Stránka 2 z 3
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 14:14
od Mikulas.Ferjencik
Pokračujeme
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 14:21
od Ondra.kl
jop, pad se doplnil ...
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 14:37
od Mikulas.Ferjencik
měl by fungovat i mumble
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 15:11
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
pro ty, co jim nepůjde mumble - v absolutní nouzi mi napište na 7743šestšest359 a já vám zavolám (neomezený tarif) a položím telefon k reprobedně..
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 17:22
od Jindrich.Bartek
Mumble ted prestal podruhe fungovat..
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 17:33
od Vaclav.Malek
jj.. teď byl fakt mizerný net... ale je pauza... co bude potom, tak to snad bude lepší...
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 18:52
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Amelia Andersdotter @ PP-CZ CF 2014
http://youtu.be/KgPYNQ44GxQ
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 19:48
od Michaela.Vodova
Cau.sice fajn.. ze na cfku vite ze vymazal polak a ketner odstoupili z volby ale meli by jste o tom informovat i v probihajici dovolbe 3 mistopredsedy!!:(
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 20:11
od Vaclav.Malek
Michaela Vodova píše:Cau.sice fajn.. ze na cfku vite ze vymazal polak a ketner odstoupili z volby ale meli by jste o tom informovat i v probihajici dovolbe 3 mistopredsedy!!:(
tak myslím, že to bylo řečeno a potom v hlasování i nebyli.
Re: Celostátní fórum, instrukce pro nepřítomné
Napsal: 18 led 2014, 20:17
od Michaela.Vodova
Vaclav Malek píše:Michaela Vodova píše:Cau.sice fajn.. ze na cfku vite ze vymazal polak a ketner odstoupili z volby ale meli by jste o tom informovat i v probihajici dovolbe 3 mistopredsedy!!:(
tak myslím, že to bylo řečeno a potom v hlasování i nebyli.
Jde o to.. ze to sice bylo receno ale na cfku kde nekteri hlasujici proste fyzicky nejsou a ja jsem musela patrat proc ve volbe tomas.michal.. atd. nejsou... precetla jsem si to az v zapise.. tak si myslim ze by se klidne mohlo/i spis melo ... objevit v te dovolbe..ti a ti odstoupili.. chtela jsem vam jen dat najevo neco co pritomnym na cfku nemusi byt tak uplne hned jasne a viditelne..
