Stránka 7 z 22

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 06 lis 2013, 14:06
od Jakub.Stacke
Katerina Marketa Matouskova píše:OFFTOPIC[quote="Jakub Stacke"] Spíš bych hledal pecky témata jednotlivých obcí. V některých obcích mám kontakty tak to zkusím vytěžit a zjistit co tam lidi štve. Obecně si myslím že pujde o cesty 2a3 stupně, přerozdělování peněz, veřejnou dopravu, výrobu slivovice, vytěžování venkova (satelitní města)
http://cestovani.idnes.cz/bosna-a-palen ... -sveta_tom

Že by nové pirátské téma? Svobodné pálení? ;)[/ot][/quote]

to už zkoušel Zeman, ale vidím v tom nějaký potenciál. Vždyť je to jasná demonstrace toho že jsme proti omezování samopěstování a samovýroby potravin, nápojů a bylin. Díky za podnět!

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 11 lis 2013, 14:19
od Jakub.Stacke

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 11 lis 2013, 15:02
od Jindrich.Bartek
Ani další strany nemají kandidáty vybrané. Většinou je chtějí najít do konce listopadu.

Zdroj: http://zlin.idnes.cz/hledani-kandidatu- ... zpravy_ras
To už nezbývá moc času..

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 11 lis 2013, 16:48
od Petr.Vileta
Měl bych nápad, jak vést Maděrovu kampaň, ale asi to nebudu psát sem, co? :?

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 12 lis 2013, 20:10
od reny
Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 12 lis 2013, 22:38
od Jakub.Stacke
reny píše:Problémy obcí mám zpracované - brala jsem to obec po obci fakt poctivě, ale u mnoha se mi nepodařilo najít relevantní informace. Na druhou stranu je potěšitelné, že mnoho i těch malinkých obciček má vypracovaný a zveřejněný program, jaké jsou jejich největší bolesti a co s tím případně dál, některé dokonce na základě výsledků anket, do nichž byli zapojení občané. V některých obcích mám známé, tam jsem jejich individuální názory srovnávala s dokumenty obcí a sedělo to. Výsledky mého minizkoumání nejsou překvapivé, ale k něčemu to snad bude. Ještě jsem se chtěla zeptat, co s těmi ROP - tam jsem projela stránku strukturálních fondů, ale žádných závratných výsledků jsem se nedobrala - zapsala jsem je do dokumentu. Mám dokument poslat nebo sem jen zkopírovat závěr?
super! Díky moc. Výsledek mi prosím dej do SZ.
Zároveň bych byl i proto abyse založila prac skupina @kampaň.senát a začalo se to řešit "formálně"

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 13 lis 2013, 15:44
od Mikulas.Ferjencik
Potřebuju následující informace:

1) Chce Luděk kandidovat?
2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
3) Pokud Luděk bude kandidovat, má čas a energii na kampaň? (viz bod 2)
4) Máme nějaké peníze na propagaci? Zaplatit kauci není problém
5) Když bude zájem můžeme zkusit vyjednat podporu od Zelených, Změny, Soukromníků, ještě někdo další?

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 13 lis 2013, 17:39
od Petr.Vileta
Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. ;) Ale jestli o to má zájem, to nevím.

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 14 lis 2013, 09:57
od Petr Stehlik
Petr Vileta píše:
Mikulas Ferjencik píše:2) Je jiný vhodný kandidát (klidně nestraník), který stojí za úvahu? (Nemusí být známý, ale je potřeba, aby byl schopný vystupovat v médiích, měl pirátský životopis a měl měsíc na intenzivní kampaň (ideální by bylo objet všechny hospody v těch vesnicích).
O jednom bych věděl, jmenuje se Petr Stehlík. ;) Ale jestli o to má zájem, to nevím.
Přiznám se, že teď toho mám nějak moc - kandiduji do RV, chystám se kandidovat do RP, na jaře se plánuju dostat do EU a PS (kdyz budou další předčasné volby) a za necelé 4 roky už mám valit prezidentskou kampaň! Takže se obávám, že ten Senát nedám, že mi na to prostě nezbývá čas, nehledě k tomu, že Senát je i docela málo atraktivní v porovnání s těmi ostatními pozicemi - vždyť už odtamtud lidé utíkají do Sněmovny...

Re: Luděk Maděra senátorem!

Napsal: 15 lis 2013, 17:41
od Dalibor.Zahora
Úsvit posílá do senátních voleb otce Okamurovy partnerky
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/usvit- ... medium=rss