Stránka 3 z 12

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 18 lis 2009, 22:44
od Anonym101
Martin Svadlenka píše:Gruzie je OT, tak zkus jiné vlákno ;-)
neni to OT! jen ukazuje jak se tyhle "vedecke" metody delaj.
proste si dalsi kdo nas tu masiruje kravinama. kdyz sem nedas i dokumenty "protistrany", ne jen vyber "neceho" co se hodi (jestlipak je tam vyjadreni national geographics), tak nam tu nabizis jen nabozenske texty nesouci se na vlne popularity konspiracnich teorii a ne fyziku.

ps: sem se koukl na to co mel ten text vyvracet a vypada to ze slo o jinej dokument nez sem videl :D nicmene sem se alspon pobavil nad tou diskuzi, treba vyraz "jeden zaslouzily cvutak", jojo fyzici :lol: :lol: :lol:

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 01:19
od Anonym101
a nez pujdu spat tak polozim takovou drobnou otazku, na kterou jsem v liturgickych textech nenarazil.
proc se kvuli vyhlaseni valky musely vyhazovat dopovetri veze + to kolem. dyt by jako zaminka bohate stacilo odpalit treba par mcdonaldu s roztomilouckejma tlustouckejma americankama. proc museli odpalovat vsemi nenavideny financniky a jeste tak desne slozite s rizikem prozrazeni?

a pak uz jen drobnost, proc by treba NG vymejslel jak falsovat experimenty, kdyz prave naopak peknej skandalek prinasi sledovanost ;)

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 01:58
od Zdenek.Pech
Nechci to nijak rozvádět, ale konspirace - pokud tedy připustím, že něco takového skutečně existuje (a historie mi nedává jinou možnost) - má většinou velmi hluboké kořeny a do detailu připravovaný průběh. Stačí si vzít příklad z nějakého spiknutí na úrovni státu, a jak to pak musí vypadat v celosvětovém měřítku? Vybombení pár McDonaldů by mělo za efekt maximálně tak zavedení dočasného stanného práva a asi i mobilizaci Národní gardy v US, ale nikdy ne přímé globální důsledky, na které by bylo možné se odvolat spolu s vyhlášením války terorismu. K takovým účelům je třeba srazit k zemi symboliku úspěchu a moci, což zasáhne do psychiky miliónů lidí mohutně podporovaných mediální masáží se spoty opakujícími se po půlhodině... tohle je možné označit za profesionální manipulaci a běžně se to používá v praxi (nemyslím teď nutně ve spojitosti s konspiracemi) v médiích.
Dále se mi příliš nepozdává příběh nepolapitelné ikony terorismu, slavného Usámy bin Ládina. V dnešní době, kdy je možné pomocí satelitu číst knížku z oběžné dráhy a pátrací technika již velmi pokročila, by s trochou snahy takový Usáma dávno skončil. Pokud tedy někomu nehraje do karet to, že je možné se na jeho existenci neustále odvolávat a podporovat tak ultranákladnou kampaň s jednoznačným cílem upevnění pozic v jistých částech světa. Proč to šlo v Iráku? Saddáma údajně našli v nějaké díře a pak ho slavnostně oběsili... podle mého názoru nepříliš pravděpodobné, že by člověk takového vlivu a moci dopustil tak neslavný a podřadný konec. Ani Hitler nedopustil, aby ho dostali živého. Pokud dostali Saddáma v jeho vlastní zemi, pak by neměl být takový problém najít Usámu. Technické předpoklady + kapacity k tomu rozhodně jsou, uvěďme příklady: satelitní síť spolu s dalšími snímacími zařízeními, GPS lokátory, bezpilotní letouny atd. atd. Co je na tom ale nejzajímavější, to je pro mě celá síť Al Kaida - infiltrace by jistě pro tajné služby neměla být takový problém, stejně tak obstarání si informátorů... bla bla bla

...vidíte, co se mnou děláte - to je přesně důvod, proč nezabředávat do takovýchto témat. Je to nekonečné, návykové a hlavně při ventilaci směrem ven to může působit různě. Ano, vím o tom, že tento topic nebyl směrován na veřejnost a taky si můžete všimnout, že nejsem úplně přesvědčený o světovém míru a spravedlnosti. Ale odmítám o tom vést nekonečné diskuse, jelikož jsem zatím u žádného tématu nenalezl uspokojivý výsledek a rozřešení.

