Stránka 12 z 12

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 17 zář 2010, 10:18
od Jiri.Kaderavek
Já bych považoval za prokázané, že ofiko verze není pravdivá, takže snahu o pravdu o 9/11 považuji za autentickou snahu o tlak na české politiky, aby tlačili na své americké nadřízené, aby to nechali pořádně vyšetřit. Spousta lidí, která je v tom namočená samozřejmě ještě sedí na svých místech, ale jak budou přicházet další a další noví politikové, bude ten tlak přinášet své ovoce. Jestli byl 9/11 největší teroristický útok, pak se také zřejmě jedná o největší lež a oficiální přiznání pravdy o tom bude mít i ten největší očistný účinek. Zatím ale pravděpodobně neznáme oficiální pravdu ani o Pearl Harboru. Možná jindy, v jiném světě nezaloženém na výsledcích WW2. Zase ale WW2 nelze rozsahem s dvojčaty srovnávat.

Všimněme si, jak moc se změnilo za posledních 20 let. Jak to válečné utrpení, potom ta všudypřítomná komunistická lež nutila k upřímnosti západní demokracie a když se komunismus zhroutil, začlo se lhát občanům více a více. Dnes máme pocit, že už se jen lže. Považuji jakoukoliv snahu říci, že za pravdu je nutné bojovat za chvályhodnou. A tento národ má jednoho slavného rodáka, který za pravdu neváhal zemřít. Také ho mnoho lidí považovalo za blázna vzpírajícího se oficiálním doktrínám.

Každému co jeho jest. Martin pro mne není pošetilec ani se neveze, Martin je členem rozhodčí komise. A mimoto jde za svým snem. Každý ulítáme na něčem jiném, záleží jen jestli přit svém úletu způsobujeme více užitku než škody. Martin způsobuje jen málo škody, daleko méně než ten, který jen sedí a nadává v hospodě. A o užitku se snad nemusíme bavit. Historii je totiž nutné zpochybňovat neustále, jen tak zajistíš, aby nebyl svět složen jen z oficiálních pravd. Člověku, který vyrostl za komunismu snad netřeba toto vysvětlovat. A že nerozumí fyzice materiálů není podstatné, podstatné je, že umí dávat dohoromady obrázek události rešerší mnoha nezávislých zdrojů. A to je přece to stejné, o co se snaží novináři.

Vy dva se v tomto kontextu lišíte v zásadě jen v tom, kolik pozornosti jeden z Vás věnuje tomu kterému tématu. Zatímco ty pokrýváš mnoho témat relativně povrchní analýzou, Martin pokrývá jedno téma analýzou důkladnou. Tak se obejměte a mějte se rádi ;)

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 17 zář 2010, 13:48
od jzvc
OFFTOPICK PH asi toliko, ze z ruznych zdroju plyne, ze vlada US byla informovana vcas o tom, ze lodstvo Japonska vyplulo a taky o tom, ze pravdepodobnym cilem je tichomorska flotila. Ovsem verejne mineni bylo proti valceni a tutiz bylo treba neceho velkeho, aby se to zmenilo. Neinformovani flotily bylo pak vylozene umyslne, protoze ty lode tam nedopluly za odpoledne.

Je treba se predevsim ptat, co pad dvojcat znamenal a jaky mel dusledky - omezeni obcanskych prav, rozsireni smirovani obcanu, povoleni muceni veznu ... a v cim zajmu neco takoveho bylo ?

Co se pravdiveho informovani tyce, napr v Iraku byli novinari vpusteni do nekterych oblasti az po te, co vojaci odvozili tisice tel.

Re: Anketa k útokům z 11.září

Napsal: 19 zář 2010, 20:00
od Martin.Svadlenka
OFFTOPIC[quote="Jiri Kaderavek"]
Tak se obejměte a mějte se rádi ;)[/quote]
A o co se tu asi celou tu dobu snažím? :-)