VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Ale já jsem například upozorňoval některé kraje, že mají špatné verze stanov, jenom jsem to samozřejmě neměl potřebu řešit na fóru. Dále jsem například upozorňoval, že nesouhlasím s formou Pražského webu, to je však maximum, co pro to jako člen mohu udělat, krajské weby jsou krajská záležitost.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Az budes mit neco funkcniho a lepsiho, tak se o tom muzeme dal bavit.
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
DOST...
Důrazně žádám, aby se KDEKOLIV na KOHOKOLIV ukazovalo prstem jako v inkvizičních procesech - to je pro mě nepřípustný a udělám cokoliv, abych tomuhle plíživýmu moru zabránil. Promiň Petře, ale takhle se to nedělá. Svými postřehy máš obohatit svůj audit kvality prezentace ČPS nebo jiné věci, ale je nepřijatelné, abys stylem vyjadřování a komentování jednotlivých bodů demotivoval, dokonce musím říct až nasíral lidi! Ano, nerozporuju fakta, je skutečně co napravovat, ale skutečně to musíš podávat takovým způsobem? Zamysli se na tímto malým, osobním postřehem! Jako kandidát na vedoucího teamu bys měl jít příkladem, a tímhle stylem to rozhodně nepůsobí dobře. Pokud hodnotím cizí práci, tak obvykle v bodech, bez vlastní intervence a emocionálních výlevů. Je to vážně třeba přehodnotit.
Naposledy varuju před JAKÝMKOLI nepřípustným jednáním nebo pokusem o zvyšování vnitřního napětí - máme co dělat a většina z nás je dostatečně inteligentní na to, aby se se situací vypořádali na základě jemného podnětu. Pokud toto KDOKOLIV nehodlá respektovat, budu nucen požádat kontrolní komisi o prošetření a jasný závěr. Nedopustím další kauzy, které nás stály kvanta energie a času...
Důrazně žádám, aby se KDEKOLIV na KOHOKOLIV ukazovalo prstem jako v inkvizičních procesech - to je pro mě nepřípustný a udělám cokoliv, abych tomuhle plíživýmu moru zabránil. Promiň Petře, ale takhle se to nedělá. Svými postřehy máš obohatit svůj audit kvality prezentace ČPS nebo jiné věci, ale je nepřijatelné, abys stylem vyjadřování a komentování jednotlivých bodů demotivoval, dokonce musím říct až nasíral lidi! Ano, nerozporuju fakta, je skutečně co napravovat, ale skutečně to musíš podávat takovým způsobem? Zamysli se na tímto malým, osobním postřehem! Jako kandidát na vedoucího teamu bys měl jít příkladem, a tímhle stylem to rozhodně nepůsobí dobře. Pokud hodnotím cizí práci, tak obvykle v bodech, bez vlastní intervence a emocionálních výlevů. Je to vážně třeba přehodnotit.
Naposledy varuju před JAKÝMKOLI nepřípustným jednáním nebo pokusem o zvyšování vnitřního napětí - máme co dělat a většina z nás je dostatečně inteligentní na to, aby se se situací vypořádali na základě jemného podnětu. Pokud toto KDOKOLIV nehodlá respektovat, budu nucen požádat kontrolní komisi o prošetření a jasný závěr. Nedopustím další kauzy, které nás stály kvanta energie a času...
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Vraťme se tedy zpět k tématu. Prosím tímto Petra Bajgara, aby přesněji specifikoval, čeho chce dosáhnout a před předložením návrhu celostatnímu fóru dbal zejména na to, aby nebyla porušena zásada ne bis in idem. IMO jsme totiž vznik takového odboru již na kongresu zamítli.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Pokud si dobře pamatuji hlasování proběhlo ohledně vzniku funkce Volebního managera o které tady nepadlo ani slovo.Lukas Novy píše:Vraťme se tedy zpět k tématu. Prosím tímto Petra Bajgara, aby přesněji specifikoval, čeho chce dosáhnout a před předložením návrhu celostatnímu fóru dbal zejména na to, aby nebyla porušena zásada ne bis in idem. IMO jsme totiž vznik takového odboru již na kongresu zamítli.
