Re: Anketa k útokům z 11.září
Napsal: 18 lis 2009, 20:11
Říkám jasné a rozhodné ne, Zdeňku.Zdenek Pech píše:Můj názor: jsem přesvědčen, že oficiální verze má vážné trhliny => něco je tedy špatně... ALE! Jsme nový, čerstvý a hlavně neposkvrněný politický subjekt - budeme si neuváženými abstrakcemi "pravdy" budovat image skupinek zabývající se podobně "extrémními" názory? Nemáme na to páky, nemáme na to kapacity - já říkám, pojďme věnovat energii jiným věcem než je pátrání po pravdě, kterou pravděpodobně kamuflují profesionální organizované skupiny podporované subjekty s takřka bezedným rozpočtem! Nechci, abychom skončili v pytli s exempláři jako jsou vesmírní lidé a podobnými experty...
Za sebe.
Postoval jsem to už v jiném threadu, ale neprezentuju to jako názor čps.
Nehodlám však mlčet k evidentnímu popírání (nejen) fyzikálních zákonů.
Bohužel je září můj hlavní motiv vstupu do politiky a nejsem tu sám takový, jak jsem zjistil.
Uvědomuješ si vůbec, co žádáš? Co změníme, když budem mlčet k evidentní pravdě?
Moje anketa a odkazy mají seznámit piráty s tím, co je propagandou možné.
A to je jen jeden dobře zdokumentovaný a prokazatelný případ.
Nehodlám žít ve lži a tím ji schvalovat. Prostě ne.
Teď už to není tak těžké
Dokážu pochopit jak to myslíš a můžeš si všimnout, že to neperu všude (ačkoli příležitostí tu je dost).