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 11:37
od Robert.Adamek
Celé jsem to nečetl, na tuhle záležitost mám určitý názor, který Martin zná, ale spíše se zeptám, zajímá někoho nějaké předměstí New Yorku, s jehož velikostí by se dala ČR srovnat? Zajímají někoho hlasy v globálu pár lidí? Nezajímají. Vzpomeňme tedy na Don Quijote a zajímejme se raději o to, co se děje u nás a jak zlepšit to, aby se pdobné věci nepřenesly do ČR, ať už to s nimi bylo jakkoliv, neboť pokud se nikdo neohlíží na názory odborníků, nebude se ohlížet ani na názory křičící menšiny.

SPAM Anketa

Napsal: 19 lis 2009, 13:19
od Petr.Bajgar
Ahoj Roberte

Vzhledem k tomu, že toto nekonečné téma se tady neustále motá, jako vítr v bedně.

Dovoluji si připomenout, že jsme pirátská strana a sdružili jsme se abychom pracovali na pirátských tématech.

Pokud je diskuze zcela volná začnu psát o mém pejskovi a jeho zážitcích s jinými pejsky a protivnými sousedy.

Nebo ještě lépe, otevřu diskuzi na tema klaus, oteplování planety, vypalování deštných pralesů, a vztah Činy k Tibetu.

Věřím, že se s radostí najde mnoho dalších nadšenců a jejich nutkavých témat, kterýmy se tady můžeme navzájem fackovat.

Švadlenku by měl někdo už konečně citlivě, ale důrazně uklidnit, nebo přesměrovat tam kde najde sobě podobné "vrány" - myšleno bez snahy o urážku. Ať se tady netrápí s neporozuměním, protože je zcela mimo mísu.

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 18:00
od Martin.Svadlenka
Robert Adamek píše:Celé jsem to nečetl, na tuhle záležitost mám určitý názor, který Martin zná, ale spíše se zeptám, zajímá někoho nějaké předměstí New Yorku, s jehož velikostí by se dala ČR srovnat?
Zajímají někoho hlasy v globálu pár lidí? Nezajímají.
Už nejde o pár lidí a ty to víš, Roberte. To, že je tma v ČR, je práce pouze a jedině zbabělých českých médií.
To předměstí New Yorku dnes sahá až na Střední východ. Ta událost byla použita jako globální, celosvětová záminka, proto je to tak vážné a ať chceme nebo ne, týká se to i nás.
Robert Adamek píše:Vzpomeňme tedy na Don Quijote a zajímejme se raději o to, co se děje u nás a jak zlepšit to, aby se pdobné věci nepřenesly do ČR, ať už to s nimi bylo jakkoliv, neboť pokud se nikdo neohlíží na názory odborníků, nebude se ohlížet ani na názory křičící menšiny.
Podobné věci se sem přenesou daleko méně pravděpodobněji, když budeme znát skutečné pozadí 9/11
[ironie]Taky se musí řvát hoodně nahlas :-D
Nejlépe před budovou ČT
Oni už se časem hodí do cajku ;-) [/ironie]
Petr Bajgar píše:Vzhledem k tomu, že toto nekonečné téma se tady neustále motá, jako vítr v bedně.
Dovoluji si připomenout, že jsme pirátská strana a sdružili jsme se abychom pracovali na pirátských tématech.
Pokud je diskuze zcela volná začnu psát o mém pejskovi a jeho zážitcích s jinými pejsky a protivnými sousedy.
Zkus si přečíst Stanovy ČPS Článek III. písm.7
Petr Bajgar píše:Nebo ještě lépe, otevřu diskuzi na tema klaus, oteplování planety, vypalování deštných pralesů, a vztah Činy k Tibetu.
Come on Petře!
Petr Bajgar píše:Věřím, že se s radostí najde mnoho dalších nadšenců a jejich nutkavých témat, kterýmy se tady můžeme navzájem fackovat.
Fackovat... Aha.. To jsem nevěděl.
Petr Bajgar píše:Švadlenku by měl někdo už konečně citlivě, ale důrazně uklidnit,
Jinými slovy zacpat mi ústa, Petře, že?
Pamatuj si, že dnes tak smýšlíš ty o mě a tvé přání se ti třeba i splní. Nemáš strach, že se takovým způsobem v budoucnu někdo postaví i k tobě?
Petr Bajgar píše:nebo přesměrovat tam kde najde sobě podobné "vrány" - myšleno bez snahy o urážku.
A odkud myslíš, že přicházím? :lol:
Petr Bajgar píše:Ať se tady netrápí s neporozuměním, protože je zcela mimo mísu.
To ukáže čas..