K ničemu se nevracím, (nacistickou symboliku nezmiňuji) nepotřebuji se hádat a o žádnou kontroverzi ve straně neusiluji.
Pokusil jsem se na počátku tohoto vlákna sepsat svoji představu, jak nejlépe jsem uměl a pokud mi p.Nový nerozumí, může to být z mnoha důvodů o kterých ani nemohu nic tušit.
Už před deseti lety v naprostých počátcích rozšiřování internetu v Česku, se považovalo za neschopnost provozovatele a neúctu k návštěvníkovy webu, pokud obsahoval neaktuální informace.
Na tomto není nic osobního. Je to podle mě neschopnost a neúcta k návštěvníkům na tomto krajském webu Pardubické KS ČPS. Nebo neprohlašujme, že internet je naše moře, když nám stačí louže.
Howg
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Volebni manazer je dle meho nazoru jine pojmenovani pro vedouciho volebniho odboru.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
V zápisu CF:
Tedy mé podezření na bis in idem trvá.Petr Bajgar žádal o zřízení odboru pro volební kampaň s omezenou platností do voleb, měl by koordinovat činnost a mít mandát za celou republiku.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Měl by si se raději věnovat něčemu pozitivnímu, než pořád dokola prudit.
Tvoje neustálé vyrypování však jak jsem měl možnost vidět, některým lidem imponuje.
Třeba se potřebuješ neustále před svými obdivovateli předvádět.
Podle mě, však naši lodi systematicky škodíš.
Nemíním se s tebou ani hádat, ani diskutovat o tvých rýpancích, jsou jen různobarevné OT.
Měl by si se věnovat činnosti a ne rýpaní, ale proč by si to dělal, když jsi díky tomu populární.
No co se dá dělat, v každé partě se najde někdo jako jsi ty.
O sobě si taky nedělám iluze, že bych snad byl bez chyby.
Takže jdu dělat něco, co snad má smysl.
Tvoje neustálé vyrypování však jak jsem měl možnost vidět, některým lidem imponuje.
Třeba se potřebuješ neustále před svými obdivovateli předvádět.
Podle mě, však naši lodi systematicky škodíš.
Nemíním se s tebou ani hádat, ani diskutovat o tvých rýpancích, jsou jen různobarevné OT.
Měl by si se věnovat činnosti a ne rýpaní, ale proč by si to dělal, když jsi díky tomu populární.
No co se dá dělat, v každé partě se najde někdo jako jsi ty.
O sobě si taky nedělám iluze, že bych snad byl bez chyby.
Takže jdu dělat něco, co snad má smysl.
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: VOLEBNÍ odbor k čemu by měl přispět
Jakožto člen kontrolní komise jsem Tě pouze upozornil na některé…
Ale co… radeji ti zatleskam…
Obrázek
Ale co… radeji ti zatleskam…
Obrázek
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Zásada ne bis
Už jsem o tom přemýšlel taky, Lukáši, ale ve skutečnosti návrh nebyl zamítnut, jenom nebyl přijat (tedy pro ano ani ne nehlasovala většina), takže předpoklad zásady ne bis, jak stojí v §3 JdŘ, nebyl naplněn. V každém případě bych si dobře rozmyslel, zda tento návrh znovu předložit, protože je to takový zástupný problém, že se někomu nelíbí personální obsazení jednoho odboru (do kterého navíc volba ani neproběhla), tak chce založit vlastní, který bude mít s již existujícím odborem překříženou působnost. Uvedená část působnosti již spadá do působnosti předsednictva podle St a působnosti mediálního odboru podle ZřKO; může tak podléhat pododboru mediálního odboru.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!