Stránka 7 z 7
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 16 lis 2009, 18:50
od Karel.Fuzik
Rád bych se pod příspěvek XChaose podepsal. Shrnul to dokonale.
PROSÍM všechny zúčasněné nebo jinak dotčené, aby si jej pozorně přečetli a hluboce se nad ním zamysleli. Děkuji.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 16 lis 2009, 19:08
od Lukas.Novy
Zpet k tematu, protoze KK statut proste potrebuje.
§8 Možnost účastnit se jednání
Kontrolní komise má právo účastnit se všech jednání orgánů ČPS s výjimkou jednání rozhodčí komise o věcech, které stanovy svěřují do její kompetence - zde má stejná práva jako kterýkoliv člen nebo orgán strany - a jednání republikového předsednictva, které republikové předsednictvo prohlásí za uzavřené.
Tento paragraf je predstavenstvu proti srsti, ja ale porad nechapu proc? Neprohrasilo nahodou predsednictvo svoje jednani za uzavrene? Prohlasilo. Muze na nej tedy kontrolni komise? Nemuze. Kde je problem?
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 16 lis 2009, 19:12
od Jiri.Rezek
Také nevím,kde je problém. My nic neblokujem. S Ondrou jsem měl na to včera poměrně dlouhou debatu.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 29 lis 2009, 04:08
od Karel.Fuzik
Jiri Rezek píše:Také nevím,kde je problém. My nic neblokujem.
Pochopil jsem, že výroky členů RP lze považovat za autoritativní. Skutečnost je často nepřesná . . .