Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikala.
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Adam.Skorepa
- Asistent/ka poslance/poslankyně
- Příspěvky: 4725
- Registrován: 27 dub 2009, 20:50
- Profese: živnostník
- Dal poděkování: 851 poděkování
- Dostal poděkování: 6845 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
4. Ale to jen proto, že je to jen člověk. Jinak by to bylo za 1.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
- Ondrej.Profant, Marek.Necada
Author Sensei Tyrant Pervert
- Marek.Necada
- Zahraniční odbor
- Příspěvky: 3342
- Registrován: 05 lis 2009, 22:44
- Profese: silozpytec
- Bydliště: Helsinki
- Dal poděkování: 9333 poděkování
- Dostal poděkování: 6540 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Přidal jsem RegP možnost vytvářet ankety ve vnitrostranické diskusi (když mají možnost hlasovat a psát příspěvky, nedává mi smysl, aby nemohli ankety vytvářet).
To, že ve členských anketách nemají možnost hlasovat RegP, je zcela záměrně. Koneckonců toto podforum bylo vytvořeno proto, že v obecné vnitrostranické diskusi RegP možnost hlasovat mají.
To, že ve členských anketách nemají možnost hlasovat RegP, je zcela záměrně. Koneckonců toto podforum bylo vytvořeno proto, že v obecné vnitrostranické diskusi RegP možnost hlasovat mají.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 8):
- Dalibor.Zahora, Michal.Ketner, Helena Jarolimkova, Frantisek.Navrkal, Karin, Pavel.Moravec, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Долой царя!
-
Helena Jarolimkova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2490
- Registrován: 26 dub 2013, 08:06
- Profese: Anarchista
- Dal poděkování: 6617 poděkování
- Dostal poděkování: 1231 poděkování
- Petr.Tkadlec
- Člen KS Zlínský kraj
- Příspěvky: 4396
- Registrován: 30 říj 2013, 07:37
- Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
- Bydliště: Vsetín
- Dal poděkování: 3772 poděkování
- Dostal poděkování: 3438 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
2, můžu se zeptat proč má Brož titul Příznivec Pirátů – Středočeský kraj, a nemá spíš Hater Pirátů... Nevím jestli za tento přešlap může přímo AO, ale stejně za to dávám Vojtovi dvojku.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
- Barbora.Hruzova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
2
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Důvěra se nedá popsat jednou škálou takhle.
Něco bych mu svěřil, něco ne. Něco radši nesvěřuju sám sobě. Třeba nechápu Vojtův výběr Tobiase jako jednoho z adminů fóra, byť je všeobecně známo, že na to nemá osobnostní předpoklady.
V AO je jako v monokratické instituci nahromaděna velká moc. To pak dělá problémy. AO by měl nějdřív diskutovat, pak jednat, ne naopak. Třeba zařazení někoho do globálních moderátorů by měla předcházet diskuze.
Něco bych mu svěřil, něco ne. Něco radši nesvěřuju sám sobě. Třeba nechápu Vojtův výběr Tobiase jako jednoho z adminů fóra, byť je všeobecně známo, že na to nemá osobnostní předpoklady.
V AO je jako v monokratické instituci nahromaděna velká moc. To pak dělá problémy. AO by měl nějdřív diskutovat, pak jednat, ne naopak. Třeba zařazení někoho do globálních moderátorů by měla předcházet diskuze.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 4):
- Dalibor.Zahora, Jana Jirikova, Helena Jarolimkova, Dominika.Michailidu
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Petre to ti klidne muzu rict ja osobne. Protoze jste prosrali duveru kterou jsem do strany vlozil nejenom ja, ale i dalsi stovka lidi, kteri se stranou pocitali, zakladali ji a obetovali ji kus sveho zivota v naivnim domeni, ze tu vznikne a bude dal existovat protivaha pozadavkum na regulaci a cenzuru Internetu. Takova kravina, ze bych si za to nafackoval. Kdyz se podivam 4 roky zpetne, tak Piratska strana je presne tou silou ktera uvnitr o regulaci a cenzuru systemove usiluje. A pritom je to dusledek opatreni ktere nastolil Jakub Michalek a dale v jeho praktikach pokracuje Pikal a ti ktere on sam vykonem moderace a defakto cenzurou, poveril. A to je podle me podraz a vsichni byste se meli sebrat a z Piratske strany dobrovolne odejit, protoze jinak se vam zacnou o me v noci zdat priserne sny.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
- Dalibor.Zahora, Libor.Spacek
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Děkuji Markovi, že to napravil.
Jinak nemám co dodat.
Jinak nemám co dodat.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Důvěra v ředitele Aministrativního odboru Vojtěcha Pikal
Jako ve škole? No původně jsem chtěl dát 1 s hvězdičkou
ale pojmu to seriózně.
2
ale pojmu to seriózně.2
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování