Stránka 5 z 5
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 13:47
od Helena Jarolimkova
Lukas Novy píše:Me sou osoby u rite, jde mi o ciny:
- dojeb s volebnim webem (nescetnekrat)
- dojeb se smlouv s VM
- dojeb s propagacnima materialama (nekolikrat)
- dojeb se stenou
...
you name it.

promluvil stroj... , protože činy přece nepáchají osoby, takže proto LN nemůže být za nic nikdy popotahován ani souzen, protože je osoba. YES.

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 13:52
od Robert.Cuma
v normálních stranách (ne ve stranách jednoho muže jako např. SSO) se vedení každou chvíli střídá a je to dobře. svět se kvůli změnám ve vedení stran nikdy nezastavil a ani se myslím nezastaví.
přijatelný předseda je pro mě osoba, u které nevidím rozpor mezi slovy a činy. osoba, která náš program chápe a podporuje nejen hlavou, ale i srdcem.
takových je tady pořád dost....
jmenovat nebudu, protože záleží především na jejich vlastní vůli kandidovat a funkci vykonávat. až ta chvíle nastane, tak se o funkci kapitána jistě někdo přihlásí.
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 14:15
od Helena Jarolimkova
Robert Cuma píše:v normálních stranách (ne ve stranách jednoho muže jako např. SSO) se vedení každou chvíli střídá a je to dobře. svět se kvůli změnám ve vedení stran nikdy nezastavil a ani se myslím nezastaví.
přijatelný předseda je pro mě osoba, u které nevidím rozpor mezi slovy a činy. osoba, která náš program chápe a podporuje nejen hlavou, ale i srdcem.
takových je tady pořád dost....
jmenovat nebudu, protože záleží především na jejich vlastní vůli kandidovat a funkci vykonávat. až ta chvíle nastane, tak se o funkci kapitána jistě někdo přihlásí.
Aha, tak to nejsme normální strana, ale strana jednoho muže. Ok.
A myslíš, že veřejnost by vnímala časté střídání předsedy jako plus nebo mínus?

Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 14:20
od Martin.Smida
už to někde zaznělo...
"chcete se zbavit Bartoše? pošlete ho do Bruselu."
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 15:05
od Vit.Konecny
Helena Jarolimkova píše:Robert Cuma píše:v normálních stranách (ne ve stranách jednoho muže jako např. SSO) se vedení každou chvíli střídá a je to dobře. svět se kvůli změnám ve vedení stran nikdy nezastavil a ani se myslím nezastaví.
přijatelný předseda je pro mě osoba, u které nevidím rozpor mezi slovy a činy. osoba, která náš program chápe a podporuje nejen hlavou, ale i srdcem.
takových je tady pořád dost....
jmenovat nebudu, protože záleží především na jejich vlastní vůli kandidovat a funkci vykonávat. až ta chvíle nastane, tak se o funkci kapitána jistě někdo přihlásí.
Aha, tak to nejsme normální strana, ale strana jednoho muže. Ok.
A myslíš, že veřejnost by vnímala časté střídání předsedy jako plus nebo mínus?

jdi do píči, kundo
Vojtěch Pikal moderuje:Za opakovené cílené osobní útoky dostal uživatel BAN 1h.
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 15:29
od Libor.Spacek
Proč v té anketě nemáš třeba Tomáše Klapku anebo Janku Michailidu? To je záměrné?
Hlavně, že je tam na prvním místě Jakoubek.
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 15:41
od Helena Jarolimkova
Libor Spacek píše:Proč v té anketě nemáš třeba Tomáše Klapku anebo Janku Michailidu? To je záměrné?
Hlavně, že je tam na prvním místě Jakoubek. To už je věechno jasné.
Ale LIbore... vždyť mě znáš snad, ne??
Tomáše Klapku vůbec osobně neznám - vím jak vypadá, neznám jeho slovní osobní projev a to je podle mě velmi důležité. Není to nic proti němu, stejně jako tam není Michal Havránek, ale prostě nevím, jak se vyjadřují a jak osobně reagují - jak jsou pohotoví...
Janka pro mě není pro mě dobrý kandidát
(není podle mě osobnost, je to alibistka, která není ochotná přijímat zodpovědnost, není ochotná diskutovat a vysvětlovat, to Tomáš Klapka určitě je... atp.) , ale pro ostatní třeba jo, tak se tam přidá, vždyť jsem to hned na začátku psala, aby se sem přidávali další kandidáti...
Nevím, co je jasné. Jakub mě zcela zklamal svou lživou kampaní proti mně a jeho předpisy jsou zkázou této strany a jádrem všech sporů, ale jako řečník a loutka bez pravomocí by byl dobrý
Já bych ho rozhodně nevolila, protože je v podstatě nebezpečný...
Re: Kdo je pro vás volitelný jako další předseda strany?
Napsal: 16 kvě 2014, 16:57
od Vit.Konecny
Ty jsi nebezpečná. Sama sobě.