Stránka 1 z 5

Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 15 kvě 2014, 23:00
od Helena Jarolimkova
Zde máte nějaké osoby, resp. osobnosti, které MĚ jsou známé a něčím zaujali, neznám všechny členy strany, ale za NEJDŮLEŽITĚJŠÍ vlastnost pro předsedu a hlavního reprezentanta pokládám VELMI DOBRÝ SLOVNÍ PROJEV A DOBROU, RYCHLOU REAKCI NA OTÁZKY... - to nejde naučit, to jde jen zlepšovat a trénovat, ale to člověk musí mít částečně daný od přírody....

Neptala jsem se jich, jestli o to mají zájem nebo jestli o to stojí... ptám se vás, jestli JE tady někdo, koho byste chtěli nebo byli ochotní volit jako předsedu a ne jen výběr z menšího zla, tj. jen výběr z těch, kteří se přihlásí... (třeba by tam byl někdo, kdo všeobecně bude přijatelný, ale dosud se tak nestalo, proto to vždy vyhrál Ivan - což mně doteď nevadilo, protože jsem ho podporovala a neviděla jsem nikoho lepšího, resp. žádný konkurenceschopný kandidát se nepřihlásil)

Pokud tam chybí váš konkrétní kandidát - DOPIŠTE HO do komentářů, určitě bude o čem přemýšlet i diskutovat.

Každý má možnost dát hlas jen polovině zde vypsaných lidí právě proto, aby fiktivní výběr byl více konkrétní. Aby nebylo možno dát hlas všem, protože potom je to stejné, jako když nedáte nikomu. Vybírejte tak, aby nám to všem pomohlo více se zamyslet...a být trochu lépe připraveni, až ten čas přijde....

ZDE ještě anketa, co je důležité pro úspěšného předsedu strany:
clenske-ankety-f637/anketa-vlastnosti-p ... 23319.html

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 01:47
od Petr.Vileta
Napadli mě Michal Havránek a Dominika Michailidu.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 07:18
od Martin.Kucera
Helena Jarolimkova píše:za NEJDŮLEŽITĚJŠÍ vlastnost pro předsedu a hlavního reprezentanta pokládám VELMI DOBRÝ SLOVNÍ PROJEV A DOBROU, RYCHLOU REAKCI NA OTÁZKY... - to nejde naučit, to jde jen zlepšovat a trénovat, ale to člověk musí mít částečně daný od přírody....
Souhlasím, že je to opravdu hodně důležité.
Akorát že u členů mimo náš kraj to většinou nemám moc jak posoudit, neb jsem se s nimi zatím nesetkal při příležitostech, kdy by byli v situaci, kde je potřeba improvizovat a pohotově reagovat.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 07:27
od Michal.Schmidt
Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také. :D :D :D :D

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 08:44
od Martin.Kucera
Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP!
Tady se musím Heleny zastat. Myslím, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby se tahle anketa/diskuse objevila už před měsícem či dvěma (a koneckonců klidně už i před rokem). Protože je dobré být aspoň trochu připraven na to, že předsedou z nějakého důvodu být přestane. (Což samozřejmě neplatí jen pro Ivana, ale i pro další exponované stranické představitele, nicméně Ivan je nejviditelnější.) A není to závislé na důvěře či nedůvěře - i ten, kdo Ivana v lednu volil a důvěřuje mu stále, může diskutovat o tom, kdo by byl vhodným nástupcem. Ostatně vzpomeňme si, že loni v červnu Ivan rezignoval - kolik z nás mělo jasnou představu, koho by v takovém případě volili? (A na základě čeho si ji vytvořili?)
Michal Schmidt píše:Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti?
Každý člen má přece právo říct "myslím, že XY by byl vhodným adeptem na předsedu" a vést o tom diskusi a souhlas osoby XY k tomu samozřejmě nepotřebuje.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 08:56
od Jaroslav.Hais
Michal Schmidt píše:Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP!
To sice ne, ale z jeho kandidatske reci na CF v Pardubicich myslim jasne vyplynulo, ze odstoupi, at Eurovolby dopadnou jakkoli.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 09:11
od Helena Jarolimkova
Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také. :D :D :D :D
:lol: a hele, "pravej" Pirát, nediskutovat, neřešit, maximálně až 5min. po dvanáctý... :fet: a ještě neumí číst, viz. odpovědi na otázky v úvodu... :)

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 09:17
od Michal.Schmidt
Já se prostě domnívám, že to není na pořadu dne. Rozhodně to nebyl nějaký osobní útok na Helenu. Snad mám rovněž právo se vyjádřit, byť se mnou nemusíte souhlasit.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 09:22
od Martin.Shanil
chbí mi tam - Ivo Vašíček,xhaos a spousta dalších.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?

Napsal: 16 kvě 2014, 09:25
od Michal.Schmidt
Helena Jarolimkova píše:
Michal Schmidt píše:Marně přemýšlím, k čemu je tahle anketa dobrá? Ivan nebyl odvolán, nepodal rezignaci a ještě stále nesedí v EP! Z jmenovaných někdo vyjádřil souhlas se skloňováním jeho jména v této souvislosti? Heleno a kde jsi ty? To ses tam klidně mohla dospat také. :D :D :D :D
:lol: a hele, "pravej" Pirát, nediskutovat, neřešit, maximálně až 5min. po dvanáctý... :fet: a ještě neumí číst, viz. odpovědi na otázky v úvodu... :)
To víš, že ano. Diskutovat s Tebou a mít jiný názor je z tvého pohledu špatně. Že?