NEPOUČITELNÝ SPAMER

Napsal: 19 lis 2009, 18:50
od Petr.Bajgar
Vážený pane Švadlenko
na vaše doporučení jsem si opět přečetl stanovy ČPS pro přesnou představu, kde se vy v nich vidíte zmínku o 9/11. Velice by mě zajímalo, proč jste si vybral zrovna ČPS k opruzování s tímto banálním zlomkem 9/11.
Pokud je v tom nějaká matematická hříčka neváhejte jí řešit s matematiky, pokud však nemá nic společného s ČPS tak pouze zneužíváte liberálních pravidel fungování ČPS ke škodě lidí, kteří se v ČPS sešli za zcela jiným účelem a cíli.

Dále, můj příspěvek nebyl pokud vím adresovám vám, ale třetímu místopředsedovi RP protože vy zcela zjevně nemíníte se svou zaváděcí taktikou přestat.

V žádném směru nemíním zpochybňovat vaše stanovami dané právo sdělovat své názory na dění uvnitř ČPS i toho co se třeba i vzdáleně týká činnosti a programu ČPS.

Nemyslím si však, že vy budete ochoten na toto přistoupit a proto znovu vyzívám 3.mistopředsedu RP ČPS Roberta Adámka, aby zvážil a případně navrhl příslušné kroky k zamezení vaší destruktivní činnosti.

Navrhuji minimálně týdenní BAN.

Článek III. Členství
Členem strany může být občan ČR, který:
je starší 18 let,
je plně způsobilý k právním úkonům,
není členem jiné politické strany nebo politického hnutí,
souhlasí s programovými cíli České pirátské strany (ČPS),
se zaváže podporovat základní programové cíle uvedené v článku II,
nebyl ze strany v minulosti vyloučen; nestanoví li republikový výbor jinak,
Člen má právo:
být informován o činnosti strany, o všech jednáních krajského sdružení, k němuž přísluší a o přijatých usneseních,
svobodně vyjadřovat své názory a obhajovat je, podílet se na projednávání a rozhodování o vnitřních záležitostech strany,
podílet se na utváření politiky strany,
obracet se na jiné členy a orgány strany se svými návrhy, iniciativami, otázkami a připomínkami,
účastnit se s hlasovacím právem příslušných sněmů a voleb,
být volen a případně být delegován do stranických orgánů a funkcí,
být navržen za kandidáta pro volby do veřejných funkcí, kandidatura může vyžadovat splnění dalších kritérií, jako například získání podpory stanoveného počtu členů České pirátské strany,

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 19:05
od Martin Broz
Hrabičky? Neboť jinak si to nedokážu vysvětlit.

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 lis 2009, 19:25
od Jiri.Rezek
Prosím, nehrotit to ještě tady v tomhle vlákně.
Martine Švadlenko:
na 11. září máme stejný názor, ale nesnaž se ho za každou cenu vecpat ostatním, mnohé to rozčiluje a k ničemu konstruktivnímu to v ČPS nevede.

Petře Bajgare:
Tohle je v podstatě neformální diskuze, tohle je napsáno jako definicie Vnitrostranické diskuze, kde se nyní nacházíme:
Platforma pro neformální a preformální vnitrostranickou diskuzi členů strany otevřená členům ČPS a registrovaným příznivcům. Diskuze je nezávazná, mohou z ní však vyplývat podněty k orgánům strany.
Krom toho, že nemáš právo navrhovat někomu BAN. Chceš-li, podej stížnost na Kontrolní komisi. Pevně však věřím, že toto neuděláš, stejně jako věřím, že Martin již nebude tak agresivní a vtíravý co se týče 11. září ;)
Díky za spolupráci ;)

SPAM Anketa

Napsal: 19 lis 2009, 20:07
od Petr.Bajgar
Ať žijou kluci Off Topici.

Jasny Jiří, s tím BANem to byl Jouk.

Měj se fajn