Stránka 3 z 3

Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné

Napsal: 18 led 2014, 20:24
od Vaclav.Malek
proto se dělá online zápis + mumble.. ale tak když to nestačí a když na to bude AO myslet.. tak se to třeba za 10 let naučí :) a nebo do té doby bude jiný systém... :)

Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné

Napsal: 18 led 2014, 21:30
od Petr.Kopac
Vaclav Malek píše:proto se dělá online zápis + mumble.. ale tak když to nestačí a když na to bude AO myslet.. tak se to třeba za 10 let naučí :) a nebo do té doby bude jiný systém... :)
Nebo treba prestaneme byt packalove. Ne, pravda, to se asi nestane.

Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné

Napsal: 19 led 2014, 14:49
od Vojtech.Pikal
Máte pravdu, CF skončilo, takže děkuji všem za účast a lock.