Stránka 4 z 4

Re: Zápis z CF

Napsal: 03 lis 2009, 15:13
od Lukas.Novy
Simtě, u mě je tam napsaný, že sem protestoval, což zní taky ble a přitom semnou tehdy souhlasil i Bobík. :D

Re: Zápis z CF

Napsal: 03 lis 2009, 16:47
od Petr.Vileta
Jana Syrovatkova píše:Kandidáti do kontrolní komise + představení kandidátů:
Jiří Kadeřávek – místo Ondřeje Málka, právník
Mikuláš Ferjenčík – kdybychom tu komisi měli, mnoho včerejších problémů by nenastalo, můj dobrý kamarád je právník v Brně
Petr Vileta – jsem z Plzně a nejsem právník (smích v sále). Já mám jedno takové heslo: snažím se vyjít s každým a s kým nemůžu vyjít, s tím vyběhnu. A přesně tohle budu dělat v té komisi.
Tak si to pamatuju já, pokud má někdo nahrávku, tak opravit. ;)

Jano, v úplně první části zápisu hledej "Martin Polák" a oprav to na Michael Polák

Re: Zápis z CF

Napsal: 03 lis 2009, 18:18
od Zdenek.Stepanek
Sobotni zapis a jednaci rad, final verze od Jakuba Michalka jsem podepsal a dnes odeslal Katce k podpisu.

Re: Zápis z CF

Napsal: 03 lis 2009, 22:44
od Ivan.Bartos
Super. Pri nejhorsim muzeme vyuzit kuryrni sluzbu ceskych drah. Za 100-150 fp foby dojezdu vlaku. Zjistim podrobnosti.

Re: Zápis z CF

Napsal: 04 lis 2009, 01:44
od Petr.Vileta
Lukas Novy píše:semnou tehdy souhlasil i Bobík. :D
Kdo je Bobík? Uz to tu vidim po nekolikate, at jsem v obraze ;)

PR?

Napsal: 04 lis 2009, 03:00
od Michal.Rusek
Přemýšlím, zda by nebyl vhodný řízený únik těchto syrových někdy nezkorigovaných informací jako součást PR kampaně... Hmm? Promyslet časování (ne tehdy, když Klaus podepíše Lisabon...)

Re: Zápis z CF

Napsal: 04 lis 2009, 09:06
od Jiri.Rezek
zajímavý nápad. až vznikne, zabombarduj tím Mediální odbor. Já bych na to zapomněl ;)

Prosba o zapojení

Napsal: 07 lis 2009, 23:05
od Jakub.Michalek
Ahoj,

našel by se nějaký dobrovolník, který by převedl zápisy z fóra do článku na interní wiki? Přihlaste se sem a můžete začít.

Díky

PS: Vznikla řada zajímavých věcí o zasedání, na něž může článek rovněž odkazovat.