Vida, zrovna jsem thread pročítal a říkal si, že bych se rovněž mohl vyjádřit
Martin Svadlenka: Též jsem tu zprávu včera zaregistroval a celé mi to celkem smrdí

Když si celou situaci podle tohoto (BTW silně retardovaného) popisu zkouším představit, tak mi z toho pořád vychází jasné 2:0 pro Bedella, i když zůstává otázkou, nakolik to s těmi devítkami uměl.. Každopádně relativně delší přestřelka s mnoha výstřely, zakončená pár zásahy do hlavy na straně poražené, na vítězné straně jenom několik povrchových zranění (by mě zajímalo od čeho tak asi), co si o tom všem můžu myslet?
Jinak o 9/11 si taktéž myslím svoje, i když za sebe bych přímo netvrdil, že se jednalo o konspiraci od samého počátku, spíše mám za to, že Bush & spol chytili nabídnutou příležitost za pačesy a událostem "mírně pomohli" (byť nedokážu posoudit v jaké fázi)..
No a nakonec něco pro odlehčení tématu
Obrázek