Anketa k útokům z 11.září

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno

Jaký je Váš postoj k teroristickým útokům z 11.září 2001?

Věřím oficiální verzi, nemá smysl se událostí nadále zabývat
5
6%
Věřím oficiální verzi, na nebezpečí terorismu je třeba i nadále upozorňovat
5
6%
Nevěřím oficiální verzi, ale nemá smysl se událostí nadále zabývat
26
33%
Nevěřím oficiální verzi, na rozpory je třeba upozorňovat
30
38%
Nemám dostatek kvalitních a hodnověrných informací, abych si vytvořil názor
13
16%
 
Celkem hlasujících: 25 - Celkem hlasů: 79

Miroku4chan
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 293
Registrován: 09 úno 2010, 17:26
Profese: ~de geso
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Miroku4chan »

Vida, zrovna jsem thread pročítal a říkal si, že bych se rovněž mohl vyjádřit :)

Martin Svadlenka: Též jsem tu zprávu včera zaregistroval a celé mi to celkem smrdí :roll: Když si celou situaci podle tohoto (BTW silně retardovaného) popisu zkouším představit, tak mi z toho pořád vychází jasné 2:0 pro Bedella, i když zůstává otázkou, nakolik to s těmi devítkami uměl.. Každopádně relativně delší přestřelka s mnoha výstřely, zakončená pár zásahy do hlavy na straně poražené, na vítězné straně jenom několik povrchových zranění (by mě zajímalo od čeho tak asi), co si o tom všem můžu myslet?

Jinak o 9/11 si taktéž myslím svoje, i když za sebe bych přímo netvrdil, že se jednalo o konspiraci od samého počátku, spíše mám za to, že Bush & spol chytili nabídnutou příležitost za pačesy a událostem "mírně pomohli" (byť nedokážu posoudit v jaké fázi)..

No a nakonec něco pro odlehčení tématu :P

Obrázek
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Radim Kovarik píše: Jinak o 9/11 si taktéž myslím svoje, i když za sebe bych přímo netvrdil, že se jednalo o konspiraci od samého počátku, spíše mám za to, že Bush & spol chytili nabídnutou příležitost za pačesy a událostem "mírně pomohli" (byť nedokážu posoudit v jaké fázi)..
Pokud na to mrkneš blíže, zjistíš, že se na tom Bush a spol. nesvezli, ale že to sami iniciovali od samotného počátku..
Bohužel :-(
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

a klidně bump
http://blisty.cz/art/53234.html
dokud ještě svobodně můžu
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

tohle chci letos říct 11. září na demonstraci

upravte si to, jak uznáte za vhodné
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Dobrá řeč. Nic bych neměnil. Kdyby tomu někdo nechtěl věřit, že ČT lže, jako kdyby tiskla, ať si vzpomene na studentské volby . . . Mimochodem mám se snouškou lží v ČT nedávnou osobní zkušenost. Jsou to prodejní parchanti, Goebels by se nemusel stydět za ty jejich triky. Prý veřejnoprávní televize . . . haha.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Martin Svadlenka píše:tohle chci letos říct 11. září na demonstraci

upravte si to, jak uznáte za vhodné
pridal jsem ti tam dve poznamecky
Ingrid.Romancova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 401
Registrován: 21 bře 2010, 15:02
Profese: student světa
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Ingrid.Romancova »

Martine, je to dobrý projev, vážím si toho, co děláš ve svém volném čase. Zbytek Ti řeknu na chatu. ;)
Iluzionistka, která dokáže vytvořit dojem, že je Pirát. Tento trik je natolik přesvědčující, že to dotáhla až na místopředsedkyni strany. Ale byla to iluze, nic víc a nic míň.
Uživatelský avatar
Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 346
Registrován: 01 čer 2010, 09:22
Profese: sociální pracovník
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Miroslav.Broz »

já v konspirační teorie moc nevěřím... Zajímavé linky v prvním postu, ale taky bych zde mohl nakopírovat stejný počet stejně "hodnověrných" linků k tomu, že Američani nebyli na měsíci a přistání Apola 11 nafilmovali v ateliéru( o tom taky existuje několik odhalujících dokumentárních filmů), nebože Elvis/Jackson neumřel, jen odešel do ústraní pod novou identitou...

Jestli půjdete na "Pochod za pravdu o 11/9" , tak buďte tuze opatrní, chystají se tam i česká naci scéna (ti věří, že za útoky stojí Židi) viz. třeba: http://bilymuz.wordpress.com/2010/08/23 ... 0-v-praze/
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Miroslav Broz píše:já v konspirační teorie moc nevěřím... Zajímavé linky v prvním postu, ale taky bych zde mohl nakopírovat stejný počet stejně "hodnověrných" linků k tomu, že Američani nebyli na měsíci a přistání Apola 11 nafilmovali v ateliéru( o tom taky existuje několik odhalujících dokumentárních filmů), nebože Elvis/Jackson neumřel, jen odešel do ústraní pod novou identitou...

Jestli půjdete na "Pochod za pravdu o 11/9" , tak buďte tuze opatrní, chystají se tam i česká naci scéna (ti věří, že za útoky stojí Židi) viz. třeba: http://bilymuz.wordpress.com/2010/08/23 ... 0-v-praze/
Mě z konspiračních teorií zajímá jen ta o 19 únoscích, co s nožema na papundekl ochcali NORAD.
Neřeším Apollo, holokaust, ufo, Boha, ani Elvise. O zájmu Dělníků o 9/11 vím. Co nadělám?
Obzvlášť, když fyzikální zákony platí pro všechny.
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Anonym101
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Anketa k útokům z 11.září

Příspěvek od Anonym101 »

Martin Svadlenka píše:Mě z konspiračních teorií zajímá jen ta o 19 únoscích, co s nožema na papundekl ochcali NORAD.
Neřeším Apollo, holokaust, ufo, Boha, ani Elvise. O zájmu Dělníků o 9/11 vím. Co nadělám?
Obzvlášť, když fyzikální zákony platí pro všechny.
a to je prave ten problem, ze neresis nic jinyho a nevidis tu podobnost. skousel ses i kriticky zamyslet nad tim co hlasas? jses si absolutne jisty ze to co hlasas je jedina pravda?

PS: vedel jsi ze chemie jasne dokazuje ze nemci nemeli plynove komory? chemie plati pro vsechny
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“