Stránka 2 z 3

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 07:33
od Jan.Hotarek
mám v úmyslu kandidovat ve Velké Bíteši. technická: kandidátku mám doplnit bítešákama (bez příslušnosti)?

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 08:11
od Barbora.Hruzova
Na Praze 6 by možná stálo za to zkusit se domluvit se Zelenými na společné kandidátce. Na komunální úrovni to nejsou takoví dravci - s některými členy se znám a jsou to slušní lidé.

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 09:47
od Ivo.Vasicek
Jan Hotarek píše:mám v úmyslu kandidovat ve Velké Bíteši. technická: kandidátku mám doplnit bítešákama (bez příslušnosti)?
ano

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 15:00
od Zdenek.Stepanek
Chystám se kandidovat ve Varnsdorfu spolu s místními aktivisty. Zatím ještě nevíme, pod jakou hlavičkou. Ve hře je vznik místního uskupení.

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 15:46
od Dominika.Michailidu
Já chci kandidovat v Krnsku (u Mladé Boleslavi). Mám zkusit nejdřív sehnat lidi na samostatnou kandidátku, nebo se přidat k stávajícímu uskupení "Nová volba"? Loni tu v mimořádných volbách svrhlo zabetonovaného (20let a výsledek nic moc) starostu, po kterém doteď uklízí kostlivce..

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 16:43
od Tomas.Hesek
Rád bych kandidoval v Mutěnicích u Hodonína. Mám v plánu založít místní sdružení .Je to třeba pořádně promyslet na druhou stranu , ale neztrácet čas ;)

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 17:35
od Mikulas.Ferjencik
Dominika: podle chuti. Cíl je mít co nejvíce Pirátů, kteří chtějí dělat komunální politiku, v komunálu.

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 17:47
od Martin.Kucera
V MSK bychom rádi postavili kandidátky do komunálek asi na deseti místech - Ostrava (magistrát a několik obvodů), Karviná, Petrovice, Havířov, Kopřivnice, Příbor, Bohumín ... další doplním podle zápisu z pondělní schůze, jen co bude zveřejněn.

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 17:52
od Petr.Tresnak
na 100% samostatně:
- Aš
- Mariánské Lázně

+ debata o několika dalších obcích a městech v KV kraji
na 60% v koalici: Karlovy Vary (tam zatím čekáme, až tu nabídku budeme mít v bodech na papíře - cca začátkem roku)

Re: Komunální volby - obce, kde budou Piráti kandidovat

Napsal: 04 pro 2013, 17:56
od Michal.Havranek
Osobně budu kandidovat v Krupce,

rozjíždíme "koaliční" kandidátku v Ústí nad Labem viz. ustecky-kraj-f88/usti-nad-labem-t20029.html
Dále připravujeme na druhou polovinu měsíce schůzku v Děčíně.

Žatecký, jak už to zaznělo budou nejspíše kandidovat samostatně.