Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikala.
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Tobias.Esner
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7811
- Registrován: 22 čer 2013, 12:03
- Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 5022 poděkování
- Dostal poděkování: 3823 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
1
A jak si na to Frantisku prisel, podle ceho urcujes osobnostni predpoklady
A jak si na to Frantisku prisel, podle ceho urcujes osobnostni predpoklady
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Podle tvýho chování. Třeba ty tvoje rezignace ze všeho jsou dokladem, jak jsi mentálně nestabilní. A to neni poprvý, co se chováš jak hysterka. Hysterka nemá IMHO dělat moderátora. To totiž vyžaduje vyloženě splachovací náturu. U tebe je prostě obava, že se necháš unést a budeš moderovat ne rozumem, ale emocemi.Vladislav Tobias Esner píše:1
A jak si na to Frantisku prisel, podle ceho urcujes osobnostni predpoklady
Myslím si, že žádná moderace je furt lepší než špatná moderace - je to snad zřejmé.
Jako klidně dělej dál „moderátora“, ale dělej jen úkony, na kterejch je víceméně konsenzus (třeba přesunutí diskuze z podatelny do vnitrostranický). Jen takový to zahradničení, případně pomoc s nastavením pro uživatele a tak. Žádný silový kroky jako mazání příspěvků nebo jejich svévolné přesouvání do podpalubí, a to ještě totálně na hulváta do jednoho vlákna.

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 8):
- Marek.Necada, Dominika.Michailidu, Dalibor.Zahora, Karin, Roman.Kucera, trinitrofenol, Pavel.Moravec, Petr.Bajgar
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Lukas.Cernohorsky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1859
- Registrován: 05 lis 2009, 21:54
- Profese: Projektový manažer
- Dal poděkování: 87 poděkování
- Dostal poděkování: 1912 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Vzhledem k tomu, s kolika debily se tady člověk v pozici voleného člena AO/RP atd. musí střetnout má 1*.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvek:
- Barbora.Hruzova
tel. : 601573955
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
>Černohorský: Dost trapné nadávat ostatním do debilů a tupých hovad a sám neumět spočítat ani procenta . . . Máš za 5!
Co se týká Vojty, zaslouží si selektivní hodnocení:
Snaha - 1
Pečlivost - 1
Projev - 1
Vedení odboru -3
Nezávislost - 5
Nestrannost - 5
Aplikace vlastních a stranických předpisů - 6
Průměr někdo Černohorskému spočítejte . . .
Co se týká Vojty, zaslouží si selektivní hodnocení:
Snaha - 1
Pečlivost - 1
Projev - 1
Vedení odboru -3
Nezávislost - 5
Nestrannost - 5
Aplikace vlastních a stranických předpisů - 6
Průměr někdo Černohorskému spočítejte . . .
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Fuzik za příspěvek:
- Dalibor.Zahora
- Tomas.Klapka
- Příspěvky: 1984
- Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
- Profese: discordian pope
- Dal poděkování: 1711 poděkování
- Dostal poděkování: 3362 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
problém není v lidech. decentralizujte a rozmělněte moc a nebudete muset furt řešit lidský selhávání
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 4):
- Michal.Ketner, Dalibor.Zahora, Frantisek.Navrkal, Ondrej.Profant
You'll be redlacep!
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Zásadně nesouhlasím. Problém JE v lidech. Ale díky decentralizaci moci budou lidé moci nadávat jen sami sobě.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 5):
- Helena Jarolimkova, Dalibor.Zahora, Frantisek.Navrkal, Vojtech.Pikal, Ondrej.Profant
Author Sensei Tyrant Pervert
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Tomas.Klapka
- Příspěvky: 1984
- Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
- Profese: discordian pope
- Dal poděkování: 1711 poděkování
- Dostal poděkování: 3362 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Ano, v lidech obecně, protože lidé jsou nedokonalí, ale není v lidech konkrétních, protože lidi budou selhávat vždy.Adam Skorepa píše:Zásadně nesouhlasím. Problém JE v lidech. Ale díky decentralizaci moci budou lidé moci nadávat jen sami sobě.
Pokud selhání jednotlivců omezují ostatní, pak není problém v těch konkrétním selháních nebo v těch konkrétních lidech, ale v tom, že to ty ostatní vůbec může omezovat a mělo by se to spíše řešit decentralizací nebo rozmělněním moci a ne výměnou člověka, který podle vás selhává.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 3):
- Michal.Ketner, Frantisek.Navrkal, Ondrej.Profant
You'll be redlacep!
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Jestli von není problém úplně ve všem. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
- Frantisek.Navrkal, Vojtech.Pikal, Martin.Smida, Ljuba.Polakova
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)