Re: Máme evropský parlament na dostřel
Napsal: 27 dub 2014, 15:49
Já to k projektům jen přirovnal, protože mi to připadalo trochu podobné. Opravdu je to jak píšeš. Vyhlásil by se záměr a rovnou u něj by bylo hlasování "lidového veta". Počkalo by se X dnů a když nebude dost lidí proti, tak se to smí proplatí. Samozřejmě by to chtělo samostatné fórum, jako mají členské podněty a členské ankety.Vaclav Malek píše:... "projekty" se mi zdá jakoby měl vznikat na utrácení nějaký byrokratický systém... podle mě stačilo prostě popsat celý záměr a dát to na jedno místo a hotovo. A potom by se dělo to co popisuješ...