Anketa k útokům z 11.září
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Myslím, že Martinovi křivdíš, tomu co dělá se říká zacílení, nechce řešit všechno napůl, ale jednu věc pořádně. Když bude řešit jen 911, nebude tak jednoduché jeho argument shodit ze stolu, protože on, považte, popírá i holocaust a věří na chemtrails. Každý dělá to na co má. Někdo píše projevy, jiný ho za to peskuje.
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Pokud mám pád tří budov, videa pádu z různých úhlů a mám k tomu vyjádření odborníků, jejichž argumenty obhajují v jednom případě oficiální konspirační teorii a v druhém tu alternativní, je to právě kritické myšlení, které mi umožňuje určit (a v tomto případě bohužel bez nejmenších pochyb), kdo lže, jakým způsobem lže a proč lže.Vit Hnilica píše: a to je prave ten problem, ze neresis nic jinyho a nevidis tu podobnost. skousel ses i kriticky zamyslet nad tim co hlasas? jses si absolutne jisty ze to co hlasas je jedina pravda?
Jediná pravda, na níž nebudu muset nic změnit po celou délku svého života, je ta, že ty mrakodrapy nemohly zkolabovat způsobem, jakým zkolabovaly, jen kvůli nárazu letadel a požáru. To je holý fakt. Pokud ti to ani přese všechny zdroje a argumenty hlava nebere, netrap se tím.
Irituje mě obludnost té události, protože kdyby ji spáchali teroristé, byla by v jistém smyslu "pochopitelná".
Je přece ""normální"", že teroristé zabíjejí nevinné lidi. Je však barbarské, když vše ukazuje na to, že pachatelem je spíše vlastní armáda, než teroristé.
Za to, co jsem napsal v projevu bych klidně dal ruku (ale i všechny další údy) do ohně. Pokud mi někdo časem vysvětlí, že letadlo a požár stačil na to,
aby se to během 56 a 102 minut takhle zhroutilo, dobrovolně se přihlásím do psychiatrické léčebny, protože to budu fakt potřebovat.
Když něco tvrdím, většinou to rozvedu, nebo linknu.Vit Hnilica píše: PS: vedel jsi ze chemie jasne dokazuje ze nemci nemeli plynove komory? chemie plati pro vsechny
Srovnáváš nesouměřitelné. Nehodlám ani na chvíli zpochybnit holokaust. A víš proč?
70 let je dlouhá doba. Moc dlouhá doba. Nemám videa, nemám.. Nemám vlastně vůbec nic. Platí tedy oficiální verze.
V porovnání s tím je více než vysoce pravděpodobné, že videa zachycující rovnoměrně zrychlený pád budov přes svou vlastní masu nejsou podvrh.

Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
Rozdíl mezi teoriemi o ufo, elvisem, apollu na měsíci a mezi 9/11 je v tom, že v druhém případě máme množství faktů a ty nesouhlasí s oficiální verzí. Ta se pak proto stává vlastně konspirativní.
Takže kdyby jste to chtěli srovnávat, museli by jste to definovat takto:
apollo nepřistálo na měsíci
elvis žije
ufo existuje
al-kajda svepomocí provedla 9/11
Dostupná fakta totiž posílají tyto tvrzení do zhruba stejné oblasti nepravděpodobnosti. Fakta. Ne to, co se tom všem vysílalo v televizi.
Takže kdyby jste to chtěli srovnávat, museli by jste to definovat takto:
apollo nepřistálo na měsíci
elvis žije
ufo existuje
al-kajda svepomocí provedla 9/11
Dostupná fakta totiž posílají tyto tvrzení do zhruba stejné oblasti nepravděpodobnosti. Fakta. Ne to, co se tom všem vysílalo v televizi.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Anketa - neanketa
M.Švadlenkovi motivace jsou jasné a neukrytelné jako ježek v pytli, čouhají na všechny strany. Má svůj pevný bod díky kterému může pohnout vesmírem. Svůj nezpochybnitelný opěrný bod v tak rozporuplném světě a tak nejasností plném lidském životě. On má své osvícení své vnitřní světlo, kterým prozařuje temnoty. Jistě je o své pravdě přesvědčen stejně jako představitelé a asi i členové 2500 náboženských sdružení evidovaných jen ve spojených státech. Oficiální institucializováne církevní spolky jsou pro tyto lidi příliš málo zapálené přesvědčené a jisté si svou pravdou. Jen někteří jedinci z těchto zavedených a obecně známých náboženský vedených uskupení by si nechalo pro svou pravdu odsekávat údy atp. Snad jen jejich extremistické odnože od malička vychovávaných kamikadze. Na které američané nebyli schopni najít zbraně už za WW II a museli jejich učinky mediálně bagatelizovat, aby jich Japonci nezačali užívat masově.
