syrovatkova
Studenti bývají často ti, co nemají peníze.

Přemýšlelo se už i o možnosti "registrovaného neregistrovaného příznivce" - tzn. někoho, koho máme podchyceného, spolupracuje a přitom neplatí členský příspěvek? Nebo do této kategorie (třeba na úrovni "členský příspěvek libovolný zcela volný větší než 0") zahrnout všechny registrované příznivce?

Re: Pirsomol

Napsal: 18 lis 2009, 10:32
od Jan.Podhajsky
o vysi poplatku pro RegP a členy snad muze rozhodovat predsednictvo kraje. popř. promijet.

Re: Pirsomol

Napsal: 18 lis 2009, 11:16
od Jiri Vontroba
Tuto zkusit lovit piráty. Obvzlášť na anarchistickejch kolejních sítích by to mohlo bejt úderný. Nevim jak teďka, ale každá řádně zasíťovaná kolej měla i svůj DC hub a na jeho chatu se dobatovalo od otázek nebeských, přes výměnu pirátských archiválií, až po distribuci drog a reálnýho sexu ve společnejch sprchách :))
Kruci koho chcete furt lovit. Ja potrebuju mladeznickou organizaci pro decka, ktera mi pomahaji s vylepem a dalsimi propagacemi ve veku 14-17 let. A neni jich malo.

Nechcete uz nechat tech kontraproduktivnich kecu a orientovat se na vysledek?