Máš pravdu, komentuju zdejší diskusi. Ale určitě se k tomu dostanu...Martin Svadlenka píše:se mi z tvých slov zdá, že jsi ten projev nečet, Zdeňku
Anketa k útokům z 11.září
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
znevyhodnuje, kdyz by sme do sveta kriceli jen ze je vsecko spackany (od neschopnosti tajnych sluzeb skutecne neco zjistit, po odflaknutou stavbu tech mrakacu) tak OK. ale mi budeme hlasat o nesmyslnem spiknuti (nekdo by klidne i dodal svetoveho zidovstva) a jak by to nemohla skupinka nakych supaku zorganizovat (dyt ti arabove jsou preci takovi primitivove a americane jsou skorobohove). se kouknete na politicke spektrum kde o tom mluvi tamas od humanistu, to bylo k placiKarel Fuzik píše:Jsme ve vnitrostranické diskuzi, ne? Tak jaképak jméno strany
Ano. Jde o fakta a důkazy. Problém je v tom, že oficiální verzi 9/11 nepodporuje dostatek důkazů a lze ji lehce vyvrátit. Když k tomu připočítám fakt, že vyšetřovací komise kongresu se rozpadla, aniž by cokoliv vyšetřila, není co dodat.
Já tady teď neřeším, kdo, proč nebo jak tu hrůzu zorganizoval.
Řeším, jak je možné, že to v takto lživé verzi prošlo přes média, že se nikdo z novinářů, redakcí a agentur nezajímal o nesrovnalosti a papouškoval značně děravou a nelogickou oficiální verzi. Jsou ti novináři hloupí? Koupení? Zastrašení? Nebo ji je to prostě fuk?
A jak nás tento fakt případně znevýhodňuje jako stranu a myšlenku v šíření přes média. Musíme chytračit? Kupovat? Zastrašovat? Nebo stačí otravovat?
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Rozhodně bych Martine zmínil, že do (anti)konspirace se zapojila i pirátská strana http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32492
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
K pláči bylo jediné. A to to, že Tamáš se o podrobnosti nesrovnalostí nezajímal, takže ten potenciál faktů nevyužil.
Nevadí, já se do Spektra těším..
Mám to uvádět v tom projevu, Jakube?
To je mísení žánrů
Nevadí, já se do Spektra těším..
Mám to uvádět v tom projevu, Jakube?
To je mísení žánrů
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
k placi to bylo, vypadal jak neproskolenej prodavac zazracnych hrncuMartin Svadlenka píše:K pláči bylo jediné. A to to, že Tamáš se o podrobnosti nesrovnalostí nezajímal, takže ten potenciál faktů nevyužil.
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
9. výročí útoků z 11.září
Zprávy STV, 11.září 2010, 19:38
Pokud by někdo z vás chtěl participovat na konceptu stížnosti Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, má možnost.
Pokud by někdo z vás chtěl participovat na konceptu stížnosti Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, má možnost.
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
-
Ingrid.Romancova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 401
- Registrován: 21 bře 2010, 15:02
- Profese: student světa
- Dal poděkování: 6 poděkování
- Dostal poděkování: 7 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Ahoj Martine, já bych chtěla nezávisle promyslet všechny ty technický vychytávky, kterými argumentujete, mám za sebou několik let studia fyziky na vysoké, tak bych snad měla být schopná poznat, jestli je to možný nebo ne. Akurád mám šíleně málo času. Co se týče teploty tání oceli, záleží myslím taky na tlaku, který v místě vzniknul, na příměsích, třeba i trošku na chemickém prostředí v okolí apod.
Iluzionistka, která dokáže vytvořit dojem, že je Pirát. Tento trik je natolik přesvědčující, že to dotáhla až na místopředsedkyni strany. Ale byla to iluze, nic víc a nic míň.
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
jojo a podivej se mi pls. na termit. ja treba nepochopil jak poznali ze nasli stopy termitu a ne jen stopy shoreleho letadla ci ramu oken, pac slozeni muze byt defakto stejne 
-
jzvc
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2682
- Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
- Profese: Admin
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 1013 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
ee, letadlo je hlinikovy (prevazne) ale termit obsahuje navrch jeste znacny pomer primesi (zalezi na druhu). Navic letadlo pri sebevetsim rozpadu nevyrobi prasek, coz je zakladni vec pro horeni termitu. Po termitu pak zbude struska, ktera se da snadno zkoumat. Pokud najdes nekde postarsi zeleznici, tak si prohlidni koleje, na jejich svarech byva takovy zbytek nalevky = bylo to svarovany termitem.
-
Morgan
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 50
- Registrován: 12 črc 2010, 21:53
- Profese: školství - zdravotnictví
- Bydliště: Karlovy Vary
- Dostal poděkování: 13 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
studium fyziky na naších školách je pro daný úkol úplně nanic. Odhadnout to může jen nějaký technik, který měří v labor. podmínkách mechanické vlastnosti kovů pod teplotou tání. Tipnul bych si, že s pevností ve smyku to půjde v místě poruch rychle s kopce. Rozdíly v materiálech budou i podle velikosti domén. Snad měli výzkum škodováci.Ingrid Romancova píše: několik let studia fyziky na vysoké, tak bych snad měla být schopná poznat, ...záleží myslím taky na tlaku, který v místě vzniknul, na příměsích, třeba i trošku na chemickém prostředí v okolí apod.