Rezignace na mandát v RV
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rezignace na mandát v RV
Dominika: Nejde o to jak se tvořilo. Jde o možnosti evoluce. Byrokratům byro vyhovuje a nikdo jiný ho nechce psát znovu... čili začarovaný kruh. A nějaké základní byro je potřeba.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 4):
- Mikulas.Peksa, Dalibor.Zahora, Barbara.Humlova, Ivan Sirko
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
..někdy už evoluce nemá funkční řešení - vzpomeňme stegosaury
někdy je potřeba aspoń malinký meteorit. to není žádné navádění k ničemu, jen k těm možnostem..
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Vileta, Dalibor.Zahora
77S 2I 3I 3I
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10822 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
Což takhle členský podnět na cvičné pozastavení platnosti všech stranických pravidel s výjimkou stanov na dobu 1 měsíce? 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 8):
- Helena Jarolimkova, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora, Barbara.Humlova, Jana Jirikova, Ivan.Mikolas, Ivan Sirko, Jan.Kochert
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
Mikulas Peksa píše:Což takhle členský podnět na cvičné pozastavení platnosti všech stranických pravidel s výjimkou stanov na dobu 1 měsíce?
asi si děláš srandu, ale co by se stalo.. vás to nezajímá? mě celkem jo
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
- Helena Jarolimkova, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10822 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
No, dělám si srandu.....ale taky by mě to zajímalo....tak co, založíš to?Dominika Michailidu píše:Mikulas Peksa píše:Což takhle členský podnět na cvičné pozastavení platnosti všech stranických pravidel s výjimkou stanov na dobu 1 měsíce?
asi si děláš srandu, ale co by se stalo.. vás to nezajímá? mě celkem jo
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
- Dominika.Michailidu, Ivan Sirko
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
Škoda, že si dělá srandu.... To fakt není normální, co se tu děje přes byrokratizaci, nehledě na to, že opravdu se všem neměří stejným metrem.Dominika Michailidu píše:Mikulas Peksa píše:Což takhle členský podnět na cvičné pozastavení platnosti všech stranických pravidel s výjimkou stanov na dobu 1 měsíce?
asi si děláš srandu, ale co by se stalo.. vás to nezajímá? mě celkem jo
Bohužel, i kdyby to CF odhlasovalo, nikdo nevezme Krtkovi absolutní práva dělat si s fórem, co chce a zrovna tak všem moderátorům, regulátorům, banovátorům a všem, kteří si hrajou na šéfy.... ale asi by se ukázalo, kdo jak to fakt myslí. Kdo se vzdá svých výsad a kdo se bude vztekat....
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rezignace na mandát v RV
Jenže to je nepochopení byro. Byro funguje tak, že se jednotlivé úrovně předpisů doplňují a mnohdy bez sebe nemohou smysluplně existovat (typicky zákon říká, že něco upraví vyhláška).
Svádění na byro je lehké. Ale mě tedy snad ani jednou nepřekáželo. IMHO lidé kterým opravdu překáží musí být výjimečně neschopní.
Sám vím o 2 maličkostech, které chci dlouhodobě změnit, ale raději než pozměňovací návrhy dělám něco užitečného.
Svádění na byro je lehké. Ale mě tedy snad ani jednou nepřekáželo. IMHO lidé kterým opravdu překáží musí být výjimečně neschopní.
Sám vím o 2 maličkostech, které chci dlouhodobě změnit, ale raději než pozměňovací návrhy dělám něco užitečného.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 2):
- Martin.Svadlenka, Barbara.Humlova
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
Anebo, že lidi, kterým špatné byro nepřekáží, jsou nečinní...? Možná jsi ještě nezkusil nic užitečného... , protože potom bys stopro narazil...Ondrej Profant píše:Jenže to je nepochopení byro. Byro funguje tak, že se jednotlivé úrovně předpisů doplňují a mnohdy bez sebe nemohou smysluplně existovat (typicky zákon říká, že něco upraví vyhláška).
Svádění na byro je lehké. Ale mě tedy snad ani jednou nepřekáželo. IMHO lidé kterým opravdu překáží musí být výjimečně neschopní.
Sám vím o 2 maličkostech, které chci dlouhodobě změnit, ale raději než pozměňovací návrhy dělám něco užitečného.
Pokud by byro u nás bylo ok, asi by to tolik lidí neříkalo... že by všichni byli mimo a ty ok?
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Rezignace na mandát v RV
.. dyť já si uvědomuju, že některé předpisy, hlavně ohledně peněz, minout nejde a na to se nabalujou další a než to celé vyselektovat, to by byla stejná práce jako to přepsat. nj.. ale jsem z toho
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
- Ondrej.Profant, Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I