Stránka 4 z 7
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 17:29
od Karel.Fuzik
Robert Adamek píše:Nesouhlasim s tebou Karle ani v nejmensim, pravo uletet ma kazdy a RK neni jen jeden clovek.
Jsem rád, že názor není jednmyslný. Na druhou stranu těch úletu bylo na jednu SZ trochu moc, navíc mi obecně jde spíše o způsob myšlení daného člověka, než o nějaké konkrétní chyby, jsme jen lidi a ti prostě někdy chybují.
Přece jen si počkám na reakci vyzvaného, než si udělám kompetní názor.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 17:31
od Martin Broz
Pockejte az se Pavel Cerny vyjadri. Ja bych to zatim nedramatizoval i kdyz radost z toho co napsal opravdu nemam zadnou.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 17:59
od Mikulas.Ferjencik
Vyjádření máš tady
https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... =10#p34523
Myslím, že s tímhle volebním projevem by 59 hlasů asi nedostal... Nejvíc asi poškodil sám sebe, já se v tom nehodlám hrabat.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 18:52
od Karel.Fuzik
Diky, Mikuláši. Četl jsem to a od mé výzvy Pavlovi Černému mě to bohužel neodradilo, spíše naopak. Takže čekám na jeho reakci k mé výzvě, pokud ji bude považovat za vhodnou/žádoucí/předmětnou atd. . .

Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 19:10
od Pavel.Cerny
tak vidim, ze jsem zapomnel pripsat: k tomuto tematu se dale nebudu vyjadrovat, myslim, ye me vetsina z vas zna dost na to, abyste si na me udelali nazor bez ohledu na nejaky vystrelek. svoje nazory jsem osvetlil v mem prvnim postu v tomto vlakne a nebudu z nich nijak ustupovat, byt jsem si vedom nevhodne formy, ale i to jsem se snazil vysvetlit. nicmene, trvam na svych nazorech, nikoli na funkcich. pozadal jsem predsedajiciho o vhlaseni hlasovani o me osobe jako clenovi volebni a rozhodci komise. pokud se moje nazorovost neshoduje s vetsinou clenu teto strany, pak na techto pozicich nemam co hledat..
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 20:22
od Jiri.Kaderavek
Mimo protokol potvrzuji, že jsem procedurální návrh převzal a momentálně zkoumám, zda je možné jej v dané podobě přijmout. Oficiální vyjádření bude v oznámenách předsedajícího celostátního fóra.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 21:38
od Jana.Syrovatkova
Přečetla jsem si Pavlovu SZ v kontextu soukromé zprávy Ivanovi. A ano, ač užívá slovník, který se mi nelíbí a píše ne úplně "politicky korektně" tak jako soukromá SZ to spadá zcela do svobody projevu a svobody myšlení.
A myslím, že Pavel se již dost vytrestal i jen tím, že to bylo posláno veřejně.
Mimochodem - začínám chápat, proč když jsem školila, tak jsme měli i interně zakázáno mezi sebou jakkoli špatně hovořit o lidech, které jsme školili - protože nikdy nevíte, kdy vám nějaká takováto zpráva uletí. Zkuste se tím řídit všichni a nikdy nepsat nic, co by vám výrazně vadilo, kdyby to proláklo na veřejnost

.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 21:53
od Karel.Fuzik
Jano, zkus si tu SZ přečíst ještě jednou v kontextu toho, že autor je členem rozhodčí komise a předsedou Volební komise. Děkuji.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 13 lis 2009, 22:05
od Karel.Fuzik
Jako účastník jednání podávám v souladu s JdŘ ČPS u předsedajícího schůze tyto proceduralní navrhy:
1. Žádám hlasování CF o odvolani Pavla Černého z Rozhodčí komise, neboť se vyskytly pochybnosti o jeho nestrannosti.
2. Žádám hlasování CF o odvolani Pavla Černého z Volební komise, neboť se vyskytly pochybnosti o jeho nestrannosti.
Zdůvodnění jsem nastínil v příspěvku na
https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 1&start=27 , podle potřeby doplním.
Děkuji.
Re: Kontrolní komise vs. Republikové předsednictvo
Napsal: 14 lis 2009, 00:22
od Karel.Fuzik
Děkuji Pavlovi Černému za reakci na moji výzvu.
Vážim si toho, že jsi dal své funkce k dispozici. Osobně proti tobě nic nemám a tvé názory si netroufám hodnotit. Jde mi o nezávislost tak důležitého orgánu, jakým RK bezesporu je. Proto jsem také podal oficiální procedurální návrh, takříkajíc dle protokolu. V případném hlasování se zdržím, i když je mé stanovisko asi jasné.