Luděk Maděra senátorem!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Chcete přímou demokracii nebo nepotismus?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

tak proč si nekandidoval letos když chceš do PS Petře? :D a do kandiatury si pojď, navaříme guláš a grog a bude! :) :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Petr.Vileta
Prostě Stacke
77nula157333
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

kandidatka musí být podaná 25.11.2013 takže bych to zařadil na program schůze jako urgentní. A kam se to má podat? A je potřeba zmocněnec?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Dalibor.Zahora
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Ivan Sirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2752
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10364 poděkování
Dostal poděkování: 2642 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Ivan Sirko »

Mne už tu jednou zabanoválí :( ale znovu a naposled ptám se jestli Luděk bude kandidovat nebo ne? a to dopadne jako žába na pramenu: ani sami tam někoho neschopné nabídnout ani nikomu dalšímu neumožníme to udělat :evil:

PS. Já mám vyhledaného kandidáta na úrovně senátora Michalka a teď má aktivní kauzu proti korupce. Jé to oznamovatel korupce. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Petr.Vileta, Jindrich.Bartek
My The Political Compass: Economic Left/Right: -5.38, Social Libertarian/Authoritarian: -4.21
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Mikulas Ferjencik píše:Potřebuju následující informace:

1) Chce Luděk kandidovat?
2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
3) Pokud Luděk bude kandidovat, má čas a energii na kampaň? (viz bod 2)
4) Máme nějaké peníze na propagaci? Zaplatit kauci není problém
5) Když bude zájem můžeme zkusit vyjednat podporu od Zelených, Změny, Soukromníků, ještě někdo další?
žhavé novinky
1) Luděk je rozhodnut kandidovat
2,3) Ano, schopnosti rozvádět nebudu, chuť, energie a čas je.
4) Peníze jsou otázka, např. Výlepový materiál je od voleb pouze by se udělal přelep ve stylu "vyprodáno". 5) Jsme připraveni jednat...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 6):
Jindrich.Bartek, Mikulas.Ferjencik, Dalibor.Zahora, Ivan Sirko, Petr.Vileta, Ivo.Vlasaty
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

supr, díky za zprávu.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Jelikož se PKS ZLK usneslo nominovat Luďka, tak mám několik věcí které jsou urgentní:
1) najde se tady zmocněnec který by kandidaturu podal? (přinejhorším já nebo otec)
2) Imho by bylo vhodné vytvořit team "Maděra do Senátu!"-víc hlav víc ví a má větší možnosti.
3) zajistit Luďkovy online propagaci (blog, idnes, PL, deník)
4) analýza terénu (udělala Reny)
5) vyjednat podporu (oslovuju Změnu, se SZ to vypadá bledě)
6)kauce se řeší zde: podatelna-financniho-odboru-f230/dotaz- ... 20052.html
7) udělat vizuál

a taky vymyslet dobré zaměstnání na kandidátku navrhuju informatik v důchodu, držitel ceny Otevřeno za dlouhodobý přínos k otevřenému hospodaření a poskytování informací občanům

Edit/ doteď potvrzení kandidáti: Lukáš (Ods), Kovaříková(čssd), Talaš (Úsvit), Kunčar (kdu)
Naposledy upravil(a) Jakub.Stacke dne 21 lis 2013, 08:30, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 8):
Mikulas.Ferjencik, Roman.Kucera, Petr.Vileta, Devilkin, Dalibor.Zahora, Martin.Smida, Ivan Sirko, reny
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Souhlas, jen ten bod 3).. Znáš cílovku? Dědiny kolem Zlína. Online a blog jsou imho v tomto konkrétním případě trochu ztráta času, když existuje http://www.ludekmadera.cz.
Chce to objet ty obce, ukázat jim živého Luďka, trochu přizpůsobenou agendou, s hromadou vizitek... Zatímco Luděk mluví s občany (třeba v hospodách, když je to v zimním období), lepící tým zanechává stopu.
Klidně bych použil plakáty, co zbyly z voleb do PS a k nim ten "kontrastní" plakát, nebo jen kontrastní přelep nápisu "Volby 2013".
(Jen brainstormuju)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 6):
Petr.Vileta, Vojtech.Pikal, Devilkin, Roman.Kucera, Martin.Smida, Ivan Sirko
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 3):
Martin.Svadlenka, Dalibor.Zahora, Mikulas.Ferjencik
Prostě Stacke
77nula157333
Jakub.Stacke
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Martin Svadlenka píše:Souhlas, jen ten bod 3).. Znáš cílovku? Dědiny kolem Zlína. Online a blog jsou imho v tomto konkrétním případě trochu ztráta času, když existuje http://www.ludekmadera.cz.
jo znám, ale tak když čtu diskuze na idnes.cz tak mi příjde že to píšou právě tito lidé :) nezapomínat na Brod, Otrokovice, Napajedla... což jsou celkem velké obce..
Prostě Stacke
77nula157333
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“