chtěla bych se tě zeptat, jestli jsi již přemýšlel o asistentech, kteří tě v případě tvého zvolení doprovodí do EP a pokud ano, tak koho jsi zvolil (či o kom reálně uvažuješ). Díky moc předem! :)

Moderátor: Odbor - administrativni

Europoslankyňa.
Pravda bolí.
Politika je pro všechny.

Europoslankyňa.
Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
Pokud budu zvolen, rád tě uvítám v transparentním výběrovém řízení.Vojtech Pikal píše:Předem hlásím, že kdyby mi kandidatura nevyšla, tak bych chtěl zkusit nějakého asistenta či stážistu, bo potřebuju vypadnout z kolejí (tu i jinde.) (Kolejí životních, nikoliv ubytovny)