Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 20:24
proto se dělá online zápis + mumble.. ale tak když to nestačí a když na to bude AO myslet.. tak se to třeba za 10 let naučí
a nebo do té doby bude jiný systém... 
Internet je naše moře!
https://forum.pirati.cz/
Nebo treba prestaneme byt packalove. Ne, pravda, to se asi nestane.Vaclav Malek píše:proto se dělá online zápis + mumble.. ale tak když to nestačí a když na to bude AO myslet.. tak se to třeba za 10 let naučía nebo do té doby bude jiný systém...