Stránka 1 z 3

Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 08:02
od Martin Broz
Karel Kryl si před smrtí vybral co by rád na vlastním hrobě. Bronzovou sochu anděla. Existuje i umělec i její podobizna. Chybí bronzový odlitek jehož cena se počítá na 700 tisíc. A na ten se pořádá sbírka, protože ta jeho německá manželka, se kterou se teď bude možná Pirátska strana soudit, to zaplatit nechce. Veřejná sbírka za ty léta obsáhla 100 tisíc. Vy jste si do kampaně Karla Kryla vybrali a podle mě mu něco dlužíte. Těch zbývajících 600 tisíc by přišlo konečně na něco užitečného a stálého. O mediálních účincích této rány doufám netřeba před volbama nikoho přesvědčovat.

Takže se vyjádřete písemě nebo alespoň hlasem.

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 09:38
od Michal.Havranek
Martine, německá manželka je v klidu, ta nám dala požehnání. problém je s někým jiným.

600 táců je hodně, ale za sebe bych je tam klidně poslal. OFFTOPICbohužel svých peněz mám čím dál tím míň.

Můžeš sem hodit odkaz na tu sbírku ?


EDIT: když o tom tak přemýšlím, tak ten mediální dopad by mohl do značné míry ovlivnit i ten soud s fotografem.

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 09:46
od Martin.Shanil
http://www.nfkk.cz/
Vyhlašujeme veřejnou sbírku nazvanou
"Anděla pro Kryla"
na důstojný pomník Karlu Krylovi, který celý svůj život bojoval za spravedlnost, svobodu a demokracii.
Číslo účtu sbírky je 19 - 329 329 389/0800 u České spořitelny
Každému z Vás, kdo se rozhodnete přispět do sbírky, velice děkujeme.

Ke dni 31.3.2014 je ve sbírce 92.947,-- Kč.

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 10:04
od Michal.Havranek
členi prosím podpořte členský podnět
clenske-podnety-f350/podpora-sbirky-na- ... 22719.html

RegP hlasujte prosím zde v Martinovo anketě

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 10:09
od Martin.Shanil
Ono by to nemuselo být 600 t. ale třeba 200. Už to by mělo imho téměř stejný dopad jako zaplatit to celé. Byl by to signál pro další dárce. a třeba přispějou i další partaje :fet: Mediálně to podchytit a zpropagovat je ale těžšší než než vypláznout peníze.

(pro 600 nehlasuju)

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 11:48
od Martin Broz
Škoda. Vytřeli byste totiž všem zrak. Jsou to jenom prachy, kterejch mate ze nevite co s nima. Ta socha na tom hrbitove tam bude stat dyl nez bude existovat Piratska strana. Nebudte škrti a udělejte alespoň jednou jednu dobrou věc, když k tomu máte příležitost. Další takovou už mít totiž nebudete.

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 12:35
od Michal.Havranek
Však to nejde mávnutím proutku. Jede ten členský podnět, tak kdo může podpořte ho. Ať se to před CF dostane co nejdříve.

reagovat na to, že jeden RegP nepíše, že není pro poslání celých 600k je trošku out :)

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 12:57
od Martin.Shanil
Michal Havranek píše:Však to nejde mávnutím proutku. Jede ten členský podnět, tak kdo může podpořte ho. Ať se to před CF dostane co nejdříve.

reagovat na to, že jeden RegP nepíše, že není pro poslání celých 600k je trošku out :)
jasně že je to out. ale nehlasoval jsem ani proti. jen si stejně myslím, že 200 na rozproudění dárcovství by stačilo a socha bude i když na to piráti nedaj nic. Jen bude trošku dýl trvat, než se to vybere. takže to byl spíš návrh - dejte aspoń 200. Připadá mi to průchozejší. ale jsem out, :fet:

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 13:00
od Michal.Havranek
marst píše:
Michal Havranek píše:Však to nejde mávnutím proutku. Jede ten členský podnět, tak kdo může podpořte ho. Ať se to před CF dostane co nejdříve.

reagovat na to, že jeden RegP nepíše, že není pro poslání celých 600k je trošku out :)
jasně že je to out. ale nehlasoval jsem ani proti. jen si stejně myslím, že 200 na rozproudění dárcovství by stačilo a socha bude i když na to piráti nedaj nic. Jen bude trošku dýl trvat, než se to vybere. takže to byl spíš návrh - dejte aspoń 200. Připadá mi to průchozejší. ale jsem out, :fet:

Ale ne ty, je v pořádku, že se navrhují jiné částky. Ale Martin, protože reagoval na to, že je to škoda, etc.
A já se tu bavím o tom členským podnětu co jsem z téhle ankety vytvořil :)
sry za mischmash :)

Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla

Napsal: 13 dub 2014, 15:30
od Adam.Skorepa
Neznámý vojín? Či (časem) neznámý zpěvák?



"Nasrat, jó, nasrat."

Stavět pomník mrtvým mi vždy připadalo uhozené. Ať už z jakýchkoliv důvodů.