Michael XChaos Polák

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Příspěvky: 5005
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 1697 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jiri.Rezek »

1) Nesouhlas může projevit každý, i Xchaos
2) nemá k tomu používat veřejné platformy-toto jsou interní věci.-to je jediná věc, která mě vytočila. že není složení RP podle xChaosových představ samozřejmě akceptuju. Nic není ideální, že? Ale budu se snažit, aby na konci fčního období RP nebylo takovýchto komentářů třeba.
Jany si vážím po jejím vytoupení v Politickém spekterru ještě víc.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Robert.Adamek »

Já na to kašlu, je zbytečné vytvářet další rozzbroje. Michala jsem si přirovnal k postavě z futuramy jménem "Volnopád Junior" a podle toho k jeho postům, ať už jsou kdekoliv, přistupuji. Je sice poněkud nefér přeneseně napadat Jirku nebo mě, nicméně je to spíše o zvyku. Jana má možná na místo místopředsedy vlohy, nicméně není ve straně dost dlouho na to, abych si o ní a její dlouhodobější aktivitě mohl udělat obrázek. Po předchozích zkušenostech mám strach, že třeba vyhoří a není to jen srovnání s Anežkou, ale třeba i Ondrou polenským a dalšíma, kteří byli ze začátku velmi aktivní a najednou bum, a problém. V tuto chvíli jsou v předsednictvu lidé, u kterých se ukázalo, že jsou aktivní od začátku a nemají syndrom "vyhoření". Regionální model je dle mého taky velmi dobrý, sice je o něco složitější komunikace osobně, nicméně je to v pořádku.
Vize, že by bylo celé předsednictvo složeno výhradně z členů, kteří jsou fyzicky v Praze, je nemyslitelná pro spoustu regionů a tímto se zcela zajistila rovnováha.
Kromě toho si myslím, že jedno vystoupení v televizi nemůže být rozhodujícím faktorem pro post místopředsedy. Vystoupení bylo hezké, nicméně Jana mi tam připadala jakpáté kolo u vozu, přestože mluvila opravdu dobře, tak bych si tam raději představoval někoho více průbojného a pokud bych měl navrhnout lidi, pak by to jistě byl Ivan Bartoš, Pavel Černý, Martin Brož nebo Michal Zdražil. Nicméně Ivan byl nemocný a poslal tam Janu, Pavla, Martina ani Michala nikdo nenavrhnul.
Takže ano, bylo to hezké a Michala nechte zatím být, je to prostě Volnopád :-D
Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Příspěvky: 2087
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 3902 poděkování
Dostal poděkování: 3768 poděkování

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Michal Brož měl být zástupce ČPS v onom Politickém spektru, ale onemocněl.
Robert.Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Robert.Adamek »

Myslíš Martina Brože :-) Jasně, jak říkám, lidi nám po tom CFku popadali jako hrušky, nicméně mě se to co Jana říkala moc líbilo, samozřejmě když pominu takovou tu průbojnější stránku věci.
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Anonym101 »

Jiri Rezek píše:Pokud máš něco proti mě a otevřeně přiznáváš, že nejsem pro ČPS přínosem, tak to laskavě sděluj ostatním zde.
jezis, me prijde ze zbytecne moc ctes mezi radky a jeste si to moc beres :(
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Martin Broz »

Jsem Martin :-) Po domluve sem se na TV pripravil ja. Nebyl sem ale schopnej vydat ze sebe dve vety abych se nerozchrchlal, takze sem to musel po konzultaci s ostatnimi predat i s poznamkama Jane, ktera i pres nabity program, ktery mela, to vzala na sebe a patri ji za to velky dik.
Jana.Syrovatkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 2827
Registrován: 04 zář 2009, 14:34
Profese: finanční specialista
Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
Dal poděkování: 567 poděkování
Dostal poděkování: 2247 poděkování

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jana.Syrovatkova »

Proboha, lidi, nehádejte se kvůli ***.

No tak jsem nebyla zvolená na místopředsedu. S odstupem času a vzhledem k diskusím s předsednictvem mám pocit, že to tak bylo dobře. Dali jste důvěru Jirkovi Rezkovi a věřím, že se bude maximálně snažit, aby ji nezklamal. Já budu kandidovat na post šéfa finančního odboru a pokud budu zvolena, budu mít alespoň dost času se věnovat financím - a protože peníze jsou teď velmi důležité, tak budu muset i spolupracovat s předsednictvem. Kluky znám a pokud budu mít nějaké inspirativní nápady, tak jim je podsunu. Věřím, že kdyby Praha neměla předsedu, měla bych šance větší, ale máme předsedu a zatím si myslím, že to je velmi dobře, že to Ivan vede správným směrem. Jirku Rezka pořádně neznám a nevím, zda je lepší či horší volbou než já (a ani to něvěděli ti, co "tahali za nitky" - nebo to alespoň nevěděli jednotně). A vezmu-li, že chlapi jsou přirozeně ješitnější, tak riziko, že se po nezvolení naštve a dále nebude aktivní vnímám jako větší u chlapa :-) (taky mám jednoho doma).

Domnívám se, že volba "všichni místopředsedové současně" by byla mnohem lepší - moje pitomost, že jsem ten jednací řád pořádně předem nečetla, protože to bych do toho zarýpala (měla jsem pocit, že tak se to odhlasovalo tady na fóru). Ale mnohem lepší by byla proto, že by byla výrazně kratší. Nedomnívám se, že by se nějak výrazně změnily pravděpodobnosti možných výsledků - už proto, že o lidech, které mnoho lidí nezná (jako já) beztak hlavně rozhodují krajští předsedové a jiní aktivní. Taky jsem konzultovala s lidmi kolem, koho raději a kdo je jaký.

No a pokud si tohle všichni uvědomí, tak nemusí šířit po internetu poraženecké kecy o tom, jak zvolili toho či onoho. Zvolili. No a co? Vím, že pražáci chtěli 2 lidi v předsednictvu (mě a Ivana), ostatní zase chtěli ty své lidi. A všichni mají, co chtěli. To je ta demokracie. Takže poraženecké kecy vlastně nepatří ani na interní fórum. Raději je potřeba pracovat (ehm... psaní tohoto příspěvku je mnohem zábavnější než zápis z CF :-) ).
Uživatelský avatar
Zdenek.Pech
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 712
Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
Profese: ICT specialista
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Zdenek.Pech »

Martin Broz píše:Jsem Martin :-) Po domluve sem se na TV pripravil ja. Nebyl sem ale schopnej vydat ze sebe dve vety abych se nerozchrchlal, takze sem to musel po konzultaci s ostatnimi predat i s poznamkama Jane, ktera i pres nabity program, ktery mela, to vzala na sebe a patri ji za to velky dik.
Zato by si vypadal spravne piratsky, poradnej tuberak patri na palubu stejne jako rum :) Ale ted vazne - verim, ze by to dopadlo dobre i v tvem podani. Bylo by to zase podane jinak, ale urcite by se objevovaly pozitivni komenty.
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavel.Cerny
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 98
Registrován: 25 čer 2009, 19:16
Profese: manažer, průmyslový inženýr (bez Ing!)
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Pavel.Cerny »

Chtel bych Jane podekovat za jeji prispevek a myslim, ze k tomuto tematu byl posledni, ktery mel zaznit. Tedy prosim moderatory o zamceni vlakna.
Pavel Cerny

Use brain, prevent shitstem
Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 3990
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog, process hacker
Bydliště: Praha-Dubeč
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 1085 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael XChaos Polák

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Já si taky myslim, že Jirka s Bobíkem jsou paranoidní lehce :)
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“