Lidská psyché je velice křehká nádoba a jsme zmanipulovatelní jinými i sami sebou, zachovat si zdravý rozum odstup smysl pro realitu znamená celoživotní pochybování o tom co je a co není pravda. Naše smysly nám částečně pomáhají poznávat skutečnosti a pravdu, ale take často slouží k našemu někdy i masovému obelhávání. Naše údy nám pomáhají mnohem reálněji osahávat realitu. Proto bych M.Švadlenkovi snad aspoň doporučil, aby se jich ještě nezbavoval, třeba by mu v poznávaní reality ještě mohli být někdy v daleké budoucnosti k užitku. Jenže nepředpokládám, že by jakkoliv dobře míněné rady mohli podnout na úrodnou půdu. V tom je právě svaté zanícení jedinečné, už neslyší nic víc než samo sebe. Zdánlivá diskuze nemá z podstaty diskuze jednání (sobě rovných) smysl, tedy dokud diskutujicí osvícenec nesestoupí ze svého piedestalu z nezpochybnitelné pravdy. Do té doby mluví se všemi jen jako s malými, jako by hloupými dětmi. Jestli mi nevěříte zkuste se někdy zastavit na ulici s jednim z zapálených Jehovistů, skuste se s nimi dát do řeči, po chvíli buď utečete nebo budete nuceni uznat, že všechno čemu jste ještě před minutou věřili není pravda a skutečnost. Jedině jejich tvrzení jsou pravdivá protože jejich podání je jedinečně neodolatelné.
PS: doufám, že nedojde k převedení tohoto vlákna do Hyde Parku to by bylo ještě absurdnější, než ho nechat zde.
Lidská psyché je velice křehká nádoba a jsme zmanipulovatelní jinými i sami sebou, zachovat si zdravý rozum odstup smysl pro realitu znamená celoživotní pochybování o tom co je a co není pravda. Naše smysly nám částečně pomáhají poznávat skutečnosti a pravdu, ale take často slouží k našemu někdy i masovému obelhávání. Naše údy nám pomáhají mnohem reálněji osahávat realitu. Proto bych M.Švadlenkovi snad aspoň doporučil, aby se jich ještě nezbavoval, třeba by mu v poznávaní reality ještě mohli být někdy v daleké budoucnosti k užitku. Jenže nepředpokládám, že by jakkoliv dobře míněné rady mohli podnout na úrodnou půdu. V tom je právě svaté zanícení jedinečné, už neslyší nic víc než samo sebe. Zdánlivá diskuze nemá z podstaty diskuze jednání (sobě rovných) smysl, tedy dokud diskutujicí osvícenec nesestoupí ze svého piedestalu z nezpochybnitelné pravdy. Do té doby mluví se všemi jen jako s malými, jako by hloupými dětmi. Jestli mi nevěříte zkuste se někdy zastavit na ulici s jednim z zapálených Jehovistů, skuste se s nimi dát do řeči, po chvíli buď utečete nebo budete nuceni uznat, že všechno čemu jste ještě před minutou věřili není pravda a skutečnost. Jedině jejich tvrzení jsou pravdivá protože jejich podání je jedinečně neodolatelné.
PS: doufám, že nedojde k převedení tohoto vlákna do Hyde Parku to by bylo ještě absurdnější, než ho nechat zde.
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
ale vzdyt je spousta presvedcivych dukazu i o tom mesici, holokaustu (zanedbame svedky), existence cloveka v dobach trilobitu (zeptejte se leadra topky v ostrave) ...Karel Fuzik píše:Rozdíl mezi teoriemi o ufo, elvisem, apollu na měsíci a mezi 9/11 je v tom, že v druhém případě máme množství faktů a ty nesouhlasí s oficiální verzí. Ta se pak proto stává vlastně konspirativní.
Takže kdyby jste to chtěli srovnávat, museli by jste to definovat takto:
apollo nepřistálo na měsíci
elvis žije
ufo existuje
al-kajda svepomocí provedla 9/11
Dostupná fakta totiž posílají tyto tvrzení do zhruba stejné oblasti nepravděpodobnosti. Fakta. Ne to, co se tom všem vysílalo v televizi.
- Martin.Tomes
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 66
- Registrován: 22 dub 2009, 22:22
- Profese: UNIX Server Operator
- Bydliště: Brno
- Dostal poděkování: 32 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Popirani holocaustu je v ČR trestné. Rad bych videl ty dukazy, chemicke rozbory atd. Jsou nekde dostupne?Vit Hnilica píše:a to je prave ten problem, ze neresis nic jinyho a nevidis tu podobnost. skousel ses i kriticky zamyslet nad tim co hlasas? jses si absolutne jisty ze to co hlasas je jedina pravda?Martin Svadlenka píše:Mě z konspiračních teorií zajímá jen ta o 19 únoscích, co s nožema na papundekl ochcali NORAD.
Neřeším Apollo, holokaust, ufo, Boha, ani Elvise. O zájmu Dělníků o 9/11 vím. Co nadělám?
Obzvlášť, když fyzikální zákony platí pro všechny.
PS: vedel jsi ze chemie jasne dokazuje ze nemci nemeli plynove komory? chemie plati pro vsechny
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
to uz fakt hledat nebuduMartin Tomes píše:Popirani holocaustu je v ČR trestné. Rad bych videl ty dukazy, chemicke rozbory atd. Jsou nekde dostupne?
jenze si s tim musi nekdo schopnejsi dat praci a cas a tyhle nabozenske skupiny toho chrli takove hromady a siri se to tak uspesneInspirován návštěvou v amerických plynových komorách Leuchter tvrdil, že smrtící složka cyklonu B kyselina kyanovodíková se může uvolňovat pouze při teplotách vyšších než 20 stupňů Celsia, což údajně v nevytopených plynových komorách v Osvětimi nebylo možné.
Neřekl však, že před plynováním bylo do “sprch” nacpáno jeden na druhého tolik vyděšených a zoufalých osob, že už jejich samotná tělesná teplota vytvářela dostatečně vysoké teplotní podmínky v uzavřeném prostoru, aby se modifikace kyanovodíku mohla bez problému uvolnit…
- Zdenek.Pech
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 712
- Registrován: 05 kvě 2009, 14:07
- Profese: ICT specialista
- Bydliště: Plzeň
- Dal poděkování: 30 poděkování
- Dostal poděkování: 81 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
Pokud vím, tak Martinova činnost nemá přímou souvislost s ČPS, takže můžeme jen sdílet své vlastní názory na daná témata. V případě možného spojování jeho osoby a názorů s ČPS by však bylo nutné zaujmout k celé věci jasné stanovisko, což však zatím nehrozí. Nicméně... každý z nás, členů ČPS, by měl zvažovat své vystupování a jednání na veřejnosti tak, aby zároveň (byť v dobré víře) nepoškozoval jméno strany.


Obrázek || jednatel PPC s.r.o. || Pirát tělem i duší
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Anketa k útokům z 11.září
se mi z tvých slov zdá, že jsi ten projev nečet, Zdeňku 
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Anketa k útokům z 11.září
Jsme ve vnitrostranické diskuzi, ne? Tak jaképak jméno strany 
Ano. Jde o fakta a důkazy. Problém je v tom, že oficiální verzi 9/11 nepodporuje dostatek důkazů a lze ji lehce vyvrátit. Když k tomu připočítám fakt, že vyšetřovací komise kongresu se rozpadla, aniž by cokoliv vyšetřila, není co dodat.
Já tady teď neřeším, kdo, proč nebo jak tu hrůzu zorganizoval.
Řeším, jak je možné, že to v takto lživé verzi prošlo přes média, že se nikdo z novinářů, redakcí a agentur nezajímal o nesrovnalosti a papouškoval značně děravou a nelogickou oficiální verzi. Jsou ti novináři hloupí? Koupení? Zastrašení? Nebo ji je to prostě fuk?
A jak nás tento fakt případně znevýhodňuje jako stranu a myšlenku v šíření přes média. Musíme chytračit? Kupovat? Zastrašovat? Nebo stačí otravovat?
Ano. Jde o fakta a důkazy. Problém je v tom, že oficiální verzi 9/11 nepodporuje dostatek důkazů a lze ji lehce vyvrátit. Když k tomu připočítám fakt, že vyšetřovací komise kongresu se rozpadla, aniž by cokoliv vyšetřila, není co dodat.
Já tady teď neřeším, kdo, proč nebo jak tu hrůzu zorganizoval.
Řeším, jak je možné, že to v takto lživé verzi prošlo přes média, že se nikdo z novinářů, redakcí a agentur nezajímal o nesrovnalosti a papouškoval značně děravou a nelogickou oficiální verzi. Jsou ti novináři hloupí? Koupení? Zastrašení? Nebo ji je to prostě fuk?
A jak nás tento fakt případně znevýhodňuje jako stranu a myšlenku v šíření přes média. Musíme chytračit? Kupovat? Zastrašovat? Nebo stačí otravovat?