Dotaz na Ivana - asistenti [EP 2014]

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 895
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1051 poděkování
Dostal poděkování: 3072 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na Ivana - asistenti [EP 2014]

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj Ivane,

chtěla bych se tě zeptat, jestli jsi již přemýšlel o asistentech, kteří tě v případě tvého zvolení doprovodí do EP a pokud ano, tak koho jsi zvolil (či o kom reálně uvažuješ). Díky moc předem! :)

OFFTOPICJinak já o pozici asistenta fakt zájem nemám, toužím pouze po informacích. ;D Ale vím, že by to tak někomu mohlo znít, tak to radši rovnou poznamenávám.
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ano. Přemýšlel jsem o tom a docela mě pobavilo, když mi někdo tuhle říkal, že kolují zásadní informace o tom, kdo kam se mnou jde. Cve to jsem rád, že si takto před samotným začátkem kampaně věříme.
Narovinu říkám, že pokud se osvědčí Zdeněk Strnad v kampani a já ho nechápu jako nějakého pisálka či manažera na chviličku, neb s námi spolurpacuje cca 4 roky, leč z jiné pozice, byl by Pirátům v EU frakci oporou.
Do Evropy však půjdou dva piráti minimálně, takže tým bude vznikat tak, aby fungoval co nejlépe.

Nerad však řeším hypotetické otázky, které k ničemu nevedou. Jinak Markét...:-)

Navíc jsem uvažoval ohledně trendu big data a cloudingu navrhnout zkušeného staršího experta, jež řeší milionové zakázky v komerčním sektoru (kterého zde samozřejmě nechci jmenovat, neb je zaměstnán).

Expert a asistent dvě věci jsou.

Pak mám už samozřejmě domluvený nespočet řidičů, experta na pivovarnictví, majonézovou pizzu a asi 10 členů ochranky. Tohle je nějaké super vlákno na flamewar.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Lastuvka, Filip.Krska, Ljuba.Polakova, Vojtech.Pikal, Petr.Kopac
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 2641
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: PhD student (Biotechnologie)
Dal poděkování: 3259 poděkování
Dostal poděkování: 5149 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Janka.Michailidu »

OFFTOPICTakže paranoia, Zdeněk, 2 piráti (asi anonymous, nebo co), nerozumim, experta na milionové zakázky v komerčním sektoru (nemůžeš jmenovat), vysvětluješ něco na co se nikdo neptal, sarkasmus.


fakt?


(čtu to už potřetí a stále z toho nic lepšího nedokážu vytřískat.. Já nevim, ale to už ti ani pětka na kandidátce nestojí za normální vstřícnou odpověď? (markétky otázka rozhodně nevypadá jako rýpání, nebo snaha uškodit)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Ondrej.Kotas
vedoucí jednatel republikového výboru; vedoucí meziresortního týmu Návykové chování.
zulip: malajanka; mastodon: malajanka; matrix: malajanka
tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 895
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1051 poděkování
Dostal poděkování: 3072 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Cve, jsem ráda, že si věříme, že si věříme. .D

Moc ti děkuji za odpověď. Ale zeptala jsem se kvůli transparentnosti, tak mě poněkud překvapil tón - odkdy Piráti při jejím náznaku vylétávají jak čertíci z krabičky? To, že osobně by podle mě byla fajn metoda vyhlásit veřejné výběrko, je jiná. Ale tak o to jde - vědět, co čekat a s čím počítat. Ty už jsi metodiku zvolil a já jsem ráda, že ji znám. Ahoj dneska. .)
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

cve, lidi, to je zas deformace Internetem.
Ta odpověď je úplně normální.
Předem hlásím, že kdyby mi kandidatura nevyšla, tak bych chtěl zkusit nějakého asistenta či stážistu, bo potřebuju vypadnout z kolejí (tu i jinde.) (Kolejí životních, nikoliv ubytovny)
Jo a Markéta je trojka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Petr.Kopac
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 2641
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: PhD student (Biotechnologie)
Dal poděkování: 3259 poděkování
Dostal poděkování: 5149 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Janka.Michailidu »

OFFTOPICmám v tomhle brát v potaz rozsudek človeka, který u mě na profilu sám svoji sociální inteligenci označil za naučenou? .))
vedoucí jednatel republikového výboru; vedoucí meziresortního týmu Návykové chování.
zulip: malajanka; mastodon: malajanka; matrix: malajanka
tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Reagoval jsem pouze na ne nevyrcene, protoze zcela netransparentne mi ruzni pirati predkladaji ruzne zavery. Ja zadny asistenty neresim. Resim pravniky, kazdodenni chod strany a kampan...jedem delat tiskovku o startu kampane. Diskusi o asistententech nechte prosim na dobu, kdy budeme v EP. Dix
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Vojtech.Pikal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Roman.Kucera »

Nikdo jste se mu nepřihlásil, tak bere, co má nejblíž. Já už jsem se domluvil se Sebastiánem Holovským, že mně kdyžtak veme (jen to ještě neví).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Ivan.Bartos
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4825
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: místopředseda Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7257 poděkování
Dostal poděkování: 6950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Vojtech Pikal píše:Předem hlásím, že kdyby mi kandidatura nevyšla, tak bych chtěl zkusit nějakého asistenta či stážistu, bo potřebuju vypadnout z kolejí (tu i jinde.) (Kolejí životních, nikoliv ubytovny)
Pokud budu zvolen, rád tě uvítám v transparentním výběrovém řízení.
Marcel Kolaja
místopředseda Evropského parlamentu
paolino
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Dotaz na Ivana - asistenti

Příspěvek od paolino »

Vazeny pane Bartosi!
Chtel jsem Vam podekovat, ze jste vnesl do nasi ceske politiky konecne schopnost v diskusich argumentovat, poslouchat rivala a svobodne uvazovat. Uz dlouho mi vadilo, ze nam politici ze zavedenych stran jen rikaji, co rici chteji, svoje medialni floskule, cituji state svych programu, ale rozhodne nediskutuji. Zkouseji na nas vselijake presvedcovaci, sofisticke techniky. I kdyz mi nevyhovuje liberalni ladeni Vasi strany, pane Bartosi, chovam k Vam opravdove sympatie. Drzte se a neustupujte od svych idealu. Ue z Vas dobry politik, ktere mu opravdu pujde o prospech obcanu a spolecnosti.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“