Stránka 1 z 1

Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 09:24
od Kamil Horky
Takže, máme na výběr ze 3 možností. Protože CF je dvouděnní, tak musíme jednu možnost vyřadit. První den bude asi více lidí, takže možnost s nejmenším počtem hlasů bude v sobotu, druhá v neděli a třetí vypusíme úplně. Prosím aby nehlkasovali ti, kteří se CF nezúčastní. Pokud nemáte s žádným jídlem problém, tak zvolte poslední možnost.

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 10:08
od Petr.Hires
Ja jsem po ranu asi natvrdly... opravdu hlasujeme o tom co nechceme k jidlu?

(tataz otazka k hlasovani https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 174&t=1973 )

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 10:22
od Jiri.Kaderavek
Ahaaaa, já jsem zatrhl bramborový salát, ale ten CHCI! :-)

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 10:38
od Zdenek.Pech
No tahle anketa je teda postavena dost nestastne ... no ale poucil jsem se od kolegu :)

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 11:01
od Kamil Horky
Njn, když je třeba vybrat dvě možnosti ze tří, tak je nejlepší vybírat tu třetí jako jednu :-)

Povolím změny hlasování.

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 12:01
od Pavel.Miklik
Hehe, koukám, že vegetariáni, kteří avizovali bezmasé jídlo mají buď smůlu a budou o hladu, sní jídlo s masem nebo jim obsluha nakecá, že je to sója :D

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 12:17
od Michal.Zdrazil
:lol: Pavle, teď jsi mne dostal... hezky napsané...

Hele Kamile, tos tam nemohl vybrat jeden humus, aby ho člověk mohl zaškrtnout? ;) Mně se líbí všechny varianty...

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 12:26
od Radovan.Trojancik
Mě spíše překvapilo, že jsou ty anketky postavené negativně, což jsem prvně přehlédl :)

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 01 říj 2009, 17:50
od Jiri.Kaderavek.sen
Tři nejoblíbenější jídla, mňam. Je mi to jedno. Určitě budu litovat to, které nebude.

Re: Co si nedáme k obědu na CF

Napsal: 04 říj 2009, 11:20
od Kamil Horky
Guláš prohrál, zamykám.