Michael XChaos Polák

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Robert.Adamek »

Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřit :-)
Michal.Zdrazil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1016
Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
Profese: Grafik
Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Michal.Zdrazil »

Předsednictvo bylo zvoleno regulérně, tak to prosím akceptujte a respektujte. Jestli se míníte urážet a napadat, tak mi věřte, že to za to nestojí.

Jinak Jana byla v telce super - díky.
Vert

Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Co je na tom, že někdo veřejně zalituje, že jeho kandidát neprošel.

Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Michal.Zdrazil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1016
Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
Profese: Grafik
Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Michal.Zdrazil »

Honzo a co je na tom, že to někomu vadi a stěžuje si? Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
Vert

Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Petr.Bajgar »

XChaos píše: Jana to zvládla skvěle, nicméne mimoparalmentní politici propásli šanci (byť se o to pokoušeli) rozcupovat na kusy tu médii zdůrazňovanou "apolitičnost". apolitičnost současné vlády jen dým vypuštěný k zamaskování skutčnosti, že zájmy ODS a ČSSD jsou v současnosti příliš identické - a navíc v podstatě říkají "nechme to dělat někoho, kdo tomu rozumí".
V téhle části bohužel musím souhlasit s autorem těchto řádek, Jana odvedla svoji práci dobře o nás referovala ale přesto byla promarněna příležitost odkrýt podstatu funkce Fischerovy party, úřadovat místo oranžovo modrých grázlů. V současné době naproto sprofanovaných grázlů, kteří se potřebovali na půl roku uklidit z očí, aby jim imagemakeři mohli nachystat nové krytí a připravili jejich jarní antré a oni mohli vylézt z úkrytů a tvářit se jako jarní sluníčko nevinně a čistě. Opět jako již mnohokrát jsme jim naletěli a ještě mnohokrát naletíme, protože oni jsou vedeni zkušenýmí a vzdělanými odborníky na tuto špinavou hru, ve které jsme prostě nepoučení. To totiž už není jenom o mediích to je opravdové "Vrtění psem" v reálitě přímo před našima očima. Jsou to kouzelníci mající dokonale nacvičené čísla a triky. Kamarád dělal jednu dobu kouzelníka a říkal jednotlivé triky někdo vymyslí a pak je třeba prodá protože fungují a jen laciné triky se dají jednoduše prokouknout. V tomhle se nemusíme za svoji nepřiprvenost stydět, kdo daný trik nezná nemůže ocenit jeho propracovanost. Potřebujeme nějaké politology a pokud možno aspoň k poradenství školeného mediálního guru což by mohli snad zajistit kluci z Brna protože se to tam dnes přednáší a studuje. Jinak se asi za zrcadlo nepodíváme.
Po tomhle příspěvku už asi moje karma přimrzne k teploměru a já si zapovím dálší příspívání.
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Robert Adamek píše:Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřit :-)
Tak mi presne rikali na zakladce! :) Pak z toho udelali prezdivku Balvan. Ja jenom, ze se zase nejak dehonestujic navazis do clenu - viz prirovnani xChaose k serialovy postavicce. Nezapomen, ze xChaos je jeden z fortu a velkejch (i kdyz excentrickejch) postav CZFree. ...ale i tak obecne, kdyz jsem sledoval vas vystupovani s Michalem, kdyz uz jste sedeli za predsednickym stolem, jak si delate prdelky z nekterejch vystupujicih pomerne hnusnejma posunkama, tak jsem vas chtel okriknout. nevim jestli takovyhle chovani a poznamky jsou hodny mistopredsedu :)
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Michal Zdrazil píše:Honzo a co je na tom, že to někomu vadi a stěžuje si? Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
Michale, fašobolševický je, že tu některý maj tendenci přikazovat nebo řídit to, jak se má člověk vyjadřovat k tomu, že jeho favorit neprošel. To by ti mělo jako liberálovi vymanout na mysli jako první. Což se nestalo.
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Robert.Adamek »

Jan Podhajsky píše:
Robert Adamek píše:Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřit :-)
Tak mi presne rikali na zakladce! :) Pak z toho udelali prezdivku Balvan. Ja jenom, ze se zase nejak dehonestujic navazis do clenu - viz prirovnani xChaose k serialovy postavicce. Nezapomen, ze xChaos je jeden z fortu a velkejch (i kdyz excentrickejch) postav CZFree. ...ale i tak obecne, kdyz jsem sledoval vas vystupovani s Michalem, kdyz uz jste sedeli za predsednickym stolem, jak si delate prdelky z nekterejch vystupujicih pomerne hnusnejma posunkama, tak jsem vas chtel okriknout. nevim jestli takovyhle chovani a poznamky jsou hodny mistopredsedu :)
Dobře, příště si na to dám pozor. Jinak to není navážení, je fakt, že jsem si to mohl nechat pro sebe, ale přesto mi to tak připadá.
Na druhou stranu, pokud by jsme měli být opravdu tak upjatí a nemohli si udělat srandu, asi by jsme už byli opravdu jako současné parlamentní strany. Věším, že se všem špatně pracuje v prostředí neustálého napětí. Nevím, jestli jsem tě urazil godhajem (balvan se mi líbí mnohem víc), pokud ano tak opravdu promiň. Mrzí mě, že se tu vše bere tak hrozně vážně :-(
Odteď se tedy budu vyjadřovast pouze velmi suše, bez nějakých emocí a vtipů, abych se choval důstojně.
Nicméně ty máš zase tendenci vyjadřovat se k tomu, jak se někdo vyjádřil negativně, což taky není úplně košér.
Taky ČPS považuji za liberální stranu a nemyslím, že by měla s fašizmem či bolševizmem něco společného, v každém případě ale řízení je do určité míry nutné, na tom se jistě shodneme, nemůže zavládnout chaos.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Už bylo řečeno dost, novou kvalitu sem už nikdo asi nepřinese :) Proto žádám o zamčení vlákna. Již tu ta prsoba zazněla. Děkujeme.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Lukas.Novy »

Co třeba místo uzamčení sem přestat psát? :D Je s tím ještě mín práce jak s uzamčením. :)
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“