Re: Máme evropský parlament na dostřel
Napsal: 24 dub 2014, 05:49
To je hodně divnej průzkum, když i mimo volby nemíváme míň jak 2,5 % a momentálně míváme kolem 3,5 %.
Internet je naše moře!
https://forum.pirati.cz/
No koment.Vaclav Fortik píše:Také mě to zarazilo, ale s velkou pravděpodobností je to 1% ze všech dotázaných, nikoli z voličů (volit chce cca třetina) a to by hned odpovídalo kolem těch 3% ...
I když to také nedává smysl- graf dává dohromady skoro 100% - jsem prostě zmatený jak Goro (jen pro dříve narozené).
Ale stejne bychom z principu meli demonstrovat proti cenzure debat, za tech zbylych 39-12=27 zcenzurovanych uskupeni, jako loni. IMHO nejsme jen diky jinym vysledkum pruzkumu a tomu, ze CT navysila pocet debatujicich stran o trosicku, aby se tam zlobivi Pirati a Svobodni vesli a mlceli, najednou na druhe strane barikady.Mikulas Ferjencik píše:ČT to nezmanipulovala, je to podle čísel.
Bylo by fajn, vydat k tomu nějaké trollící stanovisko.Filip Krska píše:Ale stejne bychom z principu meli demonstrovat proti cenzure debat, za tech zbylych 39-12=27 zcenzurovanych uskupeni, jako loni. IMHO nejsme jen diky jinym vysledkum pruzkumu a tomu, ze CT navysila pocet debatujicich stran o trosicku, aby se tam zlobivi Pirati a Svobodni vesli a mlceli, najednou na druhe strane barikady.Mikulas Ferjencik píše:ČT to nezmanipulovala, je to podle čísel.
Souhlas. Takovéhle filtrační průzkumy "kdo má šanci" nejsou legitimní minimálně do té doby, dokud všechny kandidující strany nedostanou prostor, aby se mohly představit voličům. To je naprosté minimum, aby pak ty průzkumy měly aspoň nějakou vypovídací hodnotu.Filip Krska píše:Ale stejne bychom z principu meli demonstrovat proti cenzure debat, za tech zbylych 39-12=27 zcenzurovanych uskupeni, jako loni. IMHO nejsme jen diky jinym vysledkum pruzkumu a tomu, ze CT navysila pocet debatujicich stran o trosicku, aby se tam zlobivi Pirati a Svobodni vesli a mlceli, najednou na druhe strane barikady.
A v televizních debatách to několikrát zopakovat. 39 kandidujících stran, to jsou čtyři hodinové losované debaty s max. 10 lídry kandidátek.Mikulas Peksa píše:Bylo by fajn, vydat k tomu nějaké trollící stanovisko.