Stránka 3 z 3
Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat
Napsal: 04 pro 2013, 19:08
od Michal.Schmidt
Michal Havranek píše:Osobně budu kandidovat v Krupce,
rozjíždíme "koaliční" kandidátku v Ústí nad Labem viz.
ustecky-kraj-f88/usti-nad-labem-t20029.html
Dále připravujeme na druhou polovinu měsíce schůzku v Děčíně.
Žatecký, jak už to zaznělo budou nejspíše kandidovat samostatně.
Děláme na tom, už tento týden máme první oťukávačku vzájemné spolupráce s nestraníky. Uvidíme jak to dopadne !!!

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat
Napsal: 07 pro 2013, 23:47
od Luboš Hero
Dobrý večer,mám dotaz,bude někdo ze členů kandidovat do komunálek i v Jihlavě? Díky za odpověď.
S pozdravem Luboš Hero.
Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat
Napsal: 12 úno 2014, 01:58
od Mikulas.Ferjencik
pokračujme. Kdo ještě neoznámil zájem kandidovat v komunálu a chystá se?
Určitě budeme kandidovat na pražský magistrát, varianty jsou zde:
praha-f78/magistratni-volby-praha-strategie-t21471.html
Možná je spolupráce se Zelenými na Praze 6 a Praze 7
Je dobrá šance, že se přidáme k občanské kandidátce na Praze 10
Kandidovat budeme v Praze Radotín
Na Praze 11 jednáme s Hnutím za Prahu 11
Na Praze 13 buď se Zelenými, nebo sami
Lidi máme ještě na: Praha 3, Praha 4, Praha 8,
Další obvody jsou otevřené
CO další kraje?
Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat
Napsal: 12 úno 2014, 08:09
od Michaela.Vodova
ahoj,
existují pokusy o spolu kandidátku v Jihlavě se Zelenými a mám info, že Velká Bíteš pod vedením Jana Hotárka (jestli to sem už nepsal) se také pokusí dát dohr. kandidátku, ale to už samostatnou.
Měla jsem za to, že přizveme Změnu (v Jihlavě), ale bohužel v Jihlavě za ně jde nejméně jeden člověk, který je nedůvěryhodný se špatnou pověstí .. takže nic!
Více najdete na foru Vysočiny:
vysocina-f84/zeleni-a-pirati-pro-jihlav ... 20667.html
vysocina-f84/komunalni-volby-2014-velka ... 20400.html
vysocina-f84/komunalky-v-jihlave-dalsi- ... 21030.html
Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat
Napsal: 12 úno 2014, 09:30
od Milan.Moravec
Budu kandidovat v Čelákovicích, ideálně bych se pokusil sestavit celou kandidátku.