Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
To mně taky. Jeden důvod ale beru. A to je přání toho mrtvého. To tu je. Kryla si vážím, tak hlasuju pro.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
- MilanM, Michal.Havranek, Karin
77S 2I 3I 3I
- Bitem
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 45
- Registrován: 28 říj 2013, 14:46
- Profese: Student - Požární prevence
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 31 poděkování
- Dostal poděkování: 45 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Osobně si myslím, že by se ty to vrátilo v podobě „přízně“ pro Piráty.
"Vyčíslovat škody za upirátěné filmy (muziku) je podobné jako vyčíslit o kolik dětí přicházíme masturbací."
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Pravděpodobně budu znít jako kretén, ale nemyslím si, že tohle by bylo úkolem politických stran. Budovat pomníky.
Jakkoliv se mi ta myšlenka líbí.
Jakkoliv se mi ta myšlenka líbí.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
- Michal.Havranek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2055
- Registrován: 21 úno 2012, 19:27
- Profese: xxx
- Dal poděkování: 1156 poděkování
- Dostal poděkování: 2237 poděkování
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Však mi na něj jen přispějeme viz. http://www.nfkk.cz/Vojtech Pikal píše:Pravděpodobně budu znít jako kretén, ale nemyslím si, že tohle by bylo úkolem politických stran. Budovat pomníky.
Jakkoliv se mi ta myšlenka líbí.
A pořád nejsme standardní pol. strana,že.
Navíc jak už psal Martin, tak trošku mu to dlužíme.
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Tedy upřesním, že účelem politických stran IMHO není ani přispívat na pomníky.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Frantisek.Navrkal
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Pomník mužete chápat jako informaci. O tom kdo KK byl a o tom jak jeho životní folozofii my piráti uznáváme.Vojtech Pikal píše:Tedy upřesním, že účelem politických stran IMHO není ani přispívat na pomníky.
Přinášet informace, dávat lidem jasnou zprávu o tom kdo jsme a v jakém duchu je tedy chceme zastupovat už lze směle chápat jako poslání politické strany.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Jana Jirikova
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Je to hodně drahá reklama, teda. Takže to doufám nebude z veřejných peněz, co, Martine?marst píše:Pomník mužete chápat jako informaci. O tom kdo KK byl a o tom jak jeho životní folozofii my piráti uznáváme.Vojtech Pikal píše:Tedy upřesním, že účelem politických stran IMHO není ani přispívat na pomníky.
Přinášet informace, dávat lidem jasnou zprávu o tom kdo jsme a v jakém duchu je tedy chceme zastupovat už lze směle chápat jako poslání politické strany.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Michal.Havranek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2055
- Registrován: 21 úno 2012, 19:27
- Profese: xxx
- Dal poděkování: 1156 poděkování
- Dostal poděkování: 2237 poděkování
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
no má mu to postavit národ, takže z peněz od státu. I když to národ postaví asi trošku nedobrovolně.
A nemyslím si, že by bylo vhodné do sochy rýt naše logo, takže ta socha sama o sobě reklamou nebude.
A nemyslím si, že by bylo vhodné do sochy rýt naše logo, takže ta socha sama o sobě reklamou nebude.
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Jak píše Havry - nebude na tom logo. A jak jsem naznačil jinde nemusíme to koupit celý, jen třeba dát 200 a popohnat tím sbírku. jestli z veřejných ? osobně bych to skousnul. Asi by se daly najít další "chytré" argumenty proč to z veřejných jde, ale jsem spíš v tomto případě řídit se citem i když to někomu může připadat nerozumné a neprofesionální. Ale mluvím za sebe. Pokud se rozhodnete vybrat na to uplně extra, klidně litr dám. (a pirátu je asi tak od oka 350). Taky samozřejmě může každý přispět sám za sebe bez ohledu na partaj. A reklama holt nebude žádná.Frantisek Navrkal píše:Je to hodně drahá reklama, teda. Takže to doufám nebude z veřejných peněz, co, Martine?marst píše:Pomník mužete chápat jako informaci. O tom kdo KK byl a o tom jak jeho životní folozofii my piráti uznáváme.Vojtech Pikal píše:Tedy upřesním, že účelem politických stran IMHO není ani přispívat na pomníky.
Přinášet informace, dávat lidem jasnou zprávu o tom kdo jsme a v jakém duchu je tedy chceme zastupovat už lze směle chápat jako poslání politické strany.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Michal.Havranek
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Chybějící socha anděla pro Karla Kryla
Mě to prostě přijde jako strašná opičárna. Tyhle velkolepý pomníky mě prostě nějak nebaví.
Pokud si někdo chce získat informace o Krylovi, tak má zdrojů dost. Pochybuji, že nějaká socha bude mít větší informační obsah než blbej článek na wikipedii.
To, jak chceme zastupovat naše voliče, se také ze sochy moc nikdo nedozví. Zato třeba z našich stranických dokumentů ano.
To bych radši podobně teatrálně poslal půl mega třeba na Médecins Sans Frontières nebo tak něco. Přijde mi to jako lepší investice než kus bronzu, na kterej budou srát holubi.
Pokud si někdo chce získat informace o Krylovi, tak má zdrojů dost. Pochybuji, že nějaká socha bude mít větší informační obsah než blbej článek na wikipedii.
To, jak chceme zastupovat naše voliče, se také ze sochy moc nikdo nedozví. Zato třeba z našich stranických dokumentů ano.
To bych radši podobně teatrálně poslal půl mega třeba na Médecins Sans Frontières nebo tak něco. Přijde mi to jako lepší investice než kus bronzu, na kterej budou srát holubi.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou