Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- trinitrofenol
- Příspěvky: 2090
- Registrován: 04 úno 2012, 17:01
- Profese: chemik
- Bydliště: Praha 20
- Dal poděkování: 1344 poděkování
- Dostal poděkování: 3558 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Ono, když fórum ovládá armáda plžů, protože slušný člověk už ho dávno nečte, tak je logické, že dojde k tepání nešvarů jinde. Tady se dozvíš, že
1) jsi troll
2) bylo potřeba urychleně jednat
3) koho bys chtěl za předsedu, když mudlové znaj jenom Ivana
4) štáb byl v poho, všechno jelo na 300 %, jediný zmrdi ste vy, protože vás to nezajímalo
5) je vás pár blbečků, kteří se vztekáte, že jste nebyli zvoleni do funkcí
6) bylo potřeba urychleně jednat, jsi troll a vlákno je zamčené
A armáda plžů kýve hlavami, jak na hiphop kempu. Je to jen logický vývoj situace.
1) jsi troll
2) bylo potřeba urychleně jednat
3) koho bys chtěl za předsedu, když mudlové znaj jenom Ivana
4) štáb byl v poho, všechno jelo na 300 %, jediný zmrdi ste vy, protože vás to nezajímalo
5) je vás pár blbečků, kteří se vztekáte, že jste nebyli zvoleni do funkcí
6) bylo potřeba urychleně jednat, jsi troll a vlákno je zamčené
A armáda plžů kýve hlavami, jak na hiphop kempu. Je to jen logický vývoj situace.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 5):
- Martin.Svadlenka, Frantisek.Navrkal, Marek.Necada, czpirat, Ondrej.Profant
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Nejde o místo, jde o způsob. I tepat nešvary jinde lze bez toho, abychom působili jako hovada.trinitrofenol píše:Ono, když fórum ovládá armáda plžů, protože slušný člověk už ho dávno nečte, tak je logické, že dojde k tepání nešvarů jinde.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
- Jana.Syrovatkova, Martin.Svadlenka, rst, Jindrich.Bartek, Petr.Kopac, Ivan.Mikolas
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Ale Martine, dyť víš, že se to zkoušelo po dobrém. Otázky bez odpovědí a tak dále. Ono chovat se jako hovado neznamená jen mluvit sprostě, být trapně osobní a zneužívat svých znalostí a neznalosti ostatních k ztrapnění. Ono je to taky bagatelizování názoru druhých, vydávání to za trolling, hejtování, bojkoty, házet oponenty do jednoho pytle a takdále. akce/ reakce..
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
- Frantisek.Navrkal, czpirat, Petr.Bajgar, Ondrej.Profant
77S 2I 3I 3I
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Pro jistotu ještě jednou:trinitrofenol píše:Takže kritika je předem vyloučená? To je slušnej šlem i na zavedený partaje.
Kritiku lze rozdělit na konstruktivní a destruktivní. Konstruktivní má cíl zavedený stav změnit, destruktivní už jen ničí.Z mého pohledu - pokud chci radikálně veřejně kritizovat stranu, nemám být člen. Pokud chci volit jinou stranu, nemám být člen už vůbec.
Radikální ("předseda je zloděj") veřejná kritika může být těžko konstruktivní. Chci-li stranu zničit, je velmi vhodná. Jsem-li ale člen, pak bych neměla chtít ničit. Na pirátském fóru je i radikální kritika v pořádku (interní). A sem-tam může být nápomocná veřejná kritika (přiměřená).
Naštěstí i novináři mají mozek a některé excesy okomentují maximálně jako "strana nené jednotná".
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Syrovatkova za příspěvky (celkem 3):
- Jindrich.Bartek, Petr.Kopac, Helena Jarolimkova
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Domčo, jakou otázkus kladla bez odpovědi?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Helena Jarolimkova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Tomas.Klapka
- Příspěvky: 1984
- Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
- Profese: discordian pope
- Dal poděkování: 1711 poděkování
- Dostal poděkování: 3362 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Když někomu ujedou nervy, tak potřebuje spíš vyslechnout, pochopit, respekt. Odsuzování ničemu nepomáhá.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 4):
- Frantisek.Navrkal, Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Ondrej.Profant
You'll be redlacep!
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Domčo, viz post321410.html#p321410
Vykřikovat na FB "předseda je lhář a zloděj" je přesně to míchání věcí dohromady (navíc hystericky působící, ačkoli to od Krtka s největší pravděpodobností nebylo pod vlivem náhlého vzedmutí emocí), které v konečném důsledku ničemu nepomůže. Protože i člověk, který je připraven si s oponenty všechno vyříkat, se může po takovémhle výkřiku zatvrdit.
Ivan během kampaně prohlásil v souvislosti s Ukrajinou "když se jedná, tak se neválčí". Ale ono to platí i naopak - jakmile se začne válčit, je mnohem obtížnější přestat s válčením a začít jednat.
Vykřikovat na FB "předseda je lhář a zloděj" je přesně to míchání věcí dohromady (navíc hystericky působící, ačkoli to od Krtka s největší pravděpodobností nebylo pod vlivem náhlého vzedmutí emocí), které v konečném důsledku ničemu nepomůže. Protože i člověk, který je připraven si s oponenty všechno vyříkat, se může po takovémhle výkřiku zatvrdit.
Ivan během kampaně prohlásil v souvislosti s Ukrajinou "když se jedná, tak se neválčí". Ale ono to platí i naopak - jakmile se začne válčit, je mnohem obtížnější přestat s válčením a začít jednat.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
- Jindrich.Bartek, Jana.Syrovatkova, Roman.Kucera, Dalibor.Zahora, Dominika.Michailidu, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Jindrich.Bartek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2707
- Registrován: 14 črc 2012, 00:45
- Profese: Idealistický pragmatik
- Bydliště: London
- Dal poděkování: 3184 poděkování
- Dostal poděkování: 2613 poděkování
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Však je tam taky napsané "1/ Chování Lukáše Nového: Odsuzuji, Schvaluji ...". Není to tak, že kompletně. Ani u mně to není tak, že bych s ním už nikdy nepromluvilTomas Klapka píše:Když někomu ujedou nervy, tak potřebuje spíš vyslechnout, pochopit, respekt. Odsuzování ničemu nepomáhá.
To možná ano, ale špatný vývoj situace. Vnitrostranické konflikty (pokud nejsou věcné programové, to by mělo být ok) se mají hasit, ne sdílet a rozšiřovat.trinitrofenol píše:Je to jen logický vývoj situace.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Kopac, Petr.Vileta
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
- Tomas.Klapka
- Příspěvky: 1984
- Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
- Profese: discordian pope
- Dal poděkování: 1711 poděkování
- Dostal poděkování: 3362 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
Odsuzovat jenom na půl? Co to je? Sám pro sebe si každého odsoudíš... jde o to, co s tím děláš dál. Jestli s tím máš problém i na venek, je to odsuzování kompletní.
You'll be redlacep!
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového
46 % a klesa.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
- Jindrich.Bartek