Senát nám drancuje program :-)
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jan.Safar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 336
- Registrován: 22 čer 2009, 15:40
- Profese: IT / ERP
- Bydliště: Polička / Pardubický kraj
- Dal poděkování: 155 poděkování
- Dostal poděkování: 119 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Senát nám drancuje program :-)
Místopředseda Pardubického kraje
http://politicalcompass.org/printablegr ... &soc=-5.59
http://politicalcompass.org/printablegr ... &soc=-5.59
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Mě to vyhovuje, jsem rozhodně pro. Pokud by chtěli náš program vydrancovat celý, tak budu jen rád a budu se dál věnovat svojí práci.
- Jan.Safar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 336
- Registrován: 22 čer 2009, 15:40
- Profese: IT / ERP
- Bydliště: Polička / Pardubický kraj
- Dal poděkování: 155 poděkování
- Dostal poděkování: 119 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Senát nám drancuje program :-)
Ale všimni si, že do té doby, než piráti vznikli, tak ticho po pěšině a teď většina velkých stran přebírají náše programové cíle. To je důkaz, že založení strany byl správný krok.
Místopředseda Pardubického kraje
http://politicalcompass.org/printablegr ... &soc=-5.59
http://politicalcompass.org/printablegr ... &soc=-5.59
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Ono je totiž o dost jednodušší něco vykrást než vymyslet. Nemůžete toho po těch poslancích chtít tolik.
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Souhlas s Kamilem, sice jsem měla chuť mluvit do politiky, ale pokud budu mluvit do politiky na úrovni "vymyslíme a někdo jiný vykrade a zrealizuje", pak proč ne. Hlavně to zrealizuje.
- Petr Stehlik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1780
- Registrován: 25 srp 2009, 15:30
- Profese: všeuměl
- Bydliště: Zlín
- Dal poděkování: 686 poděkování
- Dostal poděkování: 1712 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Myslím si, že s tím drancováním programu ohledně koncesionářských poplatků se mýlíte. Eda rozjel svoji akci "KO poplatkům" už někdy na časném jaře, sám jsem mu podepisoval petici před tím, než vůbec vznikl ČPS program:Jan Safar píše:Ale všimni si, že do té doby, než piráti vznikli, tak ticho po pěšině a teď většina velkých stran přebírají náše programové cíle. To je důkaz, že založení strany byl správný krok.
http://www.kopoplatkum.cz/
např. 28.3.2009:
http://kozusnik.blog.idnes.cz/c/76905/N ... latku.html
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Senát nám drancuje program :-)
Petr má pravdu, navíc, ukažte, kde to v programu máme my? Pokud vím, pouze se na to téma diskutovala možnost převedení poplatků pod DPH, ale ani to se do programu nedostalo. I když, jak o tom teď přemýšlím, mám pocit, že na RV jsme o tom Kamile hlasovali.
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Možná hlasovali, musíme teď na zápis sehnat někoho odpovědnějšího a zároveň to nahrát na diktafon. Aby byla zpětná kontrola.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Senát nám drancuje program :-)
Odpovědnějšího než tebe? Pokud si to dobře pomatuju, tak tohle jsi předkládal ty a prošlo to...
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Senát nám drancuje program :-)
Jj, odpovědnějšího než mě, kdo nebude dělat nic jiného než zapisovat.