Michael XChaos Polák
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřit 
-
Michal.Zdrazil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1016
- Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
- Profese: Grafik
- Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
- Dostal poděkování: 4 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Předsednictvo bylo zvoleno regulérně, tak to prosím akceptujte a respektujte. Jestli se míníte urážet a napadat, tak mi věřte, že to za to nestojí.
Jinak Jana byla v telce super - díky.
Jinak Jana byla v telce super - díky.
Vert
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Co je na tom, že někdo veřejně zalituje, že jeho kandidát neprošel.
Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
-
Michal.Zdrazil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1016
- Registrován: 02 kvě 2009, 23:32
- Profese: Grafik
- Bydliště: Lazecká 44, Olomouc
- Dostal poděkování: 4 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Honzo a co je na tom, že to někomu vadi a stěžuje si? Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
Vert
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
Vesmír změtřit jde, lidskou blbost nikoliv
Use brain! Prevent shitstem!!
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
V téhle části bohužel musím souhlasit s autorem těchto řádek, Jana odvedla svoji práci dobře o nás referovala ale přesto byla promarněna příležitost odkrýt podstatu funkce Fischerovy party, úřadovat místo oranžovo modrých grázlů. V současné době naproto sprofanovaných grázlů, kteří se potřebovali na půl roku uklidit z očí, aby jim imagemakeři mohli nachystat nové krytí a připravili jejich jarní antré a oni mohli vylézt z úkrytů a tvářit se jako jarní sluníčko nevinně a čistě. Opět jako již mnohokrát jsme jim naletěli a ještě mnohokrát naletíme, protože oni jsou vedeni zkušenýmí a vzdělanými odborníky na tuto špinavou hru, ve které jsme prostě nepoučení. To totiž už není jenom o mediích to je opravdové "Vrtění psem" v reálitě přímo před našima očima. Jsou to kouzelníci mající dokonale nacvičené čísla a triky. Kamarád dělal jednu dobu kouzelníka a říkal jednotlivé triky někdo vymyslí a pak je třeba prodá protože fungují a jen laciné triky se dají jednoduše prokouknout. V tomhle se nemusíme za svoji nepřiprvenost stydět, kdo daný trik nezná nemůže ocenit jeho propracovanost. Potřebujeme nějaké politology a pokud možno aspoň k poradenství školeného mediálního guru což by mohli snad zajistit kluci z Brna protože se to tam dnes přednáší a studuje. Jinak se asi za zrcadlo nepodíváme.XChaos píše: Jana to zvládla skvěle, nicméne mimoparalmentní politici propásli šanci (byť se o to pokoušeli) rozcupovat na kusy tu médii zdůrazňovanou "apolitičnost". apolitičnost současné vlády jen dým vypuštěný k zamaskování skutčnosti, že zájmy ODS a ČSSD jsou v současnosti příliš identické - a navíc v podstatě říkají "nechme to dělat někoho, kdo tomu rozumí".
Po tomhle příspěvku už asi moje karma přimrzne k teploměru a já si zapovím dálší příspívání.
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Tak mi presne rikali na zakladce! :) Pak z toho udelali prezdivku Balvan. Ja jenom, ze se zase nejak dehonestujic navazis do clenu - viz prirovnani xChaose k serialovy postavicce. Nezapomen, ze xChaos je jeden z fortu a velkejch (i kdyz excentrickejch) postav CZFree. ...ale i tak obecne, kdyz jsem sledoval vas vystupovani s Michalem, kdyz uz jste sedeli za predsednickym stolem, jak si delate prdelky z nekterejch vystupujicih pomerne hnusnejma posunkama, tak jsem vas chtel okriknout. nevim jestli takovyhle chovani a poznamky jsou hodny mistopredsedu :)Robert Adamek píše:Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřit :-)
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Michale, fašobolševický je, že tu některý maj tendenci přikazovat nebo řídit to, jak se má člověk vyjadřovat k tomu, že jeho favorit neprošel. To by ti mělo jako liberálovi vymanout na mysli jako první. Což se nestalo.Michal Zdrazil píše:Honzo a co je na tom, že to někomu vadi a stěžuje si? Jsme liberální a ne fašobolševická strana.
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Dobře, příště si na to dám pozor. Jinak to není navážení, je fakt, že jsem si to mohl nechat pro sebe, ale přesto mi to tak připadá.Jan Podhajsky píše:Tak mi presne rikali na zakladce!Robert Adamek píše:Tak godhaj si to zas celé nepřečetl a i přesto, že to bylo vlastně uzavřeno, má potřebu se vyjádřitPak z toho udelali prezdivku Balvan. Ja jenom, ze se zase nejak dehonestujic navazis do clenu - viz prirovnani xChaose k serialovy postavicce. Nezapomen, ze xChaos je jeden z fortu a velkejch (i kdyz excentrickejch) postav CZFree. ...ale i tak obecne, kdyz jsem sledoval vas vystupovani s Michalem, kdyz uz jste sedeli za predsednickym stolem, jak si delate prdelky z nekterejch vystupujicih pomerne hnusnejma posunkama, tak jsem vas chtel okriknout. nevim jestli takovyhle chovani a poznamky jsou hodny mistopredsedu
Na druhou stranu, pokud by jsme měli být opravdu tak upjatí a nemohli si udělat srandu, asi by jsme už byli opravdu jako současné parlamentní strany. Věším, že se všem špatně pracuje v prostředí neustálého napětí. Nevím, jestli jsem tě urazil godhajem (balvan se mi líbí mnohem víc), pokud ano tak opravdu promiň. Mrzí mě, že se tu vše bere tak hrozně vážně
Odteď se tedy budu vyjadřovast pouze velmi suše, bez nějakých emocí a vtipů, abych se choval důstojně.
Nicméně ty máš zase tendenci vyjadřovat se k tomu, jak se někdo vyjádřil negativně, což taky není úplně košér.
Taky ČPS považuji za liberální stranu a nemyslím, že by měla s fašizmem či bolševizmem něco společného, v každém případě ale řízení je do určité míry nutné, na tom se jistě shodneme, nemůže zavládnout chaos.
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Už bylo řečeno dost, novou kvalitu sem už nikdo asi nepřinese
Proto žádám o zamčení vlákna. Již tu ta prsoba zazněla. Děkujeme.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Co třeba místo uzamčení sem přestat psát?
Je s tím ještě mín práce jak s uzamčením. 