Stránka 1 z 3
Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikala.
Napsal: 15 bře 2014, 11:54
od Martin Broz
Jakou důvěru chováte v ředitele diskuzního fóra a šéfa Administrativního odboru Vojtěcha Pikala? Jako ve škole od jedničky do pětky. A protože tady Pikal zakázal provozovat ankety, tak to prostě pište čislem jako odpověď. Nic jiného vám nedovolil.
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:36
od Petr.Holek
1
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:37
od Martin.Smida
1
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:40
od Dalibor.Zahora
3
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:45
od Martin.Kucera
Martin Broz píše:A protože tady Pikal zakázal provozovat ankety
Mohl by to některý řadový člen, případně regp potvrdit? Protože mně se ukazuje, že můžu zaližit anketu jak ve vlákně ve Vnitrostranické diskusi, tak v podfóru Členské ankaty (
clenske-ankety-f637/), a nemám jak ověřit, jestli to nesouvisí s tím, že jsem ve skupině AO, nebo předsedající, nebo nějaké další do níž se nedá volně vstoupit.
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:56
od Mikulas.Peksa
Nejsem ve skupině AO, zakládat můžu. Vojta má ode mě jedničku. Trollovi přeju dobrou chuť.

Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 13:58
od Dalibor.Zahora
Anketa jde zalozit na zacatku noveho prispevku, to se mi ve Vn.diskuzi nenabizi jako reg.p.
Edit:
V Podpalubi mi to jde.
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 14:03
od Vaclav.Malek
3
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 14:10
od Martin.Kucera
Dalibor Zahora píše:Anketa jde zalozit na zacatku noveho prispevku, to se mi ve Vn.diskuzi nenabizi jako reg.p.
Jen pro ujištění - ani v podfóru Členské ankety?
Pokud ne, tak zřejmě tam a tady můžou ankety zakládat jen členové, což bych neviděl jako takový problém, koneckonců je to
vnitrostranická diskuse a regp coby nečlenové nejsou
uvnitř strany.
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Napsal: 15 bře 2014, 14:14
od Dalibor.Zahora
V clenskych ank. se mi to take nenabizi.