Michael XChaos Polák
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
1) Nesouhlas může projevit každý, i Xchaos
2) nemá k tomu používat veřejné platformy-toto jsou interní věci.-to je jediná věc, která mě vytočila. že není složení RP podle xChaosových představ samozřejmě akceptuju. Nic není ideální, že? Ale budu se snažit, aby na konci fčního období RP nebylo takovýchto komentářů třeba.
Jany si vážím po jejím vytoupení v Politickém spekterru ještě víc.
2) nemá k tomu používat veřejné platformy-toto jsou interní věci.-to je jediná věc, která mě vytočila. že není složení RP podle xChaosových představ samozřejmě akceptuju. Nic není ideální, že? Ale budu se snažit, aby na konci fčního období RP nebylo takovýchto komentářů třeba.
Jany si vážím po jejím vytoupení v Politickém spekterru ještě víc.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Já na to kašlu, je zbytečné vytvářet další rozzbroje. Michala jsem si přirovnal k postavě z futuramy jménem "Volnopád Junior" a podle toho k jeho postům, ať už jsou kdekoliv, přistupuji. Je sice poněkud nefér přeneseně napadat Jirku nebo mě, nicméně je to spíše o zvyku. Jana má možná na místo místopředsedy vlohy, nicméně není ve straně dost dlouho na to, abych si o ní a její dlouhodobější aktivitě mohl udělat obrázek. Po předchozích zkušenostech mám strach, že třeba vyhoří a není to jen srovnání s Anežkou, ale třeba i Ondrou polenským a dalšíma, kteří byli ze začátku velmi aktivní a najednou bum, a problém. V tuto chvíli jsou v předsednictvu lidé, u kterých se ukázalo, že jsou aktivní od začátku a nemají syndrom "vyhoření". Regionální model je dle mého taky velmi dobrý, sice je o něco složitější komunikace osobně, nicméně je to v pořádku.
Vize, že by bylo celé předsednictvo složeno výhradně z členů, kteří jsou fyzicky v Praze, je nemyslitelná pro spoustu regionů a tímto se zcela zajistila rovnováha.
Kromě toho si myslím, že jedno vystoupení v televizi nemůže být rozhodujícím faktorem pro post místopředsedy. Vystoupení bylo hezké, nicméně Jana mi tam připadala jakpáté kolo u vozu, přestože mluvila opravdu dobře, tak bych si tam raději představoval někoho více průbojného a pokud bych měl navrhnout lidi, pak by to jistě byl Ivan Bartoš, Pavel Černý, Martin Brož nebo Michal Zdražil. Nicméně Ivan byl nemocný a poslal tam Janu, Pavla, Martina ani Michala nikdo nenavrhnul.
Takže ano, bylo to hezké a Michala nechte zatím být, je to prostě Volnopád
Vize, že by bylo celé předsednictvo složeno výhradně z členů, kteří jsou fyzicky v Praze, je nemyslitelná pro spoustu regionů a tímto se zcela zajistila rovnováha.
Kromě toho si myslím, že jedno vystoupení v televizi nemůže být rozhodujícím faktorem pro post místopředsedy. Vystoupení bylo hezké, nicméně Jana mi tam připadala jakpáté kolo u vozu, přestože mluvila opravdu dobře, tak bych si tam raději představoval někoho více průbojného a pokud bych měl navrhnout lidi, pak by to jistě byl Ivan Bartoš, Pavel Černý, Martin Brož nebo Michal Zdražil. Nicméně Ivan byl nemocný a poslal tam Janu, Pavla, Martina ani Michala nikdo nenavrhnul.
Takže ano, bylo to hezké a Michala nechte zatím být, je to prostě Volnopád
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
-
Robert.Adamek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 4035
- Registrován: 22 čer 2009, 21:06
- Profese: Obchodní ředitel
- Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
- Dal poděkování: 935 poděkování
- Dostal poděkování: 1613 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Myslíš Martina Brože
Jasně, jak říkám, lidi nám po tom CFku popadali jako hrušky, nicméně mě se to co Jana říkala moc líbilo, samozřejmě když pominu takovou tu průbojnější stránku věci.
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
jezis, me prijde ze zbytecne moc ctes mezi radky a jeste si to moc beresJiri Rezek píše:Pokud máš něco proti mě a otevřeně přiznáváš, že nejsem pro ČPS přínosem, tak to laskavě sděluj ostatním zde.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Jsem Martin
Po domluve sem se na TV pripravil ja. Nebyl sem ale schopnej vydat ze sebe dve vety abych se nerozchrchlal, takze sem to musel po konzultaci s ostatnimi predat i s poznamkama Jane, ktera i pres nabity program, ktery mela, to vzala na sebe a patri ji za to velky dik.
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Michael XChaos Polák
Proboha, lidi, nehádejte se kvůli ***.
No tak jsem nebyla zvolená na místopředsedu. S odstupem času a vzhledem k diskusím s předsednictvem mám pocit, že to tak bylo dobře. Dali jste důvěru Jirkovi Rezkovi a věřím, že se bude maximálně snažit, aby ji nezklamal. Já budu kandidovat na post šéfa finančního odboru a pokud budu zvolena, budu mít alespoň dost času se věnovat financím - a protože peníze jsou teď velmi důležité, tak budu muset i spolupracovat s předsednictvem. Kluky znám a pokud budu mít nějaké inspirativní nápady, tak jim je podsunu. Věřím, že kdyby Praha neměla předsedu, měla bych šance větší, ale máme předsedu a zatím si myslím, že to je velmi dobře, že to Ivan vede správným směrem. Jirku Rezka pořádně neznám a nevím, zda je lepší či horší volbou než já (a ani to něvěděli ti, co "tahali za nitky" - nebo to alespoň nevěděli jednotně). A vezmu-li, že chlapi jsou přirozeně ješitnější, tak riziko, že se po nezvolení naštve a dále nebude aktivní vnímám jako větší u chlapa
(taky mám jednoho doma).
Domnívám se, že volba "všichni místopředsedové současně" by byla mnohem lepší - moje pitomost, že jsem ten jednací řád pořádně předem nečetla, protože to bych do toho zarýpala (měla jsem pocit, že tak se to odhlasovalo tady na fóru). Ale mnohem lepší by byla proto, že by byla výrazně kratší. Nedomnívám se, že by se nějak výrazně změnily pravděpodobnosti možných výsledků - už proto, že o lidech, které mnoho lidí nezná (jako já) beztak hlavně rozhodují krajští předsedové a jiní aktivní. Taky jsem konzultovala s lidmi kolem, koho raději a kdo je jaký.
No a pokud si tohle všichni uvědomí, tak nemusí šířit po internetu poraženecké kecy o tom, jak zvolili toho či onoho. Zvolili. No a co? Vím, že pražáci chtěli 2 lidi v předsednictvu (mě a Ivana), ostatní zase chtěli ty své lidi. A všichni mají, co chtěli. To je ta demokracie. Takže poraženecké kecy vlastně nepatří ani na interní fórum. Raději je potřeba pracovat (ehm... psaní tohoto příspěvku je mnohem zábavnější než zápis z CF
).
No tak jsem nebyla zvolená na místopředsedu. S odstupem času a vzhledem k diskusím s předsednictvem mám pocit, že to tak bylo dobře. Dali jste důvěru Jirkovi Rezkovi a věřím, že se bude maximálně snažit, aby ji nezklamal. Já budu kandidovat na post šéfa finančního odboru a pokud budu zvolena, budu mít alespoň dost času se věnovat financím - a protože peníze jsou teď velmi důležité, tak budu muset i spolupracovat s předsednictvem. Kluky znám a pokud budu mít nějaké inspirativní nápady, tak jim je podsunu. Věřím, že kdyby Praha neměla předsedu, měla bych šance větší, ale máme předsedu a zatím si myslím, že to je velmi dobře, že to Ivan vede správným směrem. Jirku Rezka pořádně neznám a nevím, zda je lepší či horší volbou než já (a ani to něvěděli ti, co "tahali za nitky" - nebo to alespoň nevěděli jednotně). A vezmu-li, že chlapi jsou přirozeně ješitnější, tak riziko, že se po nezvolení naštve a dále nebude aktivní vnímám jako větší u chlapa
Domnívám se, že volba "všichni místopředsedové současně" by byla mnohem lepší - moje pitomost, že jsem ten jednací řád pořádně předem nečetla, protože to bych do toho zarýpala (měla jsem pocit, že tak se to odhlasovalo tady na fóru). Ale mnohem lepší by byla proto, že by byla výrazně kratší. Nedomnívám se, že by se nějak výrazně změnily pravděpodobnosti možných výsledků - už proto, že o lidech, které mnoho lidí nezná (jako já) beztak hlavně rozhodují krajští předsedové a jiní aktivní. Taky jsem konzultovala s lidmi kolem, koho raději a kdo je jaký.
No a pokud si tohle všichni uvědomí, tak nemusí šířit po internetu poraženecké kecy o tom, jak zvolili toho či onoho. Zvolili. No a co? Vím, že pražáci chtěli 2 lidi v předsednictvu (mě a Ivana), ostatní zase chtěli ty své lidi. A všichni mají, co chtěli. To je ta demokracie. Takže poraženecké kecy vlastně nepatří ani na interní fórum. Raději je potřeba pracovat (ehm... psaní tohoto příspěvku je mnohem zábavnější než zápis z CF
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Zato by si vypadal spravne piratsky, poradnej tuberak patri na palubu stejne jako rumMartin Broz píše:Jsem MartinPo domluve sem se na TV pripravil ja. Nebyl sem ale schopnej vydat ze sebe dve vety abych se nerozchrchlal, takze sem to musel po konzultaci s ostatnimi predat i s poznamkama Jane, ktera i pres nabity program, ktery mela, to vzala na sebe a patri ji za to velky dik.
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Pavel.Cerny
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 98
- Registrován: 25 čer 2009, 19:16
- Profese: manažer, průmyslový inženýr (bez Ing!)
- Bydliště: Trutnov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Michael XChaos Polák
Chtel bych Jane podekovat za jeji prispevek a myslim, ze k tomuto tematu byl posledni, ktery mel zaznit. Tedy prosim moderatory o zamceni vlakna.
Pavel Cerny
Use brain, prevent shitstem
Use brain, prevent shitstem
